Team

Spirit MW2

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
8 mei om 20:15De Meeuwen MW1 vs Spirit MW2
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportpark Putter Eng, Putten (Route)
Scheidsrechter: E (Erwin) Zwaan Vervoer: nvt
15 mei om 20:30Spirit MW2 vs Dindoa MW1
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: R (Rutger) Sloothaak Vervoer: nvt
22 mei om 20:30Dindoa MW1 vs Spirit MW2
Meer info
Competitie: Veld Locatie: De Zanderij (Dindoa), Ermelo (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
4 jun. om 20:50Sparta (Zw) MW4 vs Spirit MW2
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Stadshagen, Zwolle (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
12 jun. om 19:30Spirit MW2 vs De Meeuwen MW1
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: D. (Djino) Mota Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
24 apr.Spirit MW2
V
9 - 12
Sparta (Zw) MW4
20 mrt.Spirit MW2
W
20 - 17
Nova MW1
13 mrt.SKF MW1
V
25 - 14
Spirit MW2
6 mrt.Spirit MW2
W
13 - 10
Dalto/Klaverblad Verzekeringen MW1
13 feb.Woudenberg MW1
W
15 - 24
Spirit MW2
6 feb.De Meeuwen MW1
V
28 - 21
Spirit MW2
16 jan.Spirit MW2
W
17 - 10
Tweemaal Zes MW2
9 jan.Nova MW1
W
9 - 14
Spirit MW2
2 jan.Spirit MW2
V
14 - 16
SKF MW1
18 dec.Dalto/Klaverblad Verzekeringen MW1
W
16 - 22
Spirit MW2
12 dec.Spirit MW2
W
21 - 13
Woudenberg MW1
28 nov.Spirit MW2
V
11 - 12
De Meeuwen MW1
21 nov.Tweemaal Zes MW2
W
10 - 19
Spirit MW2

Team

Anne-Bertien Slingerland - de VenteSpeler
Sander SchattenbergSpeler
Joyce van TellingenSpeler
Erik TerpstraSpeler
Fenna Versteeg - MeerveldSpeler
Cato OvereemSpeler
Jos MijnarendsSpeler
Michelle van Beek - van GeresteijnSpeler
Erik van BeekSpeler
Martijn BrusSpeler
Arjanne Davelaar - PluimSpeler
Hendry BakkerSpeler

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. De Meeuwen MW1 1 2 1 0 0 14
2. Sparta (Zw) MW4 1 2 1 0 0 3
3. Spirit MW2 1 0 0 0 1 -3
4. Dindoa MW1 1 0 0 0 1 -14

Poule: M-005   Klasse: Midweek veld vj

Team W P G G V D
1. De Meeuwen MW1 12 23 11 1 0 69
2. SKF MW1 12 19 9 1 2 56
3. Spirit MW2 12 16 8 0 4 29
4. Nova MW1 12 9 4 1 7 -21
5. Woudenberg MW1 12 8 4 0 8 -22
6. Dalto/Klaverblad Verzekeringen MW1 12 5 2 1 9 -46
7. Tweemaal Zes MW2 12 4 2 0 10 -65

Poule: M-016   Klasse: Midweek