Team

Spirit MW1

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
12 dec. om 19:00ODIK MW1 vs Spirit MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: S (Stefan) van Manen Vervoer: nvt
19 dec. om 20:00Spirit MW1 vs Soesterkwartier MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: M (Martijn) van den Top Vervoer: nvt
9 jan. om 20:00Revival MW1 vs Spirit MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: H. (Henk) Schimmel Vervoer: nvt
15 jan. om 21:30MIA MW1 vs Spirit MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
23 jan. om 20:00Spirit MW1 vs MIA MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: M (Martijn) van den Top Vervoer: nvt
6 feb. om 20:00Spirit MW1 vs De Meeuwen MW2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: E (Egbert) Brink Vervoer: nvt
13 feb. om 20:00Spirit MW1 vs DWS MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: M (Michel) Kieft Vervoer: nvt
7 mrt. om 20:00Soesterkwartier MW1 vs Spirit MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Midland, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: A. (André) Dielissen Vervoer: nvt
13 mrt. om 20:00Spirit MW1 vs ODIK MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: M (Martijn) van den Top Vervoer: nvt
27 mrt. om 19:00DWS MW1 vs Spirit MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
28 nov.De Meeuwen MW2
V
16 - 14
Spirit MW1
21 nov.Spirit MW1
V
6 - 10
Revival MW1
17 okt.Spirit MW1
V
9 - 11
De Meeuwen MW2
10 okt.Hellas '63 MW1
W
7 - 13
Spirit MW1
3 okt.Spirit MW1
W
13 - 9
MIA MW2
26 sep.MIA MW2
W
9 - 10
Spirit MW1
19 sep.De Meeuwen MW2
W
7 - 8
Spirit MW1
12 sep.Spirit MW1
W
14 - 12
Hellas '63 MW1

Team

Zeger van den HuddingSpeler
Adriaan van der KwastSpeler
Alieke TopSpeler
Eline van VlietSpeler
Jessica Heuvingh - PrinsSpeler
Elsa van EltenSpeler
Joyca DruijffSpeler
Marco DruijffSpeler
Gert van EffrinkSpeler
Davita van EltenSpeler
Erica Beukhof - BosSpeler

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. Spirit MW1 6 10 5 0 1 12
2. De Meeuwen MW2 6 7 3 1 2 3
3. Hellas ’63 MW1 6 4 2 0 4 -3
4. MIA MW2 6 3 1 1 4 -12

Poule: M-039   Klasse: Midweek veld nj

Team W P G G V D
1. Revival MW1 3 6 3 0 0 11
2. DWS MW1 2 4 2 0 0 3
3. ODIK MW1 2 2 1 0 1 8
4. De Meeuwen MW2 2 2 1 0 1 -7
5. MIA MW1 1 0 0 0 1 -4
6. Soesterkwartier MW1 2 0 0 0 2 -5
7. Spirit MW1 2 0 0 0 2 -6

Poule: M-017   Klasse: Midweek