Team

Spirit MW2

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
12 dec. om 21:30Spirit MW2 vs Woudenberg MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: W. (Willem) Westerhuis Vervoer: nvt
18 dec. om 20:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen MW1 vs Spirit MW2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Hoenderdaal, Driebergen-rijsenburg (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
2 jan. om 20:00Spirit MW2 vs SKF MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: L. (Leanne) van Bruggen Vervoer: nvt
9 jan. om 20:00Nova MW1 vs Spirit MW2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: HF Witte Centrum, De Bilt (Route)
Scheidsrechter: J (Job) Paauw Vervoer: nvt
16 jan. om 20:00Spirit MW2 vs Tweemaal Zes MW2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: R (Richard) van Beek Vervoer: nvt
6 feb. om 21:15De Meeuwen MW1 vs Spirit MW2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Meeuwen-hal, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
13 feb. om 21:00Woudenberg MW1 vs Spirit MW2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Camp, Woudenberg (Route)
Scheidsrechter: W (Wiljo) Klein Wolterink Vervoer: nvt
6 mrt. om 20:00Spirit MW2 vs Dalto/Klaverblad Verzekeringen MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: I (Ineke) van Ramshorst Vervoer: nvt
13 mrt. om 21:10SKF MW1 vs Spirit MW2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: SKF-hal, Veenendaal (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
20 mrt. om 20:00Spirit MW2 vs Nova MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: R (Rutger) Sloothaak Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
28 nov.Spirit MW2
V
11 - 12
De Meeuwen MW1
21 nov.Tweemaal Zes MW2
W
10 - 19
Spirit MW2
17 okt.Spirit MW2
V
13 - 17
Elburg MW1
10 okt.De Meeuwen MW1
V
16 - 12
Spirit MW2
3 okt.Spirit MW2
V
18 - 23
Sparta (Zw) MW2
25 sep.Sparta (Zw) MW2
W
8 - 11
Spirit MW2
19 sep.Elburg MW1
W
9 - 19
Spirit MW2
12 sep.Spirit MW2
W
24 - 15
De Meeuwen MW1

Team

Sander SchattenbergSpeler
Inge Schattenberg-KluinSpeler
Joyce van TellingenSpeler
Erik TerpstraSpeler
Cato OvereemSpeler
Jos MijnarendsSpeler
Michelle van Beek - van GeresteijnSpeler
Erik van BeekSpeler
Martijn BrusSpeler
Arjanne Davelaar - PluimSpeler
Hendry BakkerSpeler

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. De Meeuwen MW1 6 8 3 2 1 3
2. Sparta (Zw) MW2 6 7 2 3 1 15
3. Spirit MW2 6 6 3 0 3 9
4. Elburg MW1 6 3 1 1 4 -27

Poule: M-001   Klasse: Midweek veld nj

Team W P G G V D
1. De Meeuwen MW1 2 4 2 0 0 16
2. SKF MW1 2 4 2 0 0 10
3. Spirit MW2 2 2 1 0 1 8
4. Dalto/Klaverblad Verzekeringen MW1 2 2 1 0 1 -13
5. Woudenberg MW1 1 0 0 0 1 -2
6. Nova MW1 1 0 0 0 1 -8
7. Tweemaal Zes MW2 2 0 0 0 2 -11

Poule: M-016   Klasse: Midweek