Wedstrijdprogramma

Komende wedstrijden

Bij thuiswedstrijden verwachten we dat je ruim op tijd aanwezig bent. De algemene regel daarbij is:
F- en E-jeugd minimaal 30 minuten voor de wedstrijd
D-, C-, B-jeugd minimaal 45 minuten voor de wedstrijd
A-junioren en senioren 60 minuten voor de wedstrijd
Trainers kunnen er voor kiezen om met het team hiervan af te wijken.

DatumThuisUitAanwezigScheidsrechterVervoerLocatie
26 sep 20:15MIA MW2Spirit MW119:15Amersfoort
29 sep 15:30Swift (A) 1Spirit 113:00A. (Agnes) de BoerAmsterdam
29 sep 15:30MIA 3Spirit 213:45E. (Eelke) LodderAmersfoort
29 sep 11:00Victum 3Spirit 309:15N. (Nico) BuddingHouten
29 sep 15:30Spirit 4De Meeuwen 5E. (Edwin) KootVoorthuizen
29 sep 12:30DVO/Accountor A3Spirit A111:00vdKuilen, Legemaat, MvdHudding, vdKampBennekom
29 sep 12:30Huizen A1Spirit A210:55W (Wouter) van de KampvdTop, Westenbrink, vdKuilenHuizen
29 sep 13:30Spirit A3ODIK A2J. (Justin) KorfVoorthuizen
29 sep 12:15Spirit B1Dindoa B1A (Bertus) van den BerktVoorthuizen
29 sep 11:00Spirit B2DOS (W) B1W. (Willem) WesterhuisVoorthuizen
29 sep 11:00Spirit B3Unitas/Perspectief B3A (Anneke) van PuurveenVoorthuizen
29 sep 11:05KVZ C1Spirit C109:45A.P. (André) Korf de GidtsBatenburg, BaatenburgdeJ, vEffrinkZutphen
29 sep 10:45De Meeuwen C4Spirit C2A. (Annabel) HeinenPutten
29 sep 10:00Spirit C3De Meeuwen C6A (Anne) van LagenVoorthuizen
29 sep 09:45DWS C2Spirit C408:45C C (Chiara) GeutjesLvdkamp, Strijk, vdGeestKootwijkerbroek
29 sep 10:15MIA D1Spirit D109:00N. (Nikki) van MaanenNiesing, vGolen, vdHeuvel, vHoefAmersfoort
29 sep 13:05Antilopen/Lancyr Deelen D2Spirit D2AfgeschermdLeusden
29 sep 09:00Spirit D3Revival D2D. (Danique) BrandsenVoorthuizen
29 sep 09:30Dindoa D4Spirit D4E. (Esther) Elfrink-van de VeldeErmelo
29 sep 10:00Spirit E1MIA E2D. (Davita) van EltenVoorthuizen
29 sep 09:00Spirit E2Unitas/Perspectief E6A. (Anouk) van de KuilenVoorthuizen
29 sep 10:30Dindoa E2Spirit E309:30Redert, Slingerland RES.SHIRTSErmelo
29 sep 10:00Spirit E4Dindoa E4AfgeschermdVoorthuizen
29 sep 11:00De Meeuwen E3Spirit E510:00S. (Stan) van de RidderDoest, vdHamPutten
29 sep 09:00Spirit F1De Meeuwen F3A. (Alieke) LegemaatVoorthuizen
29 sep 09:30Soesterkwartier F1Spirit F208:30T. (Thirza) HurenkampvdSteeg, vBeekAmersfoort
3 okt 19:30Spirit MW1MIA MW2E (Erik) TerpstraVoorthuizen
3 okt 21:00Spirit MW2Sparta (Zw) MW2M (Michelle) van de BeekVoorthuizen
6 okt 15:00Spirit 1Zwart Wit 1G. (Geert) TeeuwissenVoorthuizen
6 okt 13:30Spirit 2Tempo 2J. (Jaco) SchippersVoorthuizen
6 okt 18:00Spirit 3Fiducia 4K (Kees) DapperensVoorthuizen
6 okt 13:00Unitas/Perspectief 5Spirit 4E (Erik) SchuilingHarderwijk
6 okt 16:30Spirit A1Synergo A1Voorthuizen
6 okt 11:00Spirit A2Tweemaal Zes A1Voorthuizen
6 okt 14:15Spirit A3Apeldoorn A3S. (Sander) SchattenbergVoorthuizen
6 okt 09:45Spirit B1Telstar/dé Register Makelaar B1W (Wouter) van de KampVoorthuizen
6 okt 11:15KCD B1Spirit B209:50vGolen, vdKuilen, SlingerlandDoorn
6 okt 13:00Spirit B3De Meeuwen B3S. (Sander) SchattenbergVoorthuizen
6 okt 12:30Spirit C1CSL C1S. (Sjaak) van der LeeVoorthuizen
6 okt 12:00Spirit C2Unitas/Perspectief C3D. (Djino) MotaVoorthuizen
6 okt 11:00Spirit C3Sparta (N) C2J. (Jelle) BoersmaVoorthuizen
6 okt 11:00Sparta (N) C3Spirit C409:55T. (Thijs) LamvDijk, vKooten, StrijkNijkerk gld
6 okt 10:00Spirit D1De Meeuwen D2L. (Leanne) van BruggenVoorthuizen
6 okt 09:30Apeldoorn D2Spirit D208:15R. (Richard) NikkelsVersteeg, vVliet, vdHoeven, vdHoorn. RES. SHIRTSApeldoorn
6 okt 10:00Sparta (N) D4Spirit D308:55C (Chanine) van ValkengoedZegers, JvLeeuwen, MvLeeuwen, MesselinkNijkerk gld
6 okt 09:00Spirit D4Antilopen/Lancyr Deelen D4J. (Jelena) ZwartVoorthuizen
6 okt 10:00Spirit E1Telstar/dé Register Makelaar E2S. (Sanne) LooyéVoorthuizen
6 okt 09:00ODIK E2Spirit E2R. (Rosalie) LarosBarneveld
6 okt 09:00Sparta (N) E2Spirit E308:10A. (Anne) van DeuverenvdBrink, vVlietNijkerk gld
6 okt 09:00Spirit E4Unitas/Perspectief E7M. (Mart) van der StegeVoorthuizen
6 okt 10:00Spirit E5ODIK E4G (Gerrieta) BakkerVoorthuizen
6 okt 09:00Spirit F1Dindoa F2AfgeschermdVoorthuizen
6 okt 10:00De Eemvogels F1Spirit F2A B (Agnes) KraaikampSoest
10 okt 20:00Hellas '63 MW1Spirit MW119:00Nunspeet
10 okt 20:15De Meeuwen MW1Spirit MW2A. (Albert) BijsterboschPutten
13 okt 15:30Revival 1Spirit 114:00B (Ben) MelgersTerschuur
13 okt 14:00ASVD 2Spirit 212:00B (Bennie) EgginkDronten
13 okt 14:15Spirit 3HKC (U) 3Voorthuizen
13 okt 16:00Spirit 4Dindoa 7R (Rosanne) van den TopVoorthuizen
13 okt 11:30Oost-Arnhem A2Spirit A109:50Brandsen, Fleddérus, Boersma, Westerhuis RES.SHIRTSArnhem
13 okt 13:55Nova A1Spirit A212:15Groeneveld, Mulder, BangmaBilthoven
13 okt 10:30De Meeuwen A4Spirit A309:15vdBrink, vDrie, ZwartPutten
13 okt 12:45MIA B1Spirit B111:30T (Tino) van DiestMulder, Bruinekreeft, MotaAmersfoort
13 okt 13:00Spirit B2DWS B1G. (Gerald) TopVoorthuizen
13 okt 11:15Hellas '63 B3Spirit B309:50vEe, vSteenis, FokkemaNunspeet
13 okt 12:00Spirit C1LDODK/Rinsma Modeplein C1S. (Sjaak) van der LeeVoorthuizen
13 okt 10:00ODIK C2Spirit C2B.J.B. (Benjamin) VosBarneveld
13 okt 11:30Revival C1Spirit C3E. (Eric) van de GlindTerschuur
13 okt 11:00Spirit C4ODIK C3M (Michel) KieftVoorthuizen
13 okt 10:00Sparta (N) D1Spirit D108:55F. (Frank) RemijnSlingerland, vdLangemeen, vBeek, HooyerNijkerk gld
13 okt 09:00Spirit D2De Meeuwen D3A (Anouk) LooyéVoorthuizen
13 okt 10:00Spirit D3Telstar/dé Register Makelaar D3J. (Jelle) BangmaVoorthuizen
13 okt 09:15De Meeuwen D4Spirit D4J. (Jitse) HaaksmanPutten
13 okt 10:00Unitas/Perspectief E3Spirit E1J.J (Julia) KattouwHarderwijk
13 okt 09:00Spirit E2Sparta (N) E5N. (Niels) van de KuilenVoorthuizen
13 okt 10:00Spirit E3De Meeuwen E4L (Lizzy) RozendaalVoorthuizen
13 okt 11:30Wolderwijd E1Spirit E410:25V.S.B. (Valentina) VisserLiefting, vdRuitenbeekZeewolde
13 okt 09:00MIA E5Spirit E507:50AfgeschermdvdBerg, vHalderAmersfoort
13 okt 10:00Telstar/dé Register Makelaar F2Spirit F109:10deVries, vdBraakHoevelaken
13 okt 09:00Spirit F2Woudenberg F2J. (Jessica) PrinsVoorthuizen
17 okt 19:30Spirit MW1De Meeuwen MW2M (Martijn) van den TopVoorthuizen
17 okt 21:00Spirit MW2Elburg MW1AfgeschermdVoorthuizen
20 okt 15:30Spirit 1Sporting West 1H.M.G. (Hans) BrunsVoorthuizen
20 okt 14:00Spirit 2Noviomagum 3R (René) van OpstalVoorthuizen
20 okt 12:30MIA 5Spirit 311:00Amersfoort
20 okt 12:30Spirit A1Reehorst '45 A1Voorthuizen
20 okt 11:00Spirit A2Antilopen/Lancyr Deelen A2Voorthuizen
20 okt 11:00Heerenveen C1Spirit C108:35P. (Peter) van BekkumRense, vdVoort, DvBeek RES.SHIRTSHeerenveen
20 okt 11:00Telstar/dé Register Makelaar D3Spirit D309:55Messelink, Smits, vBeek, CeelenHoevelaken
20 okt 09:00Spirit F1Telstar/dé Register Makelaar F2L. (Lotte) van de BorVoorthuizen
27 okt 15:30HKC (He) 1Spirit 113:00Hengelo ov
27 okt 11:00VEO 3Spirit 208:45's-gravenhage
27 okt 13:00Spirit 3Tiel '72 411:10In onderling overlegVoorthuizen
27 okt 11:00SKF A2Spirit A109:30vdGlind, Legemaat, RvdHudding, vdStegeVeenendaal
27 okt 12:30OVVO/De Kroon A2Spirit A210:45Redert, vdTop, vEffrink RES.SHIRTSMaarssen
27 okt 12:00Spirit C1ASVD C1Voorthuizen