Team

Spirit RECREANTEN

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
8 dec. om 13:00Sparta (N) 1 vs Spirit 111:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Watergoor, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: J P (Jan Peter) Zandbergen Vervoer: nvt
8 dec. om 12:10Antilopen/Lancyr Deelen 6 vs Spirit 410:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum Buiningpark, Leusden (Route)
Scheidsrechter: G.J.W. (Gert-Jan) de Vos Vervoer: nvt
8 dec. om 12:00Revival B1 vs Spirit B210:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: M. (Martin) Verkerk Vervoer: FIETS
8 dec. om 14:00DKOD D1 vs Spirit D212:35
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: MFC Doelum, Renkum (Route)
Scheidsrechter: A (Arie) van Ballegoyen Vervoer: vdHoorn, Kamphorst, Aubrey, Brink
8 dec. om 12:05Spirit A3 vs Telstar/dé Register Makelaar A3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E (Erik) van de Kuilen Vervoer: nvt
8 dec. om 15:00SKF C4 vs Spirit C413:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: SKF-hal, Veenendaal (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Zegers, MvdKamp, Brunekreeft
8 dec. om 16:00Telstar/dé Register Makelaar C1 vs Spirit C114:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Slag, Hoevelaken (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Batenburg, Willemsen, RvBeek
8 dec. om 15:15Woudenberg A1 vs Spirit A113:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Camp, Woudenberg (Route)
Scheidsrechter: G (Gijsbert) de Rooij Vervoer: Brandsen, Boersma, vdHudding
8 dec. om 15:10Fiducia 3 vs Spirit 313:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Europahal, Vleuten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
8 dec. om 11:30Sparta (N) 2 vs Spirit 210:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Watergoor, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: A (Albert) van Reenen Vervoer: nvt
8 dec. om 14:15Woudenberg B1 vs Spirit B113:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Camp, Woudenberg (Route)
Scheidsrechter: T (Tino) van Diest Vervoer: Mulder, vPutten, Bruinekreeft
8 dec. om 13:00ODIK C2 vs Spirit C212:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: N. (Nanda) Evers Vervoer: CvdBeek, Willemsen, Ploeg
8 dec. om 09:00De Meeuwen F2 vs Spirit F108:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Meeuwen-hal, Putten (Route)
Scheidsrechter: L. (Lennard) Kik Vervoer: Groenevelt, vdHeuvel
8 dec. om 10:00Spirit E5 vs Sparta (N) E5
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A. (Alieke) Legemaat Vervoer: nvt
8 dec. om 09:00Spirit E6 vs ODIK E5
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: M. (Marianne) van de Kuilen Vervoer: nvt
8 dec. om 09:00Spirit D3 vs Telstar/dé Register Makelaar D3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Afgeschermd Vervoer: nvt
8 dec. om 11:00DOS Kampen/Veltman D1 vs Spirit D109:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Reeve, Kampen (Route)
Scheidsrechter: E. (Esmée) van den Berg Vervoer: vHoef, vdKuilen, vBeek
8 dec. om 10:00Spirit D4 vs Hellas '63 D2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: R (Rosanne) van den Top Vervoer: nvt
8 dec. om 10:00Spirit F3 vs Unitas/Perspectief F3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A. (Arthur) Lakerveld Vervoer: nvt
8 dec. om 11:00Spirit C3 vs Revival C1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: R. (Rick) van de Kamp Vervoer: nvt
8 dec. om 10:00Telstar/dé Register Makelaar E2 vs Spirit E209:10
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Ridderspoor, Hoevelaken (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdBraak, Bunt
8 dec. om 10:00Woudenberg E2 vs Spirit E109:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Camp, Woudenberg (Route)
Scheidsrechter: C. (Cassandra) van Waveren Vervoer: vGeresteijn, Besselsen
8 dec. om 09:00Spirit E4 vs ODIK E3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E (Erica) Beukhof - Bos Vervoer: nvt
12 dec. om 21:30Spirit MW2 vs Woudenberg MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: W. (Willem) Westerhuis Vervoer: nvt
12 dec. om 19:00ODIK MW1 vs Spirit MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: S (Stefan) van Manen Vervoer: nvt
15 dec. om 16:10Spirit B1 vs Antilopen/Lancyr Deelen B1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J (Jeroen) Brouwer Vervoer: nvt
15 dec. om 15:10Spirit B2 vs Woudenberg B2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: R. (Rens) Terpstra Vervoer: nvt
15 dec. om 14:05Spirit C1 vs Wageningen C1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
15 dec. om 14:00DOS Kampen/Veltman A2 vs Spirit A212:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Reeve, Kampen (Route)
Scheidsrechter: W (Wim) Brandenburg Vervoer: vdTop, vEffrink, vdHudding
15 dec. om 17:05De Meeuwen A4 vs Spirit A315:50
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Meeuwen-hal, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdHoek, vMeerveld, vLeeuwen
15 dec. om 17:10Spirit A1 vs Dindoa A1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: P. (Peter) van Bekkum Vervoer: nvt
15 dec. om 20:50Spirit 1 vs Revival 1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: K. (Kurt) Metz Vervoer: nvt
15 dec. om 19:35Spirit 2 vs Wageningen 4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: R (Ron) van Scherpenzeel Vervoer: nvt
15 dec. om 18:25Spirit 3 vs DWS 3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
15 dec. om 13:05Spirit C2 vs De Meeuwen C4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A (Arjanne) Davelaar - Pluim Vervoer: nvt
15 dec. om 12:15EKVA B2 vs Spirit B310:50
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: FBK hal, Almere (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Mulder, vSteenis, Fokkema RES.SHIRTS
15 dec. om 10:00Spirit E2 vs DOC E1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A.M. (Anne Marijn) Baatenburg de Jong Vervoer: nvt
15 dec. om 09:00DWS F1 vs Spirit F308:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Kamphuis, Kootwijkerbroek (Route)
Scheidsrechter: G (Gijs) Schut Vervoer: vEssen, vMiddendorp
15 dec. om 09:00Spirit D2 vs Antilopen/Lancyr Deelen D2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelle) Bangma Vervoer: nvt
15 dec. om 09:00Spirit F2 vs Antilopen/Lancyr Deelen F1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: M (Marinka) Spruyt Vervoer: nvt
15 dec. om 10:00Spirit E3 vs SKF E5
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: M. (Marianne) van de Kuilen Vervoer: nvt
15 dec. om 09:00Spirit E1 vs Unitas/Perspectief E2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelle) Boersma Vervoer: nvt
15 dec. om 10:00Spirit D1 vs Exakwa D1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: R. (Rosalie) van der Stege Vervoer: nvt
15 dec. om 12:05Spirit C3 vs De Eemvogels C1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: G (Gerrieta) Bakker Vervoer: nvt
15 dec. om 11:00De Meeuwen D5 vs Spirit D410:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Meeuwen-hal, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Brink, Gosen, vManen, vdVoort
15 dec. om 11:00MIA E4 vs Spirit E410:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: B. (Bram) Botman Vervoer: vSloten, Liefting
15 dec. om 11:00Spirit C4 vs Telstar/dé Register Makelaar C2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Afgeschermd Vervoer: nvt
18 dec. om 20:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen MW1 vs Spirit MW2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Hoenderdaal, Driebergen-rijsenburg (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
19 dec. om 20:00Spirit MW1 vs Soesterkwartier MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: M (Martijn) van den Top Vervoer: nvt
22 dec. om 16:00Telstar/dé Register Makelaar B2 vs Spirit B214:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Slag, Hoevelaken (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vDuijn, Klarenbeek, vReenen
22 dec. om 10:00SKF E4 vs Spirit E509:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: SKF-hal, Veenendaal (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdLangemeen, Doest
22 dec. om 10:30DVO/Accountor D4 vs Spirit D309:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: DVO-hal, Bennekom (Route)
Scheidsrechter: N. (Nathan) Korsten Vervoer: Janssen, vdKamp, JvLeeuwen, MvLeeuwen
2 jan. om 20:00Spirit MW2 vs SKF MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: L. (Leanne) van Bruggen Vervoer: nvt
5 jan. om 12:00Spirit 4 vs Sparta (N) 5
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E (Erik) van de Kuilen Vervoer: nvt
5 jan. om 12:30Arena E2 vs Spirit E411:20
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Gastland, Rhenen (Route)
Scheidsrechter: C. (Christine) Zwarts Vervoer: vdRuitenbeek, dVries
5 jan. om 11:00Telstar/dé Register Makelaar F2 vs Spirit F210:10
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Slag, Hoevelaken (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vBeek, vGeresteijn
5 jan. om 13:20Wageningen D2 vs Spirit D312:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Het Binnenveld, Wageningen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdVeen, Zegers, Janssen, vdKamp RES.SHIRTS
5 jan. om 10:00Spirit E2 vs Sparta (N) E2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: T. (Talitha) Jansen Vervoer: nvt
5 jan. om 11:00Spirit D4 vs Exakwa D4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelmer) Bos Vervoer: nvt
5 jan. om 10:00Spirit E6 vs Apeldoorn E3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelmer) Bos Vervoer: nvt
5 jan. om 09:00De Meeuwen E4 vs Spirit E308:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Meeuwen-hal, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Redert, Slingerland
9 jan. om 20:00Revival MW1 vs Spirit MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: H. (Henk) Schimmel Vervoer: nvt
9 jan. om 20:00Nova MW1 vs Spirit MW2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: HF Witte Centrum, De Bilt (Route)
Scheidsrechter: J (Job) Paauw Vervoer: nvt
12 jan. om 14:00Unitas/Perspectief C3 vs Spirit C312:40
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Sypel, Harderwijk (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Kamphuis, Looijengoed, vDuijn
12 jan. om 13:00De Meeuwen C6 vs Spirit C412:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Meeuwen-hal, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: LvdKamp, Brandsen, vdGeest
12 jan. om 13:00Sparta (N) C2 vs Spirit C211:50
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Watergoor, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: R (Rianne) van de Veen- van de Grootevheen Vervoer: vdBorn, Mom, DvBeek
12 jan. om 14:30Noviomagum 2 vs Spirit 212:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Triangel, Lent (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
12 jan. om 12:45Hellas '63 F1 vs Spirit F111:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Brake, Nunspeet (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdBraak, dVries
12 jan. om 18:15Telstar/dé Register Makelaar A1 vs Spirit A116:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Slag, Hoevelaken (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Legemaat, vdKamp, Westerhuis
12 jan. om 12:15Spirit A2 vs Rood-Wit A2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: C. (Cato) Overeem Vervoer: nvt
12 jan. om 21:00DVO/Accountor 6 vs Spirit 319:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: DVO-hal, Bennekom (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
12 jan. om 18:05Argus B1 vs Spirit B316:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Aetsveld, Weesp (Route)
Scheidsrechter: B (Bart) Everts Vervoer: vEe, vdHoeven, vdRuitenbeek
12 jan. om 16:00De Meeuwen B2 vs Spirit B115:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Meeuwen-hal, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vElten, Klok, vdKuilen
12 jan. om 16:00Noviomagum 1 vs Spirit 113:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Triangel, Lent (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
12 jan. om 10:00Dindoa E4 vs Spirit E609:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Dindoa-hal, Ermelo (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Kulk, vMiddendorp RES.SHIRTS
12 jan. om 10:00Spirit E1 vs Apeldoorn E1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A. (Arthur) Lakerveld Vervoer: nvt
12 jan. om 09:00Sparta (N) E2 vs Spirit E208:05
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Watergoor, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: A. (Annick) de Vos Vervoer: vdHoorn, Versteeg
12 jan. om 09:00Spirit D2 vs SKF D3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelle) Bangma Vervoer: nvt
12 jan. om 09:00Spirit E5 vs ODIK E4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: S. (Sanne) Looyé Vervoer: nvt
12 jan. om 12:00Dindoa C1 vs Spirit C110:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Dindoa-hal, Ermelo (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Vermeer, DvBeek, vEffrink RES.SHIRTS
12 jan. om 10:00Spirit E3 vs Soesterkwartier E1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: D (Danny) van Burken Vervoer: nvt
12 jan. om 11:00Spirit A3 vs ODIK A3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E (Erik) van de Kuilen Vervoer: nvt
12 jan. om 10:00Spirit B2 vs MIA B2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Afgeschermd Vervoer: nvt
12 jan. om 09:00Spirit F2 vs Soesterkwartier F1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A. (Arthur) Lakerveld Vervoer: nvt
12 jan. om 10:00MIA D2 vs Spirit D308:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: G.J. (Gert-Jan) van Eck Vervoer: JvLeeuwen, MvLeeuwen, Messelink, Smits
15 jan. om 21:30MIA MW1 vs Spirit MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
16 jan. om 20:00Spirit MW2 vs Tweemaal Zes MW2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: R (Richard) van Beek Vervoer: nvt
19 jan. om 15:10Spirit A1 vs Antilopen/Lancyr Deelen A1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
19 jan. om 14:05Spirit B1 vs MIA B1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
19 jan. om 13:05Spirit B3 vs Sparta (N) B2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: H (Hendry) Bakker Vervoer: nvt
19 jan. om 12:30Tweemaal Zes F2 vs Spirit F211:20
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Vierstee, Maartensdijk (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Mohle, vdRuitenbeek
19 jan. om 15:10DWS A1 vs Spirit A313:40
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: FIETS
19 jan. om 15:30MIA A2 vs Spirit A214:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: J (Joris) Bos Vervoer: Redert, Westenbrink, vdKuilen
19 jan. om 18:45Spirit 1 vs Juventa 1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
19 jan. om 17:30Spirit 2 vs De Meeuwen 4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
19 jan. om 16:20Spirit 4 vs Exakwa 4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: M (Martijn) Brus Vervoer: nvt
19 jan. om 12:05Spirit C1 vs Apeldoorn C1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
19 jan. om 20:15Spirit 3 vs MIA 5
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
19 jan. om 09:00Wageningen E5 vs Spirit E507:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Het Binnenveld, Wageningen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdHam, dVries RES.SHIRTS
19 jan. om 09:00Unitas/Perspectief E6 vs Spirit E407:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Sypel, Harderwijk (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vDasselaar, Schut
19 jan. om 09:00Spirit D1 vs Antilopen/Lancyr Deelen D1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Joost) Buijtenhuis Vervoer: nvt
19 jan. om 09:00Spirit E2 vs De Meeuwen E2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Z. (Zeger) van den Hudding Vervoer: nvt
19 jan. om 09:00Spirit F1 vs Sparta (N) F2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: L (Lizzy) Rozendaal Vervoer: nvt
19 jan. om 10:00Spirit C4 vs Sparta (N) C3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Afgeschermd Vervoer: nvt
19 jan. om 10:00Spirit F3 vs Regio '72 F2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Justin) Korf Vervoer: nvt
19 jan. om 10:00De Meeuwen D2 vs Spirit D209:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Meeuwen-hal, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Klok, Mostert, Versteeg, vHamburg
19 jan. om 10:00Sparta (N) D3 vs Spirit D408:50
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Watergoor, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: M (Marianne) Heimensen Vervoer: Brand, Gosen, vdHeuvel, Huising
19 jan. om 10:00Spirit E6 vs Wolderwijd E1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: L. (Lotte) van de Bor Vervoer: nvt
19 jan. om 11:00Spirit C3 vs Dindoa C3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Y. (Yvette) van den Hudding Vervoer: nvt
23 jan. om 20:00Spirit MW1 vs MIA MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: M (Martijn) van den Top Vervoer: nvt
26 jan. om 09:00Spirit D2 vs ODIK D1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Afgeschermd Vervoer: nvt
26 jan. om 13:10Victum B2 vs Spirit B311:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Weteringhoek, Houten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Mulder, vRheenen, Kleijer
26 jan. om 13:00DWS C1 vs Spirit C212:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: RvBeek, Ploeg, Laanstra
26 jan. om 13:00Woudenberg C1 vs Spirit C111:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Camp, Woudenberg (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: BaatenburgdeJ, vdVoort, Willemsen
26 jan. om 14:00MIA A3 vs Spirit A312:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: T (Tom) Schonewille Vervoer: vDrie, Korf, Hartog
26 jan. om 15:30ODIK A1 vs Spirit A114:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: FIETS
26 jan. om 20:10Wageningen 7 vs Spirit 318:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Het Binnenveld, Wageningen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
26 jan. om 19:55Rigtersbleek/Cottus 1 vs Spirit 117:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Pathmoshal, Enschede (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
26 jan. om 18:30Rigtersbleek/Cottus 2 vs Spirit 216:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Pathmoshal, Enschede (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
26 jan. om 17:10Unitas/Perspectief 5 vs Spirit 415:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Sypel, Harderwijk (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
26 jan. om 12:15EKVA B1 vs Spirit B110:50
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: FBK hal, Almere (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Klok, vPutten, vdKuilen, RES.SHIRTS
26 jan. om 13:20Antilopen/Lancyr Deelen D3 vs Spirit D312:05
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum Buiningpark, Leusden (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vBeek, Ceelen, vdVeen, Zegers
26 jan. om 10:00DOS Kampen/Veltman F1 vs Spirit F108:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Cellesbroek, Kampen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Beukhof, dVries
26 jan. om 10:00Spirit B2 vs De Meeuwen B3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: S. (Sander) Schattenberg Vervoer: nvt
26 jan. om 09:00ODIK F3 vs Spirit F308:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Zandbergen, vdBorn
26 jan. om 12:00DWS C2 vs Spirit C411:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Brandsen, Strijk, vDijk RES.SHIRTS
26 jan. om 10:00Dindoa E2 vs Spirit E209:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Dindoa-hal, Ermelo (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vSloten, Willemsen RES.SHIRTS
26 jan. om 09:00Sparta (N) E4 vs Spirit E308:05
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Watergoor, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: Afgeschermd Vervoer: vdBrink, vVliet
26 jan. om 10:30Unitas/Perspectief E8 vs Spirit E609:25
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Sypel, Harderwijk (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vBeek, Klein
26 jan. om 12:00MIA E1 vs Spirit E111:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: W. (Willem) Tigelaar Vervoer: vdBrink, Rense
26 jan. om 12:00Sparta (N) D1 vs Spirit D110:50
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Watergoor, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: W (Wouter) van den Brom Vervoer: vGolen, Geresteijn, Slingerland
26 jan. om 11:00Spirit A2 vs Exakwa A2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: S. (Sander) Schattenberg Vervoer: nvt
26 jan. om 11:00MIA F4 vs Spirit F210:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: J (Jeroen (o)) van der Bijl Vervoer: vdSteeg, Niesing
2 feb. om 15:30DOC B1 vs Spirit B314:05
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Zandzee, Bussum (Route)
Scheidsrechter: M (Marijke) Bogaards Vervoer: Mom, vSteenis, Koutstaal
2 feb. om 15:15Woudenberg B2 vs Spirit B214:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Camp, Woudenberg (Route)
Scheidsrechter: J. (Jarik) Vos Vervoer: vGolen, vdKuilen, Slingerland
2 feb. om 14:35Spirit C2 vs Antilopen/Lancyr Deelen C2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E (Eline) Kieft - van Puurveen Vervoer: nvt
2 feb. om 15:40Spirit C1 vs SKF C2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
2 feb. om 14:30DOC E1 vs Spirit E213:20
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Zandzee, Bussum (Route)
Scheidsrechter: L. (Linda) Kremers Vervoer: vdBraak, Bunt
2 feb. om 13:35Spirit C4 vs SKF C4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
2 feb. om 20:25Spirit 1 vs Synergo 1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
2 feb. om 19:50MIA 7 vs Spirit 418:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
2 feb. om 17:50Spirit A1 vs MIA A1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
2 feb. om 16:40Spirit A3 vs Sparta (N) A3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: C. (Cato) Overeem Vervoer: nvt
2 feb. om 15:45Hellas '63 A1 vs Spirit A214:05
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Brake, Nunspeet (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Mulder, Bangma, Bos
2 feb. om 19:05Spirit 2 vs Dindoa 3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
2 feb. om 09:30Apeldoorn E3 vs Spirit E608:25
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Zuiderpark, Apeldoorn (Route)
Scheidsrechter: N. (Nathalie) Verhoeven Vervoer: Merza, vMiddendorp RES.SHIRTS
2 feb. om 10:00Spirit F1 vs Sparta (Zw) F1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J (Joyca) Druijff Vervoer: nvt
2 feb. om 09:30Spirit D4 vs Unitas/Perspectief D4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: P (Peter) van der Heijden Vervoer: nvt
2 feb. om 09:00Spirit E3 vs Unitas/Perspectief E5
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: M (Marco) Druijff Vervoer: nvt
2 feb. om 12:35Spirit D1 vs Elburg D1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: R (Rutger) Sloothaak Vervoer: nvt
2 feb. om 10:00Spirit E4 vs DKOD E2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: M. (Marianne) van de Kuilen Vervoer: nvt
2 feb. om 09:00Spirit F2 vs ODIK F2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: L (Lizzy) Rozendaal Vervoer: nvt
2 feb. om 10:00De Meeuwen E5 vs Spirit E509:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Meeuwen-hal, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdBerg, vHalder
2 feb. om 11:30Spirit D2 vs DVO/Accountor D3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: G. (Gerald) Top Vervoer: nvt
2 feb. om 11:00MIA F5 vs Spirit F310:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdBrink, vEssen
2 feb. om 11:00Revival C1 vs Spirit C310:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: M. (Martin) Verkerk Vervoer: vHamburg, Ceelen, vdBrink
2 feb. om 10:30Spirit D3 vs Wageningen D2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: W. (Wiebe) Westerhuis Vervoer: nvt
6 feb. om 21:15De Meeuwen MW1 vs Spirit MW2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Meeuwen-hal, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
6 feb. om 20:00Spirit MW1 vs De Meeuwen MW2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: E (Egbert) Brink Vervoer: nvt
9 feb. om 15:00Rood-Wit D1 vs Spirit D113:20
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Erica Terpstrahal, Wezep (Route)
Scheidsrechter: S (Sabine) Krooneman Vervoer: vdLangemeen, Hooyer, vHoef
9 feb. om 13:00SKF D3 vs Spirit D211:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: SKF-hal, Veenendaal (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vVliet, vdHam, Aubrey, vdHoeven
9 feb. om 13:00Exakwa C1 vs Spirit C111:10
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum De Koploper, Lelystad (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Batenburg, Rense, RvBeek
9 feb. om 12:15Spirit 4 vs Wolderwijd 1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E (Erik) van de Kuilen Vervoer: nvt
9 feb. om 16:45Victum A1 vs Spirit A115:05
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Weteringhoek, Houten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Fleddérus, vdKuilen, vdStege
9 feb. om 18:15NKC '51 1 vs Spirit 115:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Het Ravijn, Nijverdal (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
9 feb. om 12:00DWS B1 vs Spirit B210:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: FIETS
9 feb. om 18:00Telstar/dé Register Makelaar B1 vs Spirit B116:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Slag, Hoevelaken (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Mulder, Mota, Zevering
9 feb. om 17:35Woudenberg 3 vs Spirit 316:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Camp, Woudenberg (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
9 feb. om 16:50NKC '51 2 vs Spirit 214:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Het Ravijn, Nijverdal (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
9 feb. om 10:30Sparta (Zw) E1 vs Spirit E109:05
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Windesheim, Zwolle (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vGeresteijn, BaatenburgdJong RES.SHIRTS
9 feb. om 09:00MIA D3 vs Spirit D407:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vDasselaar, Blankespoor, Jansen, Lokhorst
9 feb. om 09:00Spirit E6 vs MIA E5
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: L. (Lara) van de Glind Vervoer: nvt
9 feb. om 09:00Spirit F3 vs Revival F1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A. (Antoinette) van Veldhuizen Vervoer: nvt
9 feb. om 11:00Spirit A2 vs De Meeuwen A3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: M (Michelle) van Beek - van Geresteijn Vervoer: nvt
9 feb. om 10:00Spirit E5 vs SKF E4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: D. (Davita) van Elten Vervoer: nvt
9 feb. om 10:00Spirit E4 vs Antilopen/Lancyr Deelen E3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Afgeschermd Vervoer: nvt
9 feb. om 09:00Spirit D3 vs MIA D2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelle) Bangma Vervoer: nvt
9 feb. om 10:00Antilopen/Lancyr Deelen E2 vs Spirit E309:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum Buiningpark, Leusden (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Brink, Groenevelt
9 feb. om 10:00Unitas/Perspectief F1 vs Spirit F108:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Sypel, Harderwijk (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdHeuvel, vdBraak
9 feb. om 10:00Spirit C3 vs ODIK C3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A (Anne) van Lagen Vervoer: nvt
13 feb. om 21:00Woudenberg MW1 vs Spirit MW2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Camp, Woudenberg (Route)
Scheidsrechter: W (Wiljo) Klein Wolterink Vervoer: nvt
13 feb. om 20:00Spirit MW1 vs DWS MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: M (Michel) Kieft Vervoer: nvt
16 feb. om 15:10Spirit B2 vs Revival B1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E (Erik) van de Kuilen Vervoer: nvt
16 feb. om 14:05Spirit C1 vs Telstar/dé Register Makelaar C1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
16 feb. om 13:05Spirit C2 vs ODIK C2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A (Anneke) van Puurveen Vervoer: nvt
16 feb. om 12:05Spirit C3 vs De Meeuwen C5
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: D. (Daniëlla) Groeneveld Vervoer: nvt
16 feb. om 16:10Spirit B1 vs Woudenberg B1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
16 feb. om 17:10Spirit A1 vs Woudenberg A1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
16 feb. om 20:55Spirit 1 vs Sparta (N) 1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
16 feb. om 19:35Spirit 2 vs Sparta (N) 2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
16 feb. om 18:25Spirit 3 vs Fiducia 3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
16 feb. om 11:00Unitas/Perspectief E4 vs Spirit E209:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Bogen, Harderwijk (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdHoorn, Versteeg
16 feb. om 09:00ODIK E5 vs Spirit E608:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Kulk, Arends
16 feb. om 09:00Unitas/Perspectief F3 vs Spirit F307:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Bogen, Harderwijk (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vMiddendorp, Zandbergen
16 feb. om 09:00Sparta (N) E5 vs Spirit E508:05
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Watergoor, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: T. (Tom) Lohuis Vervoer: vdLangemeen, Doest
16 feb. om 09:00Spirit D2 vs DKOD D1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Afgeschermd Vervoer: nvt
16 feb. om 11:00Spirit C4 vs MIA C3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: R. (Rick) van de Kamp Vervoer: nvt
16 feb. om 09:00Spirit F1 vs De Meeuwen F2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A (Anouk) Looyé Vervoer: nvt
16 feb. om 09:00Spirit E3 vs De Meeuwen E4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: M. (Morris) Vlijm Vervoer: nvt
16 feb. om 10:00Spirit F2 vs MIA F4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Afgeschermd Vervoer: nvt
16 feb. om 10:00Spirit D1 vs DOS Kampen/Veltman D1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelle) Bangma Vervoer: nvt
16 feb. om 10:00ODIK E3 vs Spirit E409:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdRuitenbeek, Liefting
16 feb. om 10:00Spirit E1 vs Woudenberg E2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: G (Gert) van Effrink Vervoer: nvt
23 feb. om 12:05Spirit A2 vs DOS Kampen/Veltman A2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: R. (Rosalie) van der Stege Vervoer: nvt
23 feb. om 13:05Telstar/dé Register Makelaar A3 vs Spirit A311:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Slag, Hoevelaken (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdHoek, Zwart, Vlijm
23 feb. om 12:00SKF D5 vs Spirit D310:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: SKF-hal, Veenendaal (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Stapelbroek, Zegers, Janssen, vdVeen
23 feb. om 10:00Spirit D1 vs Sparta (N) D1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelle) Bangma Vervoer: nvt
23 feb. om 11:00Spirit B3 vs Huizen B1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Afgeschermd Vervoer: nvt
23 feb. om 09:00Spirit E1 vs Dindoa E1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: N. (Niels) van de Kuilen Vervoer: nvt
23 feb. om 09:00Spirit E2 vs Dindoa E2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E. (Elsa) van Elten Vervoer: nvt
2 mrt. om 11:00De Meeuwen C4 vs Spirit C210:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Meeuwen-hal, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: CvdBeek, vdBorn, Mom
2 mrt. om 13:40Telstar/dé Register Makelaar C2 vs Spirit C412:35
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Slag, Hoevelaken (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vKooten, Zegers, MvdKamp
2 mrt. om 10:00SKF E5 vs Spirit E309:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: SKF-hal, Veenendaal (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Redert, Slingerland
2 mrt. om 09:00Sparta (N) F2 vs Spirit F108:05
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Watergoor, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: Afgeschermd Vervoer: Groenevelt, dVries
2 mrt. om 09:00Spirit D2 vs De Meeuwen D2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: G. (Gerco) Kleijer Vervoer: nvt
2 mrt. om 09:00De Meeuwen E2 vs Spirit E208:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Meeuwen-hal, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vSloten,Willemsen
2 mrt. om 10:00Spirit A3 vs MIA A3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: G. (Gerco) Kleijer Vervoer: nvt
6 mrt. om 20:00Spirit MW2 vs Dalto/Klaverblad Verzekeringen MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: I (Ineke) van Ramshorst Vervoer: nvt
7 mrt. om 20:00Soesterkwartier MW1 vs Spirit MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Midland, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: A. (André) Dielissen Vervoer: nvt
9 mrt. om 13:10SKF C3 vs Spirit C211:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: SKF-hal, Veenendaal (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Willemsen, DvBeek, Laanstra
9 mrt. om 12:15Antilopen/Lancyr Deelen B1 vs Spirit B111:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum Buiningpark, Leusden (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vElten, vPutten, Bruinekreeft
9 mrt. om 13:15Wageningen C1 vs Spirit C111:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Het Binnenveld, Wageningen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Vermeer, vdVoort, vEffrink RES.SHIRTS
9 mrt. om 13:00Unitas/Perspectief E2 vs Spirit E111:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Sypel, Harderwijk (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Besselsen, vdBrink
9 mrt. om 12:45De Eemvogels C1 vs Spirit C311:25
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportboulevard De Engh, Soest (Route)
Scheidsrechter: J.B. (John) van den Boom Vervoer: Blankestijn, EvdBeek, Kamphuis
9 mrt. om 16:30Antilopen/Lancyr Deelen D2 vs Spirit D215:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum Buiningpark, Leusden (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdHoorn, Kamphorst, Brink, Klok
9 mrt. om 21:20Wageningen 4 vs Spirit 219:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Het Binnenveld, Wageningen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
9 mrt. om 17:30Sparta (N) 5 vs Spirit 416:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Watergoor, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: M (Marieke) van de Kraats Vervoer: nvt
9 mrt. om 16:20DWS 3 vs Spirit 315:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
9 mrt. om 15:05Dindoa A1 vs Spirit A113:35
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Dindoa-hal, Ermelo (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdKuilen, vdHudding, vdKamp RES.SHIRTS
9 mrt. om 15:00Revival 1 vs Spirit 113:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
9 mrt. om 11:00Exakwa D1 vs Spirit D109:10
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum De Koploper, Lelystad (Route)
Scheidsrechter: J.C. (Jesper) Ruiter Vervoer: Niesing, vGeresteijn, vdLangemeen
9 mrt. om 09:00MIA C3 vs Spirit C407:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Brunekreeft, LvdKamp, Brandsen
9 mrt. om 10:00Spirit E4 vs Arena E2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: G. (Gerald) Top Vervoer: nvt
9 mrt. om 09:00Spirit F3 vs DWS F1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A. (Arthur) Lakerveld Vervoer: nvt
9 mrt. om 09:00Spirit D4 vs De Meeuwen D5
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: W. (Wiebe) Westerhuis Vervoer: nvt
9 mrt. om 12:15Spirit A2 vs MIA A2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: P (Peter) van der Heijden Vervoer: nvt
9 mrt. om 10:00Spirit D3 vs DVO/Accountor D4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A (Anouk) Looyé Vervoer: nvt
9 mrt. om 10:00Spirit E6 vs Telstar/dé Register Makelaar E3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: L. (Linda) van Puurveen Vervoer: nvt
9 mrt. om 12:00Sparta (N) B2 vs Spirit B310:50
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Watergoor, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: N. (Nina) Brandsma Vervoer: vEe, Fokkema, vdRuitenbeek
9 mrt. om 12:00MIA B2 vs Spirit B210:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Klarenbeek, Rense, vHoef
9 mrt. om 11:00Spirit A3 vs De Meeuwen A4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E (Erik) van de Kuilen Vervoer: nvt
9 mrt. om 10:00Antilopen/Lancyr Deelen F1 vs Spirit F209:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum Buiningpark, Leusden (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vanBeek, Mohle
13 mrt. om 21:10SKF MW1 vs Spirit MW2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: SKF-hal, Veenendaal (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
13 mrt. om 20:00Spirit MW1 vs ODIK MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: M (Martijn) van den Top Vervoer: nvt
16 mrt. om 15:00Telstar/dé Register Makelaar D3 vs Spirit D313:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Slag, Hoevelaken (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdKamp, JvLeeuwen, MvLeeuwen, Messelink
16 mrt. om 14:25Spirit B1 vs De Meeuwen B2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
16 mrt. om 14:00Rood-Wit A2 vs Spirit A212:10
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Erica Terpstrahal, Wezep (Route)
Scheidsrechter: G H (Harold) Nagel Vervoer: Groeneveld, vdTop, vEffrink
16 mrt. om 13:25Spirit B3 vs Argus B1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E (Erik) van de Kuilen Vervoer: nvt
16 mrt. om 15:35Spirit A1 vs Telstar/dé Register Makelaar A1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
16 mrt. om 16:45Spirit 3 vs DVO/Accountor 6
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
16 mrt. om 20:40Spirit 4 vs Antilopen/Lancyr Deelen 6
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: R (Rutger) Sloothaak Vervoer: nvt
16 mrt. om 19:10Spirit 1 vs Noviomagum 1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
16 mrt. om 17:55Spirit 2 vs Noviomagum 2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
16 mrt. om 13:00ODIK A3 vs Spirit A311:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: FIETS
16 mrt. om 11:10Spirit C2 vs Sparta (N) C2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jarno) van den Hudding Vervoer: nvt
16 mrt. om 09:30Apeldoorn E1 vs Spirit E108:25
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Zuiderpark, Apeldoorn (Route)
Scheidsrechter: P (Petra) Adriaansen-Soeting Vervoer: Rense, BaatenburgdJong RES.SHIRTS
16 mrt. om 09:10Spirit C4 vs De Meeuwen C6
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: R. (Reijnalda) Jansen Vervoer: nvt
16 mrt. om 09:00Soesterkwartier F1 vs Spirit F208:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Midland, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: R. (Rik) Viëtor Vervoer: vGeresteijn, Niesing
16 mrt. om 09:00Spirit E6 vs Dindoa E4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: N. (Niels) van de Kuilen Vervoer: nvt
16 mrt. om 10:00Spirit F1 vs Hellas '63 F1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E. (Eline) van Vliet Vervoer: nvt
16 mrt. om 10:00Spirit E5 vs Dalto/Klaverblad Verzekeringen E4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: M. (Marianne) van de Kuilen Vervoer: nvt
16 mrt. om 09:00Spirit E2 vs Telstar/dé Register Makelaar E2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelena) Zwart Vervoer: nvt
16 mrt. om 11:00Exakwa D4 vs Spirit D409:20
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum De Koploper, Lelystad (Route)
Scheidsrechter: M.C. (Maarten) Doeswijk Vervoer: Brink, vManen, vdVoort, vDasselaar
16 mrt. om 10:10Spirit C3 vs Unitas/Perspectief C3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E. (Edwin) Koot Vervoer: nvt
16 mrt. om 12:25Spirit C1 vs Dindoa C1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
20 mrt. om 20:00Spirit MW2 vs Nova MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: R (Rutger) Sloothaak Vervoer: nvt
23 mrt. om 12:05Spirit A3 vs DWS A1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J (Joyce) van Tellingen Vervoer: nvt
23 mrt. om 12:00MIA B1 vs Spirit B110:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Klok, vdKuilen, Zevering
23 mrt. om 12:00Antilopen/Lancyr Deelen A1 vs Spirit A110:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum Buiningpark, Leusden (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Brandsen, Boersma, Westerhuis
23 mrt. om 11:30Wolderwijd E1 vs Spirit E610:20
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Horst, Zeewolde (Route)
Scheidsrechter: R.C. (Rick) Bultman Vervoer: vBeek, Klein
23 mrt. om 15:00Regio '72 F2 vs Spirit F313:50
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Wieken, Vaassen (Route)
Scheidsrechter: B. (Bernadet) van der Haar Vervoer: vdBorn, vdBrink
23 mrt. om 11:30Apeldoorn C1 vs Spirit C110:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Zuiderpark, Apeldoorn (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: BaatenburgdeJ, DvBeek, Rense RES.SHIRTS
23 mrt. om 17:50Juventa 1 vs Spirit 115:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Beek, Hardenberg (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
23 mrt. om 17:20Exakwa 4 vs Spirit 415:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum De Koploper, Lelystad (Route)
Scheidsrechter: S. (Steven) Knol Vervoer: nvt
23 mrt. om 16:20MIA 5 vs Spirit 314:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
23 mrt. om 18:30De Meeuwen 4 vs Spirit 217:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Meeuwen-hal, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
23 mrt. om 10:00Spirit E4 vs Unitas/Perspectief E6
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Janique) van Elten Vervoer: nvt
23 mrt. om 09:00Spirit D4 vs Sparta (N) D3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelle) Bangma Vervoer: nvt
23 mrt. om 11:00Dindoa C3 vs Spirit C309:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Dindoa-hal, Ermelo (Route)
Scheidsrechter: K J (Karen) Odding Vervoer: vLooijengoed, Blankestijn, vHamburg RES.SHIRTS
23 mrt. om 09:00Spirit E1 vs MIA E1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Justin) Korf Vervoer: nvt
23 mrt. om 10:00Spirit F2 vs Tweemaal Zes F2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Afgeschermd Vervoer: nvt
23 mrt. om 09:00Spirit E5 vs Wageningen E5
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E (Erica) Beukhof - Bos Vervoer: nvt
23 mrt. om 11:00Spirit B2 vs Telstar/dé Register Makelaar B2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: D. (Djino) Mota Vervoer: nvt
23 mrt. om 10:00Sparta (N) C3 vs Spirit C408:50
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Watergoor, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: R (Ronald) van Boven Vervoer: vdGeest, Strijk, vDijk
23 mrt. om 10:00Unitas/Perspectief E5 vs Spirit E308:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Sypel, Harderwijk (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdBrink, vVliet
23 mrt. om 10:00Spirit B3 vs EKVA B2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: D (Danny) van Burken Vervoer: nvt
27 mrt. om 19:00DWS MW1 vs Spirit MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
30 mrt. om 15:10Spirit A1 vs ODIK A1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
30 mrt. om 15:00DKOD E2 vs Spirit E413:50
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: MFC Doelum, Renkum (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vSloten, dVries
30 mrt. om 14:05Spirit B1 vs EKVA B1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
30 mrt. om 13:05De Meeuwen B3 vs Spirit B212:05
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Meeuwen-hal, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vDuijn, vEssen, vReenen
30 mrt. om 13:05Spirit B3 vs Victum B2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: M (Michel) Kieft Vervoer: nvt
30 mrt. om 20:05Spirit 1 vs Rigtersbleek/Cottus 1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
30 mrt. om 18:45Spirit 2 vs Rigtersbleek/Cottus 2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
30 mrt. om 12:05Spirit C1 vs Woudenberg C1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
30 mrt. om 17:35Spirit 3 vs Wageningen 7
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
30 mrt. om 16:25Spirit 4 vs Unitas/Perspectief 5
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E (Erik) van Beek Vervoer: nvt
30 mrt. om 16:00Exakwa A2 vs Spirit A213:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum De Koploper, Lelystad (Route)
Scheidsrechter: R. (René) Kochen Vervoer: Redert, Westenbrink, Bangma
30 mrt. om 15:45Antilopen/Lancyr Deelen D1 vs Spirit D114:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum Buiningpark, Leusden (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vGolen, vdHeuvel, Hooyer
30 mrt. om 10:00Spirit E6 vs Unitas/Perspectief E8
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Afgeschermd Vervoer: nvt
30 mrt. om 09:00Dindoa E1 vs Spirit E108:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Dindoa-hal, Ermelo (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vGeresteijn, Besselsen RES.SHIRTS
30 mrt. om 09:00Spirit F3 vs ODIK F3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A (Arjanne) Davelaar - Pluim Vervoer: nvt
30 mrt. om 09:00Spirit D3 vs Antilopen/Lancyr Deelen D3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: M. (Melvin) van den Hudding Vervoer: nvt
30 mrt. om 09:00Spirit E3 vs Sparta (N) E4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelle) Bangma Vervoer: nvt
30 mrt. om 10:00Spirit F1 vs DOS Kampen/Veltman F1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A. (Arthur) Lakerveld Vervoer: nvt
30 mrt. om 10:00Spirit C4 vs DWS C2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: M (Michelle) van de Beek Vervoer: nvt
30 mrt. om 11:00ODIK F2 vs Spirit F210:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: B.J.B. (Benjamin) Vos Vervoer: vdSteeg, vdRuitenbeek
30 mrt. om 11:00Spirit C2 vs DWS C1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: W. (Willem) Westerhuis Vervoer: nvt
30 mrt. om 10:00ODIK D1 vs Spirit D209:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdHoeven, Versteeg, vVliet, Mostert
30 mrt. om 10:00Hellas '63 D2 vs Spirit D408:35
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Brake, Nunspeet (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdVoort, vManen, Brand, Gosen
30 mrt. om 11:00ODIK E4 vs Spirit E510:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdHam, dVries

Uitslagen

DatumUitslag
1 dec.Huizen B1
G
7 - 7
Spirit B3
1 dec.Spirit D1
W
8 - 5
Rood-Wit D1
1 dec.Revival F1
W
11 - 13
Spirit F3
1 dec.MIA E5
W
1 - 8
Spirit E6
1 dec.Spirit C2
W
6 - 3
SKF C3
1 dec.Spirit E1
V
8 - 19
Sparta (Zw) E1
1 dec.Dalto/Klaverblad Verzekeringen E4
W
4 - 7
Spirit E5
1 dec.Spirit F1
G
7 - 7
Unitas/Perspectief F1
1 dec.Spirit F2
W
10 - 5
Telstar/dé Register Makelaar F2
1 dec.Spirit D4
V
0 - 5
MIA D3
1 dec.Antilopen/Lancyr Deelen E3
V
9 - 3
Spirit E4
1 dec.Spirit E3
V
2 - 9
Antilopen/Lancyr Deelen E2
1 dec.Spirit C1
V
9 - 20
Exakwa C1
1 dec.Spirit 3
V
12 - 19
Woudenberg 3
1 dec.Spirit 2
V
16 - 26
NKC '51 2
1 dec.De Meeuwen A3
V
15 - 8
Spirit A2
1 dec.Spirit 1
V
17 - 29
NKC '51 1
1 dec.Spirit A1
V
16 - 18
Victum A1
1 dec.Wolderwijd 1
W
8 - 17
Spirit 4
1 dec.ODIK C3
W
4 - 10
Spirit C3
1 dec.Spirit B2
W
6 - 5
DWS B1
1 dec.Sparta (N) A3
W
3 - 13
Spirit A3
1 dec.Spirit B1
W
27 - 18
Telstar/dé Register Makelaar B1
28 nov.Spirit MW2
V
11 - 12
De Meeuwen MW1
28 nov.De Meeuwen MW2
V
16 - 14
Spirit MW1
24 nov.Spirit A2
V
9 - 21
Hellas '63 A1
24 nov.Spirit B3
W
9 - 5
DOC B1
24 nov.Spirit F3
W
10 - 3
MIA F5
24 nov.Unitas/Perspectief D4
V
9 - 4
Spirit D4
24 nov.Spirit E4
V
8 - 13
MIA E4
24 nov.Soesterkwartier E1
V
12 - 5
Spirit E3
24 nov.Spirit E5
W
13 - 5
De Meeuwen E5
24 nov.Spirit E2
V
4 - 15
Unitas/Perspectief E4
24 nov.Spirit D3
W
10 - 4
SKF D5
24 nov.DVO/Accountor D3
W
5 - 11
Spirit D2
24 nov.Elburg D1
W
5 - 16
Spirit D1
24 nov.Antilopen/Lancyr Deelen C2
G
8 - 8
Spirit C2
24 nov.Synergo 1
V
32 - 26
Spirit 1
24 nov.MIA A1
V
18 - 12
Spirit A1
24 nov.Dindoa 3
V
18 - 13
Spirit 2
24 nov.SKF C2
V
14 - 10
Spirit C1
24 nov.Telstar/dé Register Makelaar E3
V
9 - 8
Spirit E6
24 nov.De Meeuwen C5
V
10 - 5
Spirit C3
24 nov.Sparta (Zw) F1
V
17 - 4
Spirit F1
24 nov.Spirit 4
W
12 - 8
MIA 7
21 nov.Spirit MW1
V
6 - 10
Revival MW1
21 nov.Tweemaal Zes MW2
W
10 - 19
Spirit MW2
27 okt.Spirit C1
V
2 - 23
ASVD C1
27 okt.SKF A2
W
12 - 13
Spirit A1
27 okt.VEO 3
V
11 - 9
Spirit 2
27 okt.OVVO/De Kroon A2
V
21 - 6
Spirit A2
27 okt.HKC (He) 1
V
17 - 16
Spirit 1
27 okt.Spirit 3
V
3 - 7
Tiel '72 4
20 okt.Heerenveen C1
V
31 - 5
Spirit C1
20 okt.Spirit A2
V
7 - 19
Antilopen/Lancyr Deelen A2
20 okt.Spirit F1
W
17 - 4
Telstar/dé Register Makelaar F2
20 okt.MIA 5
V
17 - 7
Spirit 3
20 okt.Spirit 1
W
26 - 17
Sporting West 1
20 okt.Spirit A1
W
16 - 15
Reehorst '45 A1
20 okt.Spirit 2
W
20 - 17
Noviomagum 3
17 okt.Spirit MW2
V
13 - 17
Elburg MW1
17 okt.Spirit MW1
V
9 - 11
De Meeuwen MW2
15 okt.Telstar/dé Register Makelaar D3
W
6 - 12
Spirit D3
13 okt.Spirit E3
V
2 - 6
De Meeuwen E4
13 okt.De Meeuwen A4
W
6 - 7
Spirit A3
13 okt.Telstar/dé Register Makelaar F2
W
7 - 22
Spirit F1
13 okt.Sparta (N) D1
V
10 - 5
Spirit D1
13 okt.Unitas/Perspectief E3
W
3 - 28
Spirit E1
13 okt.MIA E5
W
2 - 5
Spirit E5
13 okt.Spirit D3
V
3 - 9
Telstar/dé Register Makelaar D3
13 okt.Spirit C4
W
6 - 0
ODIK C3
13 okt.Spirit F2
V
10 - 13
Woudenberg F2
13 okt.Spirit D2
W
8 - 3
De Meeuwen D3
13 okt.De Meeuwen D4
V
8 - 3
Spirit D4
13 okt.Spirit E2
W
5 - 2
Sparta (N) E5
13 okt.ODIK C2
V
9 - 6
Spirit C2
13 okt.Spirit 4
V
5 - 10
Dindoa 7
13 okt.Nova A1
V
22 - 11
Spirit A2
13 okt.ASVD 2
V
20 - 15
Spirit 2
13 okt.Spirit 3
V
9 - 18
HKC (U) 3
13 okt.Revival 1
G
16 - 16
Spirit 1
13 okt.Spirit B2
W
14 - 12
DWS B1
13 okt.MIA B1
W
7 - 20
Spirit B1
13 okt.Oost-Arnhem A2
W
10 - 17
Spirit A1
13 okt.Revival C1
V
5 - 4
Spirit C3
13 okt.Hellas '63 B3
W
5 - 8
Spirit B3
13 okt.Spirit C1
V
2 - 31
LDODK/Rinsma Modeplein C1
13 okt.Wolderwijd E1
G
4 - 4
Spirit E4
10 okt.Hellas '63 MW1
W
7 - 13
Spirit MW1
10 okt.De Meeuwen MW1
V
16 - 12
Spirit MW2
6 okt.Spirit E1
W
20 - 3
Telstar/dé Register Makelaar E2
6 okt.Spirit D1
W
16 - 4
De Meeuwen D2
6 okt.Spirit E5
V
2 - 3
ODIK E4
6 okt.De Eemvogels F1
W
2 - 16
Spirit F2
6 okt.Sparta (N) D4
W
1 - 9
Spirit D3
6 okt.Spirit B1
W
18 - 14
Telstar/dé Register Makelaar B1
6 okt.Apeldoorn D2
W
3 - 14
Spirit D2
6 okt.Spirit A2
V
4 - 13
Tweemaal Zes A1
6 okt.Spirit F1
W
18 - 4
Dindoa F2
6 okt.Spirit E4
W
15 - 0
Unitas/Perspectief E7
6 okt.ODIK E2
V
6 - 3
Spirit E2
6 okt.Sparta (N) E2
V
16 - 1
Spirit E3
6 okt.Unitas/Perspectief 5
V
12 - 8
Spirit 4
6 okt.Spirit C3
V
3 - 7
Sparta (N) C2
6 okt.Spirit A3
V
10 - 11
Apeldoorn A3
6 okt.Spirit 1
W
14 - 11
Zwart Wit 1
6 okt.Spirit A1
W
16 - 10
Synergo A1
6 okt.Spirit 3
V
11 - 12
Fiducia 4
6 okt.Spirit 2
V
16 - 31
Tempo 2
6 okt.Spirit D4
V
4 - 8
Antilopen/Lancyr Deelen D4
6 okt.Sparta (N) C3
W
0 - 7
Spirit C4
6 okt.KCD B1
V
13 - 10
Spirit B2
6 okt.Spirit C2
W
12 - 4
Unitas/Perspectief C3
6 okt.Spirit B3
W
11 - 6
De Meeuwen B3
6 okt.Spirit C1
V
4 - 32
CSL C1
3 okt.Spirit MW1
W
13 - 9
MIA MW2
3 okt.Spirit MW2
V
18 - 23
Sparta (Zw) MW2
29 sep.Spirit E1
V
13 - 19
MIA E2
29 sep.MIA D1
W
4 - 11
Spirit D1
29 sep.Dindoa E2
V
14 - 1
Spirit E3
29 sep.Spirit B3
W
19 - 8
Unitas/Perspectief B3
29 sep.De Meeuwen C4
W
2 - 4
Spirit C2
29 sep.Spirit E4
W
2 - 1
Dindoa E4
29 sep.Spirit B2
G
7 - 7
DOS (W) B1
29 sep.Spirit D3
W
1 - 0
Revival D2
29 sep.Spirit F1
W
12 - 4
De Meeuwen F3
29 sep.Spirit E2
W
22 - 0
Unitas/Perspectief E6
29 sep.Soesterkwartier F1
W
2 - 6
Spirit F2
29 sep.Dindoa D4
W
1 - 7
Spirit D4
29 sep.DWS C2
V
6 - 2
Spirit C4
29 sep.Spirit A3
V
4 - 12
ODIK A2
29 sep.Spirit 4
W
14 - 13
De Meeuwen 5
29 sep.Swift (A) 1
V
24 - 17
Spirit 1
29 sep.MIA 3
V
16 - 14
Spirit 2
29 sep.Victum 3
V
15 - 12
Spirit 3
29 sep.Antilopen/Lancyr Deelen D2
W
4 - 6
Spirit D2
29 sep.Huizen A1
W
8 - 12
Spirit A2
29 sep.KVZ C1
V
14 - 8
Spirit C1
29 sep.De Meeuwen E3
V
12 - 1
Spirit E5
29 sep.Spirit B1
W
21 - 12
Dindoa B1
29 sep.Spirit C3
W
8 - 5
De Meeuwen C6
29 sep.DVO/Accountor A3
W
9 - 17
Spirit A1
26 sep.MIA MW2
W
9 - 10
Spirit MW1
25 sep.Sparta (Zw) MW2
W
8 - 11
Spirit MW2
22 sep.Spirit D4
W
4 - 2
Dindoa D4
22 sep.Dindoa E4
W
2 - 3
Spirit E4
22 sep.Spirit D1
W
12 - 6
MIA D1
22 sep.Spirit F2
V
4 - 6
Soesterkwartier F1
22 sep.Spirit E5
W
5 - 4
De Meeuwen E3
22 sep.Dindoa B1
W
13 - 26
Spirit B1
22 sep.De Meeuwen C6
W
3 - 6
Spirit C3
22 sep.Spirit D2
V
4 - 8
Antilopen/Lancyr Deelen D2
22 sep.Spirit E3
V
2 - 19
Dindoa E2
22 sep.De Meeuwen F3
W
5 - 11
Spirit F1
22 sep.Revival D2
W
0 - 10
Spirit D3
22 sep.Unitas/Perspectief E6
W
0 - 15
Spirit E2
22 sep.De Meeuwen 5
V
8 - 6
Spirit 4
22 sep.Nova B1
V
10 - 8
Spirit B2
22 sep.OVVO/De Kroon 4
V
16 - 7
Spirit 3
22 sep.Unitas/Perspectief B3
W
5 - 14
Spirit B3
22 sep.Spirit 2
G
19 - 19
DOS Kampen/Veltman 2
22 sep.Spirit 1
W
11 - 9
Haarlem 1
22 sep.Spirit A1
W
13 - 7
Wageningen A2
22 sep.Spirit C2
V
5 - 7
De Meeuwen C4
22 sep.DOS '46 C1
V
12 - 6
Spirit C1
22 sep.Spirit A2
V
6 - 30
Exakwa A1
22 sep.ODIK A2
V
9 - 2
Spirit A3
22 sep.Spirit C4
G
2 - 2
DWS C2
22 sep.MIA E2
W
10 - 19
Spirit E1
19 sep.Elburg MW1
W
9 - 19
Spirit MW2
19 sep.De Meeuwen MW2
W
7 - 8
Spirit MW1
15 sep.Spirit C1
V
2 - 20
De Meeuwen C1
15 sep.Spirit D1
W
6 - 5
Sparta (N) D1
15 sep.Spirit E4
W
8 - 1
Wolderwijd E1
15 sep.De Meeuwen E4
G
3 - 3
Spirit E3
15 sep.Woudenberg F2
V
16 - 11
Spirit F2
15 sep.Spirit E1
W
12 - 4
Unitas/Perspectief E3
15 sep.De Meeuwen D3
W
6 - 7
Spirit D2
15 sep.Spirit D4
V
0 - 12
De Meeuwen D4
15 sep.Spirit E5
W
8 - 6
MIA E5
15 sep.Sparta (N) E5
W
1 - 10
Spirit E2
15 sep.Spirit C2
V
4 - 5
ODIK C2
15 sep.Dindoa 7
V
7 - 5
Spirit 4
15 sep.Sparta (N) A1
V
20 - 7
Spirit A2
15 sep.Spirit C3
W
9 - 3
Revival C1
15 sep.Spirit A3
W
16 - 9
De Meeuwen A4
15 sep.Antilopen/Lancyr Deelen 2
V
15 - 8
Spirit 2
15 sep.ALO 1
V
21 - 18
Spirit 1
15 sep.Spirit B1
W
23 - 9
MIA B1
15 sep.ODIK C3
W
1 - 5
Spirit C4
15 sep.Sparta (N) B2
W
6 - 19
Spirit B2
15 sep.Spirit B3
W
11 - 1
Hellas '63 B3
15 sep.Rheko A1
W
6 - 7
Spirit A1
13 sep.Spirit E2
W
6 - 5
ODIK E2
12 sep.Spirit MW1
W
14 - 12
Hellas '63 MW1
12 sep.Spirit MW2
W
24 - 15
De Meeuwen MW1
8 sep.Unitas/Perspectief E7
W
0 - 4
Spirit E4
8 sep.Sparta (N) C2
V
8 - 3
Spirit C3
8 sep.De Meeuwen B3
W
3 - 8
Spirit B3
8 sep.Spirit A2
V
6 - 16
OVVO/De Kroon A2
8 sep.Dindoa F2
W
2 - 23
Spirit F1
8 sep.Spirit D2
W
8 - 3
Apeldoorn D2
8 sep.Spirit F2
W
14 - 3
De Eemvogels F1
8 sep.Spirit E3
V
3 - 9
Sparta (N) E2
8 sep.Spirit D3
W
3 - 0
Sparta (N) D4
8 sep.De Meeuwen D2
W
3 - 17
Spirit D1
8 sep.Spirit B2
V
3 - 12
Dindoa B2
8 sep.ODIK E4
V
5 - 4
Spirit E5
8 sep.Spirit 4
W
16 - 10
Unitas/Perspectief 5
8 sep.Unitas/Perspectief C3
G
3 - 3
Spirit C2
8 sep.ASVD C1
V
21 - 2
Spirit C1
8 sep.Spirit 2
W
17 - 13
VEO 3
8 sep.Spirit 1
W
18 - 11
HKC (He) 1
8 sep.Telstar/dé Register Makelaar E2
W
8 - 16
Spirit E1
8 sep.Apeldoorn A3
V
10 - 2
Spirit A3
8 sep.Spirit C4
W
2 - 0
Sparta (N) C3
8 sep.Antilopen/Lancyr Deelen D4
V
3 - 0
Spirit D4
8 sep.Spirit A1
W
12 - 7
SKF A2
8 sep.Telstar/dé Register Makelaar B1
W
7 - 15
Spirit B1
8 sep.Tiel '72 4
V
10 - 6
Spirit 3
9 jun.Spirit D3
W
6 - 2
DWS D2
2 jun.Spirit F2
W
11 - 9
Unitas/Perspectief F4
2 jun.De Meeuwen F2
W
8 - 10
Spirit F3
2 jun.Unitas/Perspectief F2
V
16 - 9
Spirit F1
2 jun.Spirit C3
W
8 - 6
RDZ C2
2 jun.Spirit B3
V
5 - 16
Antilopen/Lancyr Deelen B2
2 jun.Wageningen E8
V
10 - 3
Spirit E3
2 jun.De Meeuwen D4
V
6 - 3
Spirit D2
2 jun.Spirit E1
W
15 - 4
De Meeuwen E7
2 jun.Spirit D1
W
7 - 6
Dindoa D2
2 jun.Spirit E2
W
12 - 3
Unitas/Perspectief E5
2 jun.Spirit D5
V
1 - 6
Antilopen/Lancyr Deelen D3
2 jun.Spirit A3
V
8 - 22
De Eemvogels A1
2 jun.De Meeuwen D3
V
16 - 5
Spirit D4
2 jun.Spirit A2
W
11 - 9
De Meeuwen A3
2 jun.Phoenix 2
W
17 - 21
Spirit 2
2 jun.Spirit 3
W
19 - 15
Huizen 2
2 jun.Phoenix 1
V
20 - 17
Spirit 1
2 jun.Unitas/Perspectief C4
W
5 - 6
Spirit C2
2 jun.Spirit B4
W
8 - 2
ODIK B3
2 jun.De Meeuwen A2
W
10 - 18
Spirit A1
2 jun.De Eemvogels D1
V
6 - 3
Spirit D3
2 jun.DOS '46 C1
W
11 - 12
Spirit C1
2 jun.NKC '51 B1
W
17 - 18
Spirit B1
30 meiSpirit 3
V
12 - 13
HKC (U) 4
26 meiWoudenberg C2
V
8 - 3
Spirit C3
26 meiSpirit A1
W
24 - 16
ODIK A1
26 meiSpirit D3
G
-
DWS D2
26 meiSpirit F1
W
24 - 6
Wolderwijd F1
26 meiTelstar/dé Register Makelaar D3
V
4 - 3
Spirit D5
26 meiMIA E6
W
3 - 15
Spirit E2
26 meiSpirit F3
V
6 - 9
MIA F2
26 meiDe Meeuwen F3
W
8 - 11
Spirit F2
26 meiSpirit D4
V
1 - 10
MIA D2
26 meiSparta (N) E2
W
6 - 16
Spirit E1
26 meiSpirit E3
W
9 - 1
DWS E1
26 meiDOS Kampen/Veltman A2
V
22 - 6
Spirit A2
26 meiSpirit 2
V
9 - 17
Victum 2
26 meiSynergo 4
V
15 - 14
Spirit 3
26 meiSpirit 1
G
17 - 17
Victum 1
26 meiSpirit D2
W
7 - 4
Telstar/dé Register Makelaar D2
26 meiDindoa 6
W
9 - 10
Spirit 4
26 meiZwaluwen B1
V
20 - 10
Spirit B2
26 meiSpirit B1
V
17 - 22
DOS '46 B1
26 meiSpirit C1
W
9 - 7
DOS Kampen/Veltman C1
26 meiSparta (N) A3
V
14 - 12
Spirit A3
26 meiSpirit C2
V
3 - 7
Reehorst '45 C2
23 meiASVD MW1
G
13 - 13
Spirit MW1
22 meiTelstar/dé Register Makelaar B2
G
11 - 11
Spirit B3
19 meiHellas '63 A1
V
19 - 16
Spirit A2
16 meiSpirit MW1
W
14 - 6
Antilopen/Lancyr Deelen MW1
16 meiSpirit 4
W
13 - 12
EFC '58 1
15 meiNova A1
V
19 - 13
Spirit A1
12 meiSpirit D3
G
7 - 7
ODIK D2
12 meiDe Meeuwen E8
G
4 - 4
Spirit E3
12 meiRood-Wit D1
V
9 - 7
Spirit D1
12 meiSpirit B2
W
8 - 7
Dindoa B2
12 meiTelstar/dé Register Makelaar E4
V
11 - 9
Spirit E2
12 meiSpirit E1
W
24 - 3
Woudenberg E2
12 meiSpirit C1
V
7 - 12
De Meeuwen C1
12 meiSpirit F3
V
4 - 13
ODIK F2
12 meiSparta (N) D2
V
8 - 2
Spirit D4
12 meiDindoa F2
V
14 - 12
Spirit F2
12 meiSpirit D5
V
6 - 8
Sparta (N) D3
12 meiCSL 2
V
16 - 14
Spirit 2
12 meiTelstar/dé Register Makelaar B3
W
8 - 14
Spirit B4
12 meiDindoa A3
V
17 - 12
Spirit A3
12 meiSpirit 4
V
14 - 19
Sparta (Zw) 4
12 meiCSL 1
V
24 - 18
Spirit 1
12 meiAVO B1
V
21 - 15
Spirit B1
12 meiDe Meeuwen C3
W
7 - 10
Spirit C2
12 meiSparta (N) B2
W
11 - 16
Spirit B3
12 meiSpirit D2
G
6 - 6
Dindoa D3
12 meiSpirit A2
V
13 - 15
Hellas '63 A1
12 meiSpirit C3
V
4 - 7
Unitas/Perspectief C5

Team

Agnieta TertoogenSpeler
Gerard TertoogenSpeler
Jannet van den TopSpeler
Gerda van WesternengSpeler
Caroline van Middendorp-van de EndeSpeler
Ingeborg HorjusSpeler
Ans BosSpeler
Remco van der GeestSpeler
Yvette van der GeestSpeler
Meta van BeekSpeler

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
Geen stand bekend
Team W P G G V D
.