Wedstrijdprogramma

Komende wedstrijden

Bij thuiswedstrijden verwachten we dat je ruim op tijd aanwezig bent. De algemene regel daarbij is:
F- en E-jeugd minimaal 30 minuten voor de wedstrijd
D-, C-, B-jeugd minimaal 45 minuten voor de wedstrijd
A-junioren en senioren 60 minuten voor de wedstrijd
Trainers kunnen er voor kiezen om met het team hiervan af te wijken.

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumThuisUitAanwezigScheidsrechterVervoerLocatie
23 nov. 16:30Synergo 1Spirit 114:30J. (Jaco) SchippersUtrecht
23 nov. 15:10Synergo 2Spirit 213:30F. (Frank) van de PolUtrecht
23 nov. 19:40Antilopen/Lancyr Deelen 4Spirit 318:00Leusden
23 nov. 17:55Synergo 10Spirit 416:15M. (Myrre) van DijkUtrecht
23 nov. 15:00ASVD A1Spirit A113:00L. (Louis) MeentsFledderus, Legemaat, vdHuddingDronten
23 nov. 12:05Spirit A2Dalto/Klaverblad Verzekeringen A4T (Timo) LakerveldVoorthuizen
23 nov. 11:15DVO/Accountor B2Spirit B110:00A (Bertus) van den BerktKlok, Mota, TerpstraBennekom
23 nov. 14:10De Eemvogels B1Spirit B212:50Ploeg, Rense, KoutstaalSoest
23 nov. 14:40Sparta (N) B3Spirit B313:30AfgeschermdvdBeek, Zegers, KleijerNijkerk gld
23 nov. 11:00Animo C1Spirit C109:15vGolen, Vermeer, Slingerland RES.SHIRTSGeldermalsen
23 nov. 16:00Telstar/dé Register Makelaar C2Spirit C214:55G. (Gijsbert) van GesselvdHeuvel, vHoef, vdLangemeenHoevelaken
23 nov. 12:00De Meeuwen C4Spirit C311:00J. (Jarin) BruinekreeftLooijengoed, Strijk, vDuijnPutten
23 nov. 11:00Spirit C4Telstar/dé Register Makelaar C3Y. (Yvette) van den HuddingVoorthuizen
23 nov. 10:00Spirit C5SKF C5D. (Danique) BrandsenVoorthuizen
23 nov. 11:00Unitas/Perspectief D3Spirit D109:40D (Danella) van DrunenvVliet, vGeresteijn, vdHamHarderwijk
23 nov. 09:00Spirit D2SKF D6G. (Gera) HooyerVoorthuizen
23 nov. 14:20Antilopen/Lancyr Deelen D3Spirit D313:05AfgeschermdLvDasselaar, Messelink, SchutLeusden
23 nov. 10:00Spirit E1Unitas/Perspectief E3S. (Sanne) LooyéVoorthuizen
23 nov. 09:00Dindoa E2Spirit E208:00AfgeschermdvVliet, WvdBrink RES.SHIRTSErmelo
23 nov. 10:00Spirit E3DWS E1M (Marinka) SpruytVoorthuizen
23 nov. 10:00Unitas/Perspectief E4Spirit E408:55T. (Thomas) SpijkerboervdBerg, vHalderHarderwijk
23 nov. 09:00Spirit E5Dindoa E7AfgeschermdVoorthuizen
23 nov. 09:00Revival E1Spirit E608:15J. (Julian) LebrunvdWerf, LivestroBarneveld
23 nov. 09:00Spirit F1Huizen F1S (Sandra) van den Brink-DoestVoorthuizen
23 nov. 10:30DVO/Accountor F6Spirit F209:30E (Erik) van BurenBeukhof, Bunt, vBeekBennekom
27 nov. 20:00Spirit MW1Keizer Karel MW1E (Egbert) BrinkBarneveld
27 nov. 21:00Dindoa MW1Spirit MW2L. (Lars) van der VeldeErmelo
30 nov. 19:40Spirit 1BEP 1J W J (Jos) OostveenVoorthuizen
30 nov. 18:20Spirit 2Sparta (N) 2Voorthuizen
30 nov. 17:10Spirit 3MIA 5Voorthuizen
30 nov. 21:10Spirit 4Sparta (N) 6R (René) HogewegVoorthuizen
30 nov. 16:00Spirit A1Dindoa A1W (Wiljo) Klein WolterinkVoorthuizen
30 nov. 17:00Telstar/dé Register Makelaar A3Spirit A315:40G. (Gijsbert) van GesselvdHoek, Mulder, FokkemaHoevelaken
30 nov. 15:00Spirit B1Telstar/dé Register Makelaar B1Voorthuizen
30 nov. 14:00Spirit B2SKF B3Voorthuizen
30 nov. 13:00Spirit B3Het Bosch B1Voorthuizen
30 nov. 12:00Spirit C1Fiducia C1J (Jan) VerboomVoorthuizen
30 nov. 11:00Spirit C2De Meeuwen C3Voorthuizen
30 nov. 13:00Sparta (N) C3Spirit C411:50R (Rianne) van de Veen- van de GrootevheenvdHam, Jansen, KamphorstNijkerk gld
30 nov. 10:00Spirit D1Telstar/dé Register Makelaar D3Voorthuizen
30 nov. 10:00Hemur Enge D1Spirit D208:35vdVeen, Versteeg, vMiddendorpAmerongen
30 nov. 09:00Spirit D3SKF D5A. (Arthur) LakerveldVoorthuizen
30 nov. 09:00Exakwa E2Spirit E107:30Bunt, GroeneveltLelystad
30 nov. 09:00Spirit E2MIA E4M. (Marianne) van de KuilenVoorthuizen
30 nov. 10:00Unitas/Perspectief E8Spirit E308:55S. (Shayna) van DorpdVries, dGeusHarderwijk
30 nov. 10:00Spirit E4Sparta (N) E3Voorthuizen
30 nov. 10:00Sparta (Zw) E6Spirit E508:35Zwart, Beukhof, RES.SHIRTSZwolle
30 nov. 10:00Spirit E6ODIK E4Voorthuizen
30 nov. 10:00De Meeuwen F1Spirit F109:15M. (Marit) HeinenDavelaar, Dekker, vdPol Putten
30 nov. 09:00Spirit F2Apeldoorn F2Voorthuizen
7 dec. 19:50ZKV (Za) 1Spirit 117:15C P (Cor) MantelZaandam
7 dec. 18:50Dindoa 3Spirit 217:15B T (Bart) SchreuderErmelo
7 dec. 18:15Telstar/dé Register Makelaar 3Spirit 316:45Hoevelaken
7 dec. 12:15Spirit 4ODIK 7Voorthuizen
7 dec. 14:25Apeldoorn A1Spirit A112:50H (Henk) PeelenHooyer, vdKuilen, vdStege RES.SHIRTSApeldoorn
7 dec. 11:00Spirit A2Gemini A1Voorthuizen
7 dec. 16:00DWS A1Spirit A314:30G J (Gert Jan) DavelaarFIETSBarneveld
7 dec. 13:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen B2Spirit B111:35F (Frans) VeenendaalBaatenburg de Jong, Klarenbeek, vdKuilenDriebergen-rijsenburg
7 dec. 12:00MIA B2Spirit B210:45vdBrink, vGolen, vBeekAmersfoort
7 dec. 11:15SKF B6Spirit B310:00vDijk, MvdKamp, LvdKampVeenendaal
7 dec. 17:35Unitas/Perspectief C3Spirit C316:15B.A. (Bouke) de JongBrunekreeft, vdVoort, DvBeekHarderwijk
7 dec. 16:35Unitas/Perspectief C4Spirit C415:15AfgeschermdvdHoorn, Stapelbroek, VersteegHarderwijk
7 dec. 10:00Spirit C5Sparta (N) C4Voorthuizen
7 dec. 13:00RDZ D1Spirit D111:45Besselsen, vdBrink, Ceelen RES.SHIRTSZeist
7 dec. 11:00Revival D1Spirit D210:00AfgeschermdSvdBraak, FvdBraak, dVriesBarneveld
7 dec. 09:00Spirit D3ODIK D3Voorthuizen
7 dec. 10:00Spirit E1De Meeuwen E3M. (Marianne) van de KuilenVoorthuizen
7 dec. 10:00Spirit E2Telstar/dé Register Makelaar E2Voorthuizen
7 dec. 11:35Wolderwijd E2Spirit E310:25C. (Carine) van den BoschvdHeuvel, vGeresteijnZeewolde
7 dec. 09:00Spirit E5Hellas '63 E1Voorthuizen
7 dec. 11:00DWS E2Spirit E610:15E (Elske) Schonewille-OrtseLiefting, vdSteegKootwijkerbroek
7 dec. 09:00Spirit F1Telstar/dé Register Makelaar F1Voorthuizen
11 dec. 19:00ODIK MW1Spirit MW1Barneveld
11 dec. 20:00Spirit MW2Apeldoorn MW1Barneveld
14 dec. 15:10Spirit 1RWA 1R A L (Rolf) MeijborgVoorthuizen
14 dec. 16:40Spirit 2Dalto/Klaverblad Verzekeringen 6G (Gerwin) de GrootVoorthuizen
14 dec. 20:10Spirit 3Dindoa 5Voorthuizen
14 dec. 19:40MIA 10Spirit 418:00Amersfoort
14 dec. 19:00Spirit A1EKVA A1R.J. (Ruud) BekkersVoorthuizen
14 dec. 15:30RDZ A1Spirit A214:00Brandsen, Redert, vReenen RES.SHIRTSZeist
14 dec. 17:50Spirit A3Revival A1R (René) HogewegVoorthuizen
14 dec. 14:00Spirit B1SKF B2Voorthuizen
14 dec. 13:00Spirit C1Victum C1Voorthuizen
14 dec. 12:00Hemur Enge C1Spirit C210:35vBeek, vdHoeven, vdKuilenAmerongen
14 dec. 12:00Spirit C3DWS C1Voorthuizen
14 dec. 11:00Spirit C4Revival C1Voorthuizen
14 dec. 11:00MIA C3Spirit C509:45JvLeeuwen, MvLeeuwen, LokhorstAmersfoort
14 dec. 10:00Spirit D1DOS (W) D1J. (Jelle) BangmaVoorthuizen
14 dec. 09:00Spirit D2Antilopen/Lancyr Deelen D4E (Erik) van de KuilenVoorthuizen
14 dec. 11:30Sparta (N) E1Spirit E110:35C. (Carmen) BarendsvSloten, vBeekNijkerk gld
14 dec. 13:30DOC E1Spirit E212:20S J (Simone) van der KolkMolhe, vMiddendorpBussum
14 dec. 10:00Spirit E3Dindoa E4Voorthuizen
14 dec. 10:00Spirit E4ODIK E3Voorthuizen
14 dec. 10:00Wit-Blauw/Green Organics E2Spirit E508:30N. (Natanja) de RoodeZandbergen, SmitKampen
14 dec. 09:00Spirit E6Woudenberg E5W. (Wiebe) WesterhuisVoorthuizen
14 dec. 11:30Tweemaal Zes F1Spirit F110:20vMaanen, Niesing, VermeerMaartensdijk
14 dec. 09:00Spirit F2Wageningen F4W. (Willem) WesterhuisVoorthuizen
17 dec. 21:00Sparta (Zw) MW2Spirit MW2Hasselt
18 dec. 20:00Spirit MW1De Hazenkamp MW1Barneveld
21 dec. 13:15Dalto/Klaverblad Verzekeringen A4Spirit A211:35R.J.A. (Robin) MeermanvDuijn, Groeneveld, BangmaDriebergen-rijsenburg
21 dec. 15:55ODIK B3Spirit B314:40FIETSBarneveld
21 dec. 10:45DWS C2Spirit C509:45B (Bertram) LagerweijGosen, vManen, ArendsBarneveld
21 dec. 11:00Sparta (N) D3Spirit D209:50R. (Romee) BouwmeesterdVries, Janssen, KulkNijkerk gld
21 dec. 10:00Unitas/Perspectief D4Spirit D308:40T (Tom) KorevaarZegers, Liefting, vdRuitenbeekHarderwijk
21 dec. 09:45ODIK E2Spirit E209:00Groenevelt, DvdBrinkBarneveld
21 dec. 10:00Dindoa E5Spirit E409:00vSloten, Redert RES.SHIRTSErmelo
4 jan. 11:20Spirit C2Sparta (N) C1Voorthuizen
4 jan. 10:20Spirit C4ODIK C2Voorthuizen
4 jan. 09:20Spirit C5De Meeuwen C5Voorthuizen
4 jan. 11:10SKF D6Spirit D209:55vdVeen, Versteeg, dVriesVeenendaal
7 jan. 19:15Débaldérin MW1Spirit MW1Wageningen
8 jan. 20:00Spirit MW2Regio '72 MW1Barneveld
11 jan. 17:40Fiducia 1Spirit 115:30Vleuten
11 jan. 21:00Wageningen 5Spirit 219:30Wageningen
11 jan. 20:50De Meeuwen 4Spirit 319:30Putten
11 jan. 12:15Spirit 4Huizen 3Voorthuizen
11 jan. 12:45Rheko A1Spirit A111:00vdGlind, vPutten, Zevering RES.SHIRTSRheden
11 jan. 11:00Spirit A2HKC (U) A1Voorthuizen
11 jan. 18:25De Meeuwen A4Spirit A317:10vEe, Mom, ZwartPutten
11 jan. 14:45DOT (O) B1Spirit B113:00Klok, Mulder, Bruinekreeft RES.SHIRTSOss
11 jan. 16:15Woudenberg B2Spirit B215:00S. (Sander) BremanCeelen, Koutstaal, vdVoortWoudenberg
11 jan. 14:15Het Bosch B1Spirit B312:40G.J (Gerjan) KlijnvdBeek, vKooten, vdGeestMeerkerk
11 jan. 15:15Woudenberg C1Spirit C114:00Rense, vGeresteijn, DvBeekWoudenberg
11 jan. 10:00Spirit C2Antilopen/Lancyr Deelen C1Voorthuizen
11 jan. 12:00DWS C1Spirit C311:00H (Harry) SchutBlankestijn, TvBeek, LooijengoedBarneveld
11 jan. 14:00Antilopen/Lancyr Deelen C3Spirit C412:45vHamburg, vdHeuvel, vdHamLeusden
11 jan. 15:00Telstar/dé Register Makelaar D2Spirit D213:55FvdBraak, dVries, Baatenburg de JongHoevelaken
11 jan. 09:00Spirit D3MIA D4Voorthuizen
11 jan. 09:00Spirit E1MIA E3Voorthuizen
11 jan. 10:00Spirit E2Sparta (N) E2Voorthuizen
11 jan. 09:00MIA E6Spirit E608:00vEssen, vdBornAmersfoort
11 jan. 09:00Spirit F1Wolderwijd F1Voorthuizen
11 jan. 11:00MIA F3Spirit F210:00Davelaar, Hooijer, vdRuitenbeekAmersfoort
15 jan. 21:15De Meeuwen MW1Spirit MW2Putten
18 jan. 19:40Spirit 1Excelsior (D) 1Voorthuizen
18 jan. 18:20Spirit 2ODIK 3Voorthuizen
18 jan. 17:10Spirit 3ASVD 4Voorthuizen
18 jan. 21:10Spirit 4De Eemvogels 2Voorthuizen
18 jan. 16:00Spirit A1Antilopen/Lancyr Deelen A1Voorthuizen
18 jan. 15:30Victum A2Spirit A213:50Baatenburg de Jong, vElten, vEffrinkHouten
18 jan. 15:45De Eemvogels A1Spirit A314:10vdHoek, Kleijer, VlijmSoest
18 jan. 15:00Spirit B1Wageningen B1Voorthuizen
18 jan. 13:00Spirit B2Unitas/Perspectief B2R. (Ruben) van GeresteijnVoorthuizen
18 jan. 12:00Spirit B3ODIK B3Voorthuizen
18 jan. 14:00Spirit C1Synergo C1Voorthuizen
18 jan. 13:00Antilopen/Lancyr Deelen C1Spirit C211:45Hooyer, Mom, vdHeuvelLeusden
18 jan. 11:00Spirit C3Dindoa C4J. (Jelle) BangmaVoorthuizen
18 jan. 10:00Spirit C5DWS C2Voorthuizen
18 jan. 13:00ODIK D1Spirit D112:00Mostert, Rense, vVlietBarneveld
18 jan. 09:00Spirit D2Sparta (N) D3Voorthuizen
18 jan. 11:00Dindoa D4Spirit D309:45Willemsen, Djabi, SvDasselaar RES.SHIRTSErmelo
18 jan. 09:00Spirit E2ODIK E2Voorthuizen
18 jan. 10:00De Meeuwen E4Spirit E309:15vdBraak, BesselsenPutten
18 jan. 12:35Wolderwijd E1Spirit E411:25M. (Matthijs) MulderKlein, vdLangemeenZeewolde
18 jan. 09:00Spirit E5Unitas/Perspectief E6Voorthuizen
18 jan. 12:10Regio '72 F2Spirit F211:00C.P.H. (Casper) GensendVries, Beukhof, vBeekVaassen
22 jan. 21:00Reehorst '45 MW2Spirit MW1B (Ben) MelgersEde gld
22 jan. 20:00Spirit MW2Elburg MW1Barneveld
25 jan. 19:30Victum 1Spirit 117:30Houten
25 jan. 18:15Victum 2Spirit 216:30Houten
25 jan. 18:45Thor (H) 2Spirit 317:00Harmelen
25 jan. 15:30De Eemvogels 2Spirit 414:00Soest
25 jan. 14:30Victum A1Spirit A112:50Legemaat, vdHudding, vdKampHouten
25 jan. 12:15Spirit A2Animo A2Voorthuizen
25 jan. 11:00Spirit A3Nova A2Voorthuizen
25 jan. 15:45Victum B1Spirit B114:20Baatenburg de Jong, Klarenbeek, TerpstraHouten
25 jan. 13:45Midlandia B1Spirit B212:15D (Danny) KochvdBrink, vEssen, vBeekBunnik
25 jan. 13:00MIA B4Spirit B311:45vDijk, Zegers, KleijerAmersfoort
25 jan. 12:05Fortissimo C1Spirit C110:25vEffrink, Willemsen, SlingerlandIjsselstein ut
25 jan. 13:00Dindoa C2Spirit C211:45S. (Sebastiaan) BarendregtWillemsen, Klok, vHoef, RES.SHIRTSErmelo
25 jan. 13:00Sparta (N) C2Spirit C311:50T. (Thijs) LamBlankestijn, vDuijn, BrunekreeftNijkerk gld
25 jan. 18:00Telstar/dé Register Makelaar C4Spirit C516:55vdKamp, Brand, JvLeeuwenHoevelaken
25 jan. 10:00Spirit D1Antilopen/Lancyr Deelen D2E (Erik) van de KuilenVoorthuizen
25 jan. 09:00Spirit D3De Meeuwen D5Voorthuizen
25 jan. 10:00ODIK E1Spirit E109:15Brink, vdHoornBarneveld
25 jan. 10:00Spirit E3MIA E7Voorthuizen
25 jan. 10:00Spirit E4Woudenberg E4Voorthuizen
25 jan. 09:00De Meeuwen E5Spirit E508:15vMiddendorp, vdFliertPutten
25 jan. 09:00Unitas/Perspectief E5Spirit E607:55I. (Ilse) WiegersmavdWerf, LivestroHarderwijk
25 jan. 09:00Spirit F1DVO/Accountor F2A. (Arthur) LakerveldVoorthuizen
25 jan. 09:00Spirit F2ODIK F2Voorthuizen
29 jan. 20:00Spirit MW1Noviomagum MW2Barneveld
1 feb. 20:50Spirit 1Synergo 1Voorthuizen
1 feb. 19:30Spirit 2Synergo 2Voorthuizen
1 feb. 18:20Spirit 3Antilopen/Lancyr Deelen 4Voorthuizen
1 feb. 17:10Spirit 4MIA 10R (René) HogewegVoorthuizen
1 feb. 16:00Spirit A1ASVD A1Voorthuizen
1 feb. 15:00Spirit B1DVO/Accountor B2Voorthuizen
1 feb. 14:00Spirit B2De Eemvogels B1R. (Ruben) van GeresteijnVoorthuizen
1 feb. 13:00Spirit C1Animo C1Voorthuizen
1 feb. 12:00Spirit C2Telstar/dé Register Makelaar C2Voorthuizen
1 feb. 11:00Spirit C3Antilopen/Lancyr Deelen C2Voorthuizen
1 feb. 18:00Telstar/dé Register Makelaar C3Spirit C416:55Jansen, Aubrey, KamphorstHoevelaken
1 feb. 11:10SKF C5Spirit C509:55MvLeeuwen, Gosen, LokhorstVeenendaal
1 feb. 10:00Spirit D1Unitas/Perspectief D3E (Erik) van de KuilenVoorthuizen
1 feb. 12:00Antilopen/Lancyr Deelen D4Spirit D210:45Smits, Janssen, KulkLeusden
1 feb. 09:00Spirit D3Unitas/Perspectief D4Voorthuizen
1 feb. 12:00Unitas/Perspectief E3Spirit E110:55D (Danella) van DrunenBunt, GroeneveltHarderwijk
1 feb. 09:00Spirit E2Dindoa E2Voorthuizen
1 feb. 12:00DWS E1Spirit E311:15dVries, dGeusKootwijkerbroek
1 feb. 10:00Spirit E4Unitas/Perspectief E4M. (Marianne) van de KuilenVoorthuizen
1 feb. 09:00Dindoa E7Spirit E508:00Zwart, Beukhof, RES. SHIRTSErmelo
1 feb. 10:00Spirit E6Revival E1Voorthuizen
1 feb. 12:00Huizen F1Spirit F110:50Arends, Davelaar, DekkerHuizen
1 feb. 09:00Spirit F2DVO/Accountor F6A. (Arthur) LakerveldVoorthuizen
5 feb. 20:00Keizer Karel MW1Spirit MW1Nijmegen
5 feb. 20:00Spirit MW2Dindoa MW1Barneveld
8 feb. 18:40BEP 1Spirit 116:00Purmerend
8 feb. 19:30Sparta (N) 2Spirit 218:00Nijkerk gld
8 feb. 17:30MIA 5Spirit 316:00Amersfoort
8 feb. 17:40Dindoa A1Spirit A116:10Fledderus, vPutten, vdKuilen RES.SHIRTSErmelo
8 feb. 10:00Spirit A3Telstar/dé Register Makelaar A3R (René) HogewegVoorthuizen
8 feb. 16:00Telstar/dé Register Makelaar B1Spirit B114:55Klok, vdKuilen, MotaHoevelaken
8 feb. 15:40SKF B3Spirit B214:25vGolen, Ploeg, vdBornVeenendaal
8 feb. 13:30De Corvers B1Spirit B312:10J. (Jochem) ZijdelvdBeek, MvdKamp, LvdKampHilversum
8 feb. 13:00Fiducia C1Spirit C111:30Terpstra, DvBeek, VermeerVleuten
8 feb. 13:00De Meeuwen C3Spirit C212:00vdLangemeen, vBeek, vdHoevenPutten
8 feb. 15:00Telstar/dé Register Makelaar D3Spirit D113:55Arends, vGeresteijn, vdHamHoevelaken
8 feb. 09:00Spirit D2Hemur Enge D1Voorthuizen
8 feb. 11:10SKF D5Spirit D309:55dBoer, Messelink, SchutVeenendaal
8 feb. 10:00Spirit E1Exakwa E2Voorthuizen
8 feb. 11:00MIA E4Spirit E210:00vVliet, WvdBrinkAmersfoort
8 feb. 10:00Spirit E3Unitas/Perspectief E8Voorthuizen
8 feb. 09:00Sparta (N) E3Spirit E408:05AfgeschermdMerza, vdBergNijkerk gld
8 feb. 09:00Spirit E5Sparta (Zw) E6Voorthuizen
8 feb. 09:00ODIK E4Spirit E608:15Liefting, vdSteegBarneveld
8 feb. 09:00Spirit F1De Meeuwen F1Voorthuizen
12 feb. 20:00Spirit MW1ODIK MW1Barneveld
12 feb. 20:30Apeldoorn MW1Spirit MW2Uddel
15 feb. 19:40Spirit 1ZKV (Za) 1Voorthuizen
15 feb. 18:20Spirit 2Dindoa 3Voorthuizen
15 feb. 21:10Spirit 3Telstar/dé Register Makelaar 3Voorthuizen
15 feb. 15:30ODIK 7Spirit 414:15Barneveld
15 feb. 17:10Spirit A1Apeldoorn A1Voorthuizen
15 feb. 16:20Gemini A1Spirit A214:20Brandsen, Mulder, vReenenGouda
15 feb. 13:00Spirit A3DWS A1Voorthuizen
15 feb. 16:10Spirit B1Dalto/Klaverblad Verzekeringen B2Voorthuizen
15 feb. 15:10Spirit B2MIA B2Voorthuizen
15 feb. 14:10Spirit B3SKF B6Voorthuizen
15 feb. 12:00Spirit C3De Meeuwen C4Voorthuizen
15 feb. 11:00Spirit C4Sparta (N) C3Voorthuizen
15 feb. 10:00Spirit D1RDZ D1Voorthuizen
15 feb. 09:00Spirit D2Revival D1Voorthuizen
15 feb. 09:50ODIK D3Spirit D308:50Zegers, Liefting, vdRuitenbeekBarneveld
15 feb. 10:00De Meeuwen E3Spirit E109:15vSloten, BrinkPutten
15 feb. 15:00Telstar/dé Register Makelaar E2Spirit E214:10Molhe, vMiddendorpHoevelaken
15 feb. 09:00Spirit E3Wolderwijd E2Voorthuizen
15 feb. 09:30Hellas '63 E1Spirit E508:20Zandbergen, SmitNunspeet
15 feb. 09:00Spirit E6DWS E2Voorthuizen
19 feb. 20:00Spirit MW1Débaldérin MW1Barneveld
22 feb. 11:00Spirit A2RDZ A1Voorthuizen
22 feb. 10:00Spirit B3Sparta (N) B3Voorthuizen
22 feb. 09:00Spirit D3Dindoa D4Voorthuizen
22 feb. 09:55MIA E7Spirit E308:55vdHeuvel, vGeresteijnAmersfoort
22 feb. 09:30Apeldoorn F2Spirit F208:25P (Puck) BoeveBunt, Davelaar, Hooijer RES.SHIRTSApeldoorn
29 feb. 10:00De Meeuwen C5Spirit C509:00vManen, Blankespoor, ArendsPutten
29 feb. 09:00Dindoa E4Spirit E308:00vdBraak, Besselsen RES. SHIRTSErmelo
4 mrt. 19:20De Hazenkamp MW1Spirit MW1Nijmegen
4 mrt. 20:00Spirit MW2Sparta (Zw) MW2Barneveld
7 mrt. 16:00RWA 1Spirit 113:00Rhoon
7 mrt. 19:15Dalto/Klaverblad Verzekeringen 6Spirit 217:30Driebergen-rijsenburg
7 mrt. 16:35Dindoa 5Spirit 315:15Ermelo
7 mrt. 12:05Spirit 4Synergo 10Voorthuizen
7 mrt. 11:15EKVA A1Spirit A109:30vdGlind, Hooyer, vdStege RES.SHIRTSAlmere
7 mrt. 15:00Revival A1Spirit A313:30H. (Henk) SchimmelFIETSBarneveld
7 mrt. 16:10SKF B2Spirit B114:55Klok, Bruinekreeft, MotaVeenendaal
7 mrt. 16:30Victum C1Spirit C115:05Rense, Niesing, TerpstraHouten
7 mrt. 11:00Spirit C2Hemur Enge C1Voorthuizen
7 mrt. 14:10Antilopen/Lancyr Deelen C2Spirit C309:45vdVoort, DvBeek, StrijkLeusden
7 mrt. 13:00Revival C1Spirit C412:00W. (Wiljan) van VlietvdHoorn, Stapelbroek, VersteegBarneveld
7 mrt. 10:00Spirit C5MIA C3Voorthuizen
7 mrt. 14:15DOS (W) D1Spirit D113:05vGeresteijn, vdBrink, CeelenMaartensdijk
7 mrt. 09:00Spirit D3Antilopen/Lancyr Deelen D3Voorthuizen
7 mrt. 10:00Spirit E1Sparta (N) E1E (Erik) van de KuilenVoorthuizen
7 mrt. 10:00Spirit E2DOC E1M. (Marianne) van de KuilenVoorthuizen
7 mrt. 09:00ODIK E3Spirit E408:15vSloten, RedertBarneveld
7 mrt. 09:00Spirit E5Wit-Blauw/Green Organics E2Voorthuizen
7 mrt. 10:00Woudenberg E5Spirit E609:00vEssen, vdBornWoudenberg
7 mrt. 09:00Spirit F1Tweemaal Zes F1A. (Arthur) LakerveldVoorthuizen
7 mrt. 10:05Wageningen F4Spirit F209:00J (Jessika) CornelissenvdRuitenbeek, dVries, vBeek RES.SHIRTSWageningen
14 mrt. 20:50Spirit 1Fiducia 1Voorthuizen
14 mrt. 19:30Spirit 2Wageningen 5Voorthuizen
14 mrt. 18:20Spirit 3De Meeuwen 4Voorthuizen
14 mrt. 15:00Huizen 3Spirit 413:30Huizen
14 mrt. 17:10Spirit A1Rheko A1Voorthuizen
14 mrt. 10:05HKC (U) A1Spirit A208:25vDuijn, Redert, vdKuilenUtrecht
14 mrt. 12:00Spirit A3De Meeuwen A4Voorthuizen
14 mrt. 16:10Spirit B1DOT (O) B1Voorthuizen
14 mrt. 15:10Spirit B2Woudenberg B2Voorthuizen
14 mrt. 14:10Spirit B3De Corvers B1Voorthuizen
14 mrt. 13:10Spirit C1Woudenberg C1Voorthuizen
14 mrt. 11:00Spirit C3Unitas/Perspectief C3Voorthuizen
14 mrt. 10:00Spirit C4Unitas/Perspectief C4Voorthuizen
14 mrt. 09:00Spirit D2Telstar/dé Register Makelaar D2Voorthuizen
14 mrt. 09:00MIA D4Spirit D307:45LvDasselaar, dBoer, WillemsenAmersfoort
14 mrt. 09:00Sparta (N) E2Spirit E208:05AfgeschermdGroenevelt, DvdBrinkNijkerk gld
14 mrt. 10:00Spirit E4Dindoa E5Voorthuizen
14 mrt. 09:00Spirit E6MIA E6Voorthuizen
14 mrt. 11:35Wolderwijd F1Spirit F110:25T. (Timon) VonkvdPol, vMaanen, NiesingZeewolde
14 mrt. 09:00Spirit F2MIA F3Voorthuizen
17 mrt. 21:30Regio '72 MW1Spirit MW2C (Chantal) Punt-VermeulenVaassen
21 mrt. 17:50Excelsior (D) 1Spirit 115:00Delft
21 mrt. 17:10ODIK 3Spirit 215:45Barneveld
21 mrt. 16:10ASVD 4Spirit 314:15Dronten
21 mrt. 17:35Sparta (N) 6Spirit 416:15T (Tim) SchoonderbeekNijkerk gld
21 mrt. 16:40Antilopen/Lancyr Deelen A1Spirit A115:10Legemaat, vdHudding, ZeveringLeusden
21 mrt. 12:15Spirit A2Victum A2Voorthuizen
21 mrt. 11:00Spirit A3De Eemvogels A1Voorthuizen
21 mrt. 14:10Wageningen B1Spirit B113:50Klok, Mulder, Terpstra RES.SHIRTSWageningen
21 mrt. 16:10Unitas/Perspectief B2Spirit B214:50M (Mark) de VogelRense, vdBorn, vdVoortHarderwijk
21 mrt. 14:45Synergo C1Spirit C113:20vGeresteijn, vEffrink, WillemsenUtrecht
21 mrt. 13:00Sparta (N) C1Spirit C211:50F. (Frank) RemijnWillemsen, vdHeuvel, HooyerNijkerk gld
21 mrt. 13:00Dindoa C4Spirit C311:45M.J. (Marco) de GreefBlankestijn, TvBeek, Looijengoed, RES.SHIRTSErmelo
21 mrt. 10:00Spirit C4Antilopen/Lancyr Deelen C3J. (Jelle) BangmaVoorthuizen
21 mrt. 11:00Sparta (N) C4Spirit C509:50M (Marianne) HeimensenvdKamp, Brand, MvLeeuwenNijkerk gld
21 mrt. 09:00Spirit D1ODIK D1Voorthuizen
21 mrt. 10:00MIA E3Spirit E109:00vBeek, vdHoornAmersfoort
21 mrt. 09:00Spirit E3De Meeuwen E4Voorthuizen
21 mrt. 09:00Spirit E4Wolderwijd E1M. (Marianne) van de KuilenVoorthuizen
21 mrt. 09:00Unitas/Perspectief E6Spirit E507:55R.W. (Roos) LipkevMiddendorp, vdFliertHarderwijk
21 mrt. 10:00Telstar/dé Register Makelaar F1Spirit F109:10Vermeer, Arends, DavelaarHoevelaken
21 mrt. 10:00Spirit F2Regio '72 F2Voorthuizen
25 mrt. 20:00Spirit MW1Reehorst '45 MW2Barneveld
25 mrt. 21:15Elburg MW1Spirit MW2't harde
28 mrt. 20:25Spirit 1Victum 1Voorthuizen
28 mrt. 19:05Spirit 2Victum 2Voorthuizen
28 mrt. 17:50Spirit 3Thor (H) 2Voorthuizen
28 mrt. 16:40Spirit A1Victum A1Voorthuizen
28 mrt. 15:15Animo A2Spirit A213:15vElten, Groeneveld, Bangma RES.SHIRTSGeldermalsen
28 mrt. 12:15Nova A2Spirit A310:35AfgeschermdMom, Mulder, FokkemaDe bilt
28 mrt. 15:40Spirit B1Victum B1Voorthuizen
28 mrt. 14:35Spirit B2Midlandia B1Voorthuizen
28 mrt. 13:35Spirit B3MIA B4Voorthuizen
28 mrt. 12:35Spirit C1Fortissimo C1Voorthuizen
28 mrt. 11:30Spirit C2Dindoa C2Voorthuizen
28 mrt. 10:30Spirit C3Sparta (N) C2Voorthuizen
28 mrt. 12:00ODIK C2Spirit C411:00vHamburg, vdHeuvel, vdHamBarneveld
28 mrt. 09:30Spirit C5Telstar/dé Register Makelaar C4Voorthuizen
28 mrt. 13:00Antilopen/Lancyr Deelen D2Spirit D111:45Besselsen, Mostert, vVlietLeusden
28 mrt. 10:00De Meeuwen D5Spirit D309:00Djabi, Willemsen, vdRuitenbeekPutten
28 mrt. 09:00Spirit E1ODIK E1Voorthuizen
28 mrt. 11:00Woudenberg E4Spirit E410:00B. (Bart) RoodenburgvHalder, KleinWoudenberg
28 mrt. 09:00Spirit E5De Meeuwen E5Voorthuizen
28 mrt. 10:00Spirit E6Unitas/Perspectief E5Voorthuizen
28 mrt. 10:30DVO/Accountor F2Spirit F109:30Dekker, vdPol, vMaanenBennekom
28 mrt. 09:00ODIK F2Spirit F208:15Bunt, Davelaar, HooijerBarneveld