Team

Spirit MW1

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
8 mei om 20:00DWS MW1 vs Spirit MW1
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportveld DWS, Kootwijkerbroek (Route)
Scheidsrechter: G (Gerard) van den Brink Vervoer: nvt
15 mei om 20:30Spirit MW1 vs Unitas/Perspectief MW1
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: W. (Willem) Westerhuis Vervoer: nvt
22 mei om 20:15Unitas/Perspectief MW1 vs Spirit MW1
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Het Slingerbos, Harderwijk (Route)
Scheidsrechter: K (Kilian) Bakker Vervoer: nvt
5 jun. om 20:15MIA MW1 vs Spirit MW1
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Veld MIA, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
12 jun. om 21:00Spirit MW1 vs DWS MW1
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: M (Marinka) Spruyt Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
24 apr.Spirit MW1
W
12 - 8
MIA MW1
27 mrt.DWS MW1
V
14 - 10
Spirit MW1
13 mrt.Spirit MW1
V
5 - 16
ODIK MW1
7 mrt.Soesterkwartier MW1
W
5 - 12
Spirit MW1
13 feb.Spirit MW1
W
13 - 10
DWS MW1
6 feb.Spirit MW1
W
14 - 12
De Meeuwen MW2
23 jan.Spirit MW1
V
11 - 15
MIA MW1
15 jan.MIA MW1
V
14 - 11
Spirit MW1
9 jan.Revival MW1
V
22 - 7
Spirit MW1
19 dec.Spirit MW1
W
9 - 8
Soesterkwartier MW1
12 dec.ODIK MW1
V
24 - 12
Spirit MW1
28 nov.De Meeuwen MW2
V
16 - 14
Spirit MW1
21 nov.Spirit MW1
V
6 - 10
Revival MW1

Team

Zeger van den HuddingSpeler
Adriaan van der KwastSpeler
Alieke TopSpeler
Eline van VlietSpeler
Jessica Heuvingh - PrinsSpeler
Elsa van EltenSpeler
Joyca DruijffSpeler
Marco DruijffSpeler
Gert van EffrinkSpeler
Davita van EltenSpeler
Erica Beukhof - BosSpeler

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. Unitas/Perspectief MW1 1 2 1 0 0 7
2. Spirit MW1 1 2 1 0 0 4
3. MIA MW1 1 0 0 0 1 -4
4. DWS MW1 1 0 0 0 1 -7

Poule: M-031   Klasse: Midweek veld vj

Team W P G G V D
1. Revival MW1 12 22 11 0 1 74
2. ODIK MW1 12 20 10 0 2 84
3. DWS MW1 12 16 8 0 4 13
4. MIA MW1 12 10 5 0 7 -13
5. Spirit MW1 12 8 4 0 8 -42
6. De Meeuwen MW2 12 8 4 0 8 -57
7. Soesterkwartier MW1 12 0 0 0 12 -59

Poule: M-017   Klasse: Midweek