Wedstrijddatum | Vertrektijd | Wedstrijd | Scheidsrechter | Rijders |
---|---|---|---|---|
20 mrt. 20:00 | Regio '72 MW1 - Spirit MW1 | L. (Laurens) Kozijn | ||
20 mrt. 21:10 | Spirit MW2 - Antilopen/Bloemendal Bouw MW2 | J. (Jeroen) Reupkes | ||
23 mrt. 10:15 | Spirit F1 - MIA F2 | Afgeschermd | ||
23 mrt. 11:30 | 11:20 | Tweemaal Zes F3 - Spirit F3 | Berg, Veldhuisen | |
27 mrt. 21:10 | Spirit MW1 - Unitas/Perspectief MW1 | J. (Jelle) de Kleuver | ||
6 apr. 14:00 | Wit-Blauw/Green Organics 2 - Spirit 2 | |||
6 apr. 12:00 | Spirit 3 - DOS Kampen/Unique Waterontharders 3 | |||
6 apr. 13:30 | Spirit 4 - DVO/Transus 8 | |||
6 apr. 11:10 | Woudenberg A1 - Spirit A1 | |||
6 apr. 11:15 | ODIK/JansenvdGrift A1 - Spirit A2 | |||
6 apr. 12:15 | Midlandia A1 - Spirit A3 | |||
6 apr. 12:20 | Spirit B1 - Sparta (N)/Djops B1 | |||
6 apr. 11:00 | Spirit B2 - Unitas/Perspectief B3 | |||
6 apr. 09:45 | Spirit C2 - Dindoa C2 | |||
6 apr. 12:15 | Telstar/Schoonderbeek C3 - Spirit C3 | |||
6 apr. 10:15 | Unitas/Perspectief D2 - Spirit D1 | |||
6 apr. 12:30 | Woudenberg D2 - Spirit D2 | |||
6 apr. 09:30 | Spirit D3 - ODIK/JansenvdGrift D5 | |||
6 apr. 10:45 | Spirit D4 - ODIK/JansenvdGrift D4 | |||
6 apr. 10:00 | Spirit E1 - Unitas/Perspectief E1 | |||
6 apr. 10:00 | Wolderwijd/DYZLE E1 - Spirit E2 | B (Bas) Kettenis | ||
6 apr. 11:00 | Unitas/Perspectief E5 - Spirit E3 | |||
6 apr. 09:00 | Spirit E4 - MIA E5 | |||
6 apr. 10:00 | Spirit E5 - Woudenberg E5 | |||
6 apr. 10:00 | MIA E6 - Spirit E6 | |||
6 apr. 09:00 | ODIK/JansenvdGrift E6 - Spirit E7 | |||
6 apr. 10:00 | MIA F2 - Spirit F1 | |||
6 apr. 10:00 | Spirit F2 - Woudenberg F2 | |||
6 apr. 09:00 | Spirit F3 - ODIK/JansenvdGrift F6 | |||
10 apr. 19:00 | Spirit C1 - Dindoa C1 | |||
10 apr. 20:00 | DWS MW1 - Spirit MW1 | |||
10 apr. 20:15 | Antilopen/Bloemendal Bouw MW2 - Spirit MW2 | |||
17 apr. 20:30 | Spirit MW1 - RDZ MW1 | |||
17 apr. 20:30 | Spirit MW2 - Nova MW2 | |||
20 apr. 15:30 | Spirit 1 - SCO/European Aerosols 1 | |||
20 apr. 14:00 | Spirit 2 - NKC '51 2 | |||
20 apr. 14:00 | Unitas/Perspectief 4 - Spirit 3 | |||
20 apr. 15:30 | Woudenberg 4 - Spirit 4 | |||
20 apr. 12:30 | Spirit A1 - MIA A1 | |||
20 apr. 11:00 | Spirit A2 - Synergo A2 | |||
20 apr. 12:20 | Spirit A3 - HKC (U) A2 | |||
20 apr. 13:00 | Antilopen/Bloemendal Bouw B1 - Spirit B1 | |||
20 apr. 10:00 | Antilopen/Bloemendal Bouw B3 - Spirit B2 | |||
20 apr. 10:00 | Woudenberg C1 - Spirit C1 | |||
20 apr. 11:25 | DOS (W) C1 - Spirit C2 | |||
20 apr. 10:00 | Spirit C3 - Sparta (N)/Djops C3 | |||
20 apr. 11:00 | Spirit D1 - Antilopen/Bloemendal Bouw D1 | |||
20 apr. 10:00 | Spirit D2 - Reehorst '45 D1 | |||
20 apr. 11:00 | Sparta (N)/Djops D2 - Spirit D3 | |||
20 apr. 11:00 | MIA D3 - Spirit D4 | |||
20 apr. 09:00 | De Meeuwen E1 - Spirit E1 | |||
20 apr. 10:30 | Spirit E2 - Unitas/Perspectief E2 | |||
20 apr. 09:30 | Spirit E3 - De Meeuwen E3 | |||
20 apr. 09:00 | ODIK/JansenvdGrift E5 - Spirit E4 | |||
20 apr. 10:00 | Unitas/Perspectief E3 - Spirit E5 | |||
20 apr. 09:30 | Spirit E6 - De Meeuwen E7 | |||
20 apr. 10:30 | Spirit E7 - Woudenberg E7 | |||
20 apr. 09:30 | Spirit F1 - Antilopen/Bloemendal Bouw F2 | |||
20 apr. 10:00 | Sparta (N)/Djops F1 - Spirit F2 | |||
20 apr. 10:00 | Unitas/Perspectief F5 - Spirit F3 | |||
24 apr. 20:15 | Antilopen/Bloemendal Bouw MW1 - Spirit MW1 | |||
24 apr. 20:15 | De Meeuwen MW1 - Spirit MW2 | |||
4 mei. 15:30 | Wit-Blauw/Green Organics 1 - Spirit 1 | |||
11 mei. 16:15 | OKO/BIES 1 - Spirit 1 | |||
11 mei. 17:00 | SKF 3 - Spirit 2 | |||
11 mei. 16:00 | Spirit 3 - Dindoa 3 | |||
11 mei. 14:15 | Dindoa 7 - Spirit 4 | |||
11 mei. 12:35 | Synergo A1 - Spirit A1 | |||
11 mei. 10:45 | Telstar/Schoonderbeek A1 - Spirit A2 | |||
11 mei. 14:30 | Spirit A3 - Tweemaal Zes A2 | |||
11 mei. 11:00 | Spirit B1 - Synergo B1 | |||
11 mei. 09:45 | Spirit B2 - Sparta (N)/Djops B2 | |||
11 mei. 13:30 | Spirit C1 - MIA C1 | |||
11 mei. 10:45 | Telstar/Schoonderbeek C2 - Spirit C2 | |||
11 mei. 11:30 | DOC C1 - Spirit C3 | |||
11 mei. 11:00 | ODIK/JansenvdGrift D1 - Spirit D1 | |||
11 mei. 12:15 | Spirit D2 - Telstar/Schoonderbeek D1 | |||
11 mei. 11:00 | Spirit D3 - Antilopen/Bloemendal Bouw D3 | |||
11 mei. 11:15 | Sparta (N)/Djops D3 - Spirit D4 | |||
11 mei. 09:30 | Spirit E1 - Dindoa E1 | |||
11 mei. 10:30 | Dindoa E7 - Spirit E2 | |||
11 mei. 11:00 | Elburg E3 - Spirit E3 | |||
11 mei. 10:00 | Sparta (N)/Djops E2 - Spirit E4 | |||
11 mei. 10:30 | Spirit E5 - Wolderwijd/DYZLE E2 | |||
11 mei. 09:30 | Spirit E6 - DWS E1 | |||
11 mei. 10:00 | Unitas/Perspectief E4 - Spirit E7 | |||
11 mei. 10:30 | Spirit F1 - Woudenberg F1 | |||
11 mei. 09:30 | Spirit F2 - RDZ F1 | |||
11 mei. 10:30 | Spirit F3 - RDZ F2 | |||
15 mei. 20:50 | Spirit MW1 - Antilopen/Bloemendal Bouw MW1 | |||
15 mei. 19:30 | Spirit MW2 - De Meeuwen MW1 | |||
25 mei. 15:30 | Spirit 1 - OKO/BIES 1 | |||
25 mei. 14:00 | Spirit 2 - SKF 3 | |||
25 mei. 12:30 | Dindoa 3 - Spirit 3 | |||
25 mei. 12:30 | Spirit 4 - Dindoa 7 | |||
25 mei. 12:30 | Spirit A1 - Synergo A1 | |||
25 mei. 11:00 | Spirit A2 - Telstar/Schoonderbeek A1 | |||
25 mei. 11:00 | Tweemaal Zes A2 - Spirit A3 | |||
25 mei. 12:15 | Synergo B1 - Spirit B1 | |||
25 mei. 13:10 | Sparta (N)/Djops B2 - Spirit B2 | |||
25 mei. 11:30 | MIA C1 - Spirit C1 | |||
25 mei. 10:30 | Spirit C2 - Telstar/Schoonderbeek C2 | |||
25 mei. 11:30 | Spirit C3 - DOC C1 | |||
25 mei. 10:00 | Spirit D1 - ODIK/JansenvdGrift D1 | |||
25 mei. 12:15 | Telstar/Schoonderbeek D1 - Spirit D2 | |||
25 mei. 11:15 | Antilopen/Bloemendal Bouw D3 - Spirit D3 | |||
25 mei. 09:30 | Spirit D4 - Sparta (N)/Djops D3 | |||
25 mei. 10:30 | Dindoa E1 - Spirit E1 | |||
25 mei. 09:30 | Spirit E2 - Dindoa E7 | |||
25 mei. 10:30 | Spirit E3 - Elburg E3 | |||
25 mei. 09:30 | Spirit E4 - Sparta (N)/Djops E2 | |||
25 mei. 10:00 | Wolderwijd/DYZLE E2 - Spirit E5 | Afgeschermd | ||
25 mei. 10:00 | DWS E1 - Spirit E6 | |||
25 mei. 10:30 | Spirit E7 - Unitas/Perspectief E4 | |||
25 mei. 10:00 | Woudenberg F1 - Spirit F1 | |||
25 mei. 10:00 | RDZ F1 - Spirit F2 | |||
25 mei. 11:00 | RDZ F2 - Spirit F3 | |||
29 mei. 19:30 | Spirit MW1 - DWS MW1 | |||
29 mei. 20:50 | Spirit MW2 - Antilopen/Bloemendal Bouw MW2 | |||
1 jun. 15:30 | Spirit 1 - Wit-Blauw/Green Organics 1 | |||
1 jun. 14:00 | Spirit 2 - Wit-Blauw/Green Organics 2 | |||
1 jun. 13:15 | DOS Kampen/Unique Waterontharders 3 - Spirit 3 | |||
1 jun. 15:45 | DVO/Transus 8 - Spirit 4 | |||
1 jun. 12:30 | Spirit A1 - Woudenberg A1 | |||
1 jun. 11:00 | Spirit A2 - ODIK/JansenvdGrift A1 | |||
1 jun. 12:20 | Spirit A3 - Midlandia A1 | |||
1 jun. 09:45 | Sparta (N)/Djops B1 - Spirit B1 | |||
1 jun. 12:45 | Unitas/Perspectief B3 - Spirit B2 | |||
1 jun. 11:50 | Dindoa C1 - Spirit C1 | |||
1 jun. 10:30 | Dindoa C2 - Spirit C2 | |||
1 jun. 10:00 | Spirit C3 - Telstar/Schoonderbeek C3 | |||
1 jun. 11:00 | Spirit D1 - Unitas/Perspectief D2 | |||
1 jun. 10:00 | Spirit D2 - Woudenberg D2 | |||
1 jun. 10:00 | ODIK/JansenvdGrift D5 - Spirit D3 | |||
1 jun. 09:00 | ODIK/JansenvdGrift D4 - Spirit D4 | |||
1 jun. 11:00 | Unitas/Perspectief E1 - Spirit E1 | |||
1 jun. 10:30 | Spirit E2 - Wolderwijd/DYZLE E1 | |||
1 jun. 09:30 | Spirit E3 - Unitas/Perspectief E5 | |||
1 jun. 09:00 | MIA E5 - Spirit E4 | |||
1 jun. 11:00 | Woudenberg E5 - Spirit E5 | |||
1 jun. 10:30 | Spirit E6 - MIA E6 | |||
1 jun. 09:30 | Spirit E7 - ODIK/JansenvdGrift E6 | |||
1 jun. 09:30 | Spirit F1 - MIA F2 | |||
1 jun. 11:00 | Woudenberg F2 - Spirit F2 | |||
1 jun. 09:00 | ODIK/JansenvdGrift F6 - Spirit F3 | |||
4 jun. 20:00 | RDZ MW1 - Spirit MW1 | |||
5 jun. 20:00 | Nova MW2 - Spirit MW2 | |||
8 jun. 17:30 | SCO/European Aerosols 1 - Spirit 1 | |||
8 jun. 14:30 | NKC '51 2 - Spirit 2 | |||
8 jun. 15:30 | Spirit 3 - Unitas/Perspectief 4 | |||
8 jun. 14:00 | Spirit 4 - Woudenberg 4 | |||
8 jun. 10:15 | MIA A1 - Spirit A1 | |||
8 jun. 15:30 | Synergo A2 - Spirit A2 | |||
8 jun. 11:00 | HKC (U) A2 - Spirit A3 | |||
8 jun. 11:45 | Spirit B1 - Antilopen/Bloemendal Bouw B1 | |||
8 jun. 10:30 | Spirit B2 - Antilopen/Bloemendal Bouw B3 | |||
8 jun. 13:00 | Spirit C1 - Woudenberg C1 | |||
8 jun. 12:00 | Spirit C2 - DOS (W) C1 | |||
8 jun. 13:00 | Sparta (N)/Djops C3 - Spirit C3 | |||
8 jun. 11:30 | Antilopen/Bloemendal Bouw D1 - Spirit D1 | |||
8 jun. 11:35 | Reehorst '45 D1 - Spirit D2 | |||
8 jun. 11:00 | Spirit D3 - Sparta (N)/Djops D2 | |||
8 jun. 10:00 | Spirit D4 - MIA D3 | |||
8 jun. 09:30 | Spirit E1 - De Meeuwen E1 | |||
8 jun. 10:00 | Unitas/Perspectief E2 - Spirit E2 | |||
8 jun. 09:00 | De Meeuwen E3 - Spirit E3 | |||
8 jun. 09:30 | Spirit E4 - ODIK/JansenvdGrift E5 | |||
8 jun. 10:30 | Spirit E5 - Unitas/Perspectief E3 | |||
8 jun. 10:15 | De Meeuwen E7 - Spirit E6 | |||
8 jun. 10:00 | Woudenberg E7 - Spirit E7 | |||
8 jun. 10:10 | Antilopen/Bloemendal Bouw F2 - Spirit F1 | |||
8 jun. 09:30 | Spirit F2 - Sparta (N)/Djops F1 | |||
8 jun. 10:30 | Spirit F3 - Unitas/Perspectief F5 |
Let op! Onderstaand programma is een concept.
De jaarplanning voor het seizoen 2020-2021 is bekend. Hier kun je zien in welke weekenden er competitiewedstrijden gepland gaan worden en welke weekenden als inhaal- of vrije weekenden aangemerkt worden door het KNKV.
Het schema kun je hier vinden.
CKV Spirit Voorthuizen
Jan de Jagerweg 50
3781 BS Voorthuizen
Telefoon: 0342-473765
E-mail: secretariaat@ckvspirit.nl
CKV Spirit is een christelijke korfbalvereniging uit Voorthuizen. Met meer dan 400 leden zijn we de grootste korfbalvereniging binnen de gemeente Barneveld.