Team

Spirit GTEAM

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
13 feb. om 21:00Woudenberg MW1 vs Spirit MW2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Camp, Woudenberg (Route)
Scheidsrechter: H. (Harry) Hamersma Vervoer: nvt
16 feb. om 15:10Spirit B2 vs Revival B1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E (Erik) van de Kuilen Vervoer: nvt
16 feb. om 13:05Spirit C2 vs ODIK C2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A (Anneke) van Puurveen Vervoer: nvt
16 feb. om 11:00Unitas/Perspectief E4 vs Spirit E209:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Bogen, Harderwijk (Route)
Scheidsrechter: J.R (Joel) Poppe Vervoer: vdHoorn, Versteeg
16 feb. om 16:10Spirit B1 vs Woudenberg B1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J (Jeroen) Brouwer Vervoer: nvt
16 feb. om 12:05Spirit C3 vs De Meeuwen C5
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: D. (Daniëlla) Groeneveld Vervoer: nvt
16 feb. om 18:25Spirit 3 vs Fiducia 3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: G.C. (Gert) Dingemans Vervoer: nvt
16 feb. om 20:55Spirit 1 vs Sparta (N) 1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: C. (Chris) Mulder Vervoer: nvt
16 feb. om 19:35Spirit 2 vs Sparta (N) 2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A.P. (André) Korf de Gidts Vervoer: nvt
16 feb. om 11:00Spirit C4 vs MIA C3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: R. (Rick) van de Kamp Vervoer: nvt
16 feb. om 17:10Spirit A1 vs Woudenberg A1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: P.A. (Marvin) Dor Vervoer: nvt
16 feb. om 14:05Spirit C1 vs Telstar/dé Register Makelaar C1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J (Jan) Verboom Vervoer: nvt
16 feb. om 09:00ODIK E5 vs Spirit E608:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: Afgeschermd Vervoer: Kulk, Arends
16 feb. om 09:00Spirit F1 vs De Meeuwen F2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A (Anouk) Looyé Vervoer: nvt
16 feb. om 10:00ODIK E3 vs Spirit E409:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: J. (Jeroen) Evers Vervoer: vdRuitenbeek, Liefting
16 feb. om 09:00Spirit E3 vs De Meeuwen E4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: M. (Morris) Vlijm Vervoer: nvt
16 feb. om 09:00Sparta (N) E5 vs Spirit E508:05
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Watergoor, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: T. (Tom) Lohuis Vervoer: vdLangemeen, Doest
16 feb. om 09:00Spirit D2 vs DKOD D1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Joël) Fennema Vervoer: nvt
16 feb. om 09:00Unitas/Perspectief F3 vs Spirit F307:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Bogen, Harderwijk (Route)
Scheidsrechter: C.M. (Marilyn) Bouw Vervoer: vMiddendorp, Zandbergen
16 feb. om 10:00Spirit D1 vs DOS Kampen/Veltman D1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelle) Bangma Vervoer: nvt
16 feb. om 10:00Spirit F2 vs MIA F4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Afgeschermd Vervoer: nvt
16 feb. om 10:00Spirit E1 vs Woudenberg E2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: G (Gert) van Effrink Vervoer: nvt
23 feb. om 12:05Spirit A2 vs DOS Kampen/Veltman A2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: R. (Rosalie) van der Stege Vervoer: nvt
23 feb. om 13:05Telstar/dé Register Makelaar A3 vs Spirit A311:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Slag, Hoevelaken (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdHoek, Zwart, Vlijm
23 feb. om 12:00SKF D5 vs Spirit D310:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: SKF-hal, Veenendaal (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Stapelbroek, Zegers, Janssen, vdVeen
23 feb. om 10:00Spirit D1 vs Sparta (N) D1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelle) Bangma Vervoer: nvt
23 feb. om 11:00Spirit B3 vs Huizen B1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Joël) Fennema Vervoer: nvt
23 feb. om 09:00Spirit E1 vs Dindoa E1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: N. (Niels) van de Kuilen Vervoer: nvt
23 feb. om 09:00Spirit E2 vs Dindoa E2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E. (Elsa) van Elten Vervoer: nvt
2 mrt. om 10:00SKF E5 vs Spirit E309:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: SKF-hal, Veenendaal (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Redert, Slingerland
2 mrt. om 10:00Spirit A3 vs MIA A3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: G. (Gerco) Kleijer Vervoer: nvt
2 mrt. om 11:00De Meeuwen C4 vs Spirit C210:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Meeuwen-hal, Putten (Route)
Scheidsrechter: J. (Jitse) Haaksman Vervoer: CvdBeek, vdBorn, Mom
2 mrt. om 13:40Telstar/dé Register Makelaar C2 vs Spirit C412:35
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Slag, Hoevelaken (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vKooten, Zegers, MvdKamp
2 mrt. om 09:00Spirit D2 vs De Meeuwen D2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: G. (Gerco) Kleijer Vervoer: nvt
2 mrt. om 09:00De Meeuwen E2 vs Spirit E208:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Meeuwen-hal, Putten (Route)
Scheidsrechter: A. (Annemarie) Hakkenberg Vervoer: vSloten,Willemsen
2 mrt. om 09:00Sparta (N) F2 vs Spirit F108:05
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Watergoor, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: Afgeschermd Vervoer: Groenevelt, dVries
6 mrt. om 20:00Spirit MW2 vs Dalto/Klaverblad Verzekeringen MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: R. (Ruben) van Geresteijn Vervoer: nvt
7 mrt. om 20:00Soesterkwartier MW1 vs Spirit MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Midland, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: A. (André) Dielissen Vervoer: nvt
9 mrt. om 13:15Wageningen C1 vs Spirit C111:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Het Binnenveld, Wageningen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Vermeer, vdVoort, Batenburg RES.SHIRTS
9 mrt. om 13:10SKF C3 vs Spirit C211:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: SKF-hal, Veenendaal (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Willemsen, DvBeek, Laanstra
9 mrt. om 15:00Revival 1 vs Spirit 113:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: H (Henk) Bronkhorst Vervoer: nvt
9 mrt. om 12:45De Eemvogels C1 vs Spirit C311:25
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportboulevard De Engh, Soest (Route)
Scheidsrechter: J.B. (John) van den Boom Vervoer: Blankestijn, EvdBeek, Kamphuis
9 mrt. om 12:15Antilopen/Lancyr Deelen B1 vs Spirit B111:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum Buiningpark, Leusden (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vElten, vPutten, Bruinekreeft
9 mrt. om 16:30Antilopen/Lancyr Deelen D2 vs Spirit D215:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum Buiningpark, Leusden (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdHoorn, Kamphorst, Brink, Klok
9 mrt. om 21:20Wageningen 4 vs Spirit 219:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Het Binnenveld, Wageningen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jeroen) Reupkes Vervoer: nvt
9 mrt. om 17:30Sparta (N) 5 vs Spirit 416:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Watergoor, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: M (Marieke) van de Kraats Vervoer: nvt
9 mrt. om 12:15Spirit A2 vs MIA A2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: P (Peter) van der Heijden Vervoer: nvt
9 mrt. om 16:20DWS 3 vs Spirit 315:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
9 mrt. om 15:05Dindoa A1 vs Spirit A113:35
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Dindoa-hal, Ermelo (Route)
Scheidsrechter: M. (Mark) Hulleman Vervoer: vdKuilen, vdHudding, vdKamp RES.SHIRTS
9 mrt. om 13:00Unitas/Perspectief E2 vs Spirit E111:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Sypel, Harderwijk (Route)
Scheidsrechter: L (Lotte) van der Beek Vervoer: Besselsen, vdBrink
9 mrt. om 09:00MIA C3 vs Spirit C407:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: J.O. (Jerre) van Middelkoop Vervoer: Brunekreeft, LvdKamp, Brandsen
9 mrt. om 10:00Spirit E6 vs Telstar/dé Register Makelaar E3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: L. (Linda) van Puurveen Vervoer: nvt
9 mrt. om 09:00Spirit D4 vs De Meeuwen D5
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: W. (Wiebe) Westerhuis Vervoer: nvt
9 mrt. om 09:00Spirit F3 vs DWS F1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A. (Arthur) Lakerveld Vervoer: nvt
9 mrt. om 12:00MIA B2 vs Spirit B210:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: D. (Dirk) Muilwijk Vervoer: Klarenbeek, Rense, vHoef
9 mrt. om 10:00Spirit E4 vs Arena E2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: G. (Gerald) Top Vervoer: nvt
9 mrt. om 10:00Spirit D3 vs DVO/Accountor D4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A (Anouk) Looyé Vervoer: nvt
9 mrt. om 12:00Sparta (N) B2 vs Spirit B310:50
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Watergoor, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: N. (Nina) Brandsma Vervoer: vEe, Fokkema, vdRuitenbeek
9 mrt. om 11:00Exakwa D1 vs Spirit D109:10
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum De Koploper, Lelystad (Route)
Scheidsrechter: J.C. (Jesper) Ruiter Vervoer: Niesing, vGeresteijn, vdLangemeen
9 mrt. om 11:00Spirit A3 vs De Meeuwen A4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E (Erik) van de Kuilen Vervoer: nvt
9 mrt. om 10:00Antilopen/Lancyr Deelen F1 vs Spirit F209:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum Buiningpark, Leusden (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vanBeek, Mohle
13 mrt. om 21:10SKF MW1 vs Spirit MW2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: SKF-hal, Veenendaal (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
13 mrt. om 20:00Spirit MW1 vs ODIK MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: M (Martijn) van den Top Vervoer: nvt
16 mrt. om 15:00Telstar/dé Register Makelaar D3 vs Spirit D313:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Slag, Hoevelaken (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdKamp, JvLeeuwen, MvLeeuwen, Messelink
16 mrt. om 14:25Spirit B1 vs De Meeuwen B2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
16 mrt. om 14:00Rood-Wit A2 vs Spirit A212:10
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Erica Terpstrahal, Wezep (Route)
Scheidsrechter: G H (Harold) Nagel Vervoer: Groeneveld, vdTop, vEffrink
16 mrt. om 13:25Spirit B3 vs Argus B1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E (Erik) van de Kuilen Vervoer: nvt
16 mrt. om 15:35Spirit A1 vs Telstar/dé Register Makelaar A1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
16 mrt. om 16:45Spirit 3 vs DVO/Accountor 6
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
16 mrt. om 13:00ODIK A3 vs Spirit A311:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: T. (Teun) de Vries Vervoer: FIETS
16 mrt. om 19:10Spirit 1 vs Noviomagum 1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
16 mrt. om 17:55Spirit 2 vs Noviomagum 2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
16 mrt. om 20:40Spirit 4 vs Antilopen/Lancyr Deelen 6
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: R (Rutger) Sloothaak Vervoer: nvt
16 mrt. om 09:00Spirit E6 vs Dindoa E4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: N. (Niels) van de Kuilen Vervoer: nvt
16 mrt. om 09:30Apeldoorn E1 vs Spirit E108:25
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Zuiderpark, Apeldoorn (Route)
Scheidsrechter: P (Petra) Adriaansen-Soeting Vervoer: Rense, BaatenburgdJong RES.SHIRTS
16 mrt. om 09:10Spirit C4 vs De Meeuwen C6
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Joël) Fennema Vervoer: nvt
16 mrt. om 09:00Soesterkwartier F1 vs Spirit F208:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Midland, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: R. (Rik) Viëtor Vervoer: vGeresteijn, Niesing
16 mrt. om 09:00Spirit E2 vs Telstar/dé Register Makelaar E2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelena) Zwart Vervoer: nvt
16 mrt. om 10:00Spirit E5 vs Dalto/Klaverblad Verzekeringen E4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: M. (Marianne) van de Kuilen Vervoer: nvt
16 mrt. om 10:00Spirit F1 vs Hellas '63 F1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E. (Eline) van Vliet Vervoer: nvt
16 mrt. om 11:10Spirit C2 vs Sparta (N) C2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jarno) van den Hudding Vervoer: nvt
16 mrt. om 11:00Exakwa D4 vs Spirit D409:20
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum De Koploper, Lelystad (Route)
Scheidsrechter: M.C. (Maarten) Doeswijk Vervoer: Brink, vManen, vdVoort, vDasselaar
16 mrt. om 10:10Spirit C3 vs Unitas/Perspectief C3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E. (Edwin) Koot Vervoer: nvt
16 mrt. om 12:25Spirit C1 vs Dindoa C1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
20 mrt. om 20:00Spirit MW2 vs Nova MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: R (Rutger) Sloothaak Vervoer: nvt
23 mrt. om 12:00MIA B1 vs Spirit B110:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Klok, vdKuilen, Zevering
23 mrt. om 12:00Antilopen/Lancyr Deelen A1 vs Spirit A110:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum Buiningpark, Leusden (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Brandsen, Boersma, Westerhuis
23 mrt. om 11:30Wolderwijd E1 vs Spirit E610:20
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Horst, Zeewolde (Route)
Scheidsrechter: R.C. (Rick) Bultman Vervoer: vBeek, Klein
23 mrt. om 11:30Apeldoorn C1 vs Spirit C110:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Zuiderpark, Apeldoorn (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: BaatenburgdeJ, DvBeek, Rense RES.SHIRTS
23 mrt. om 12:05Spirit A3 vs DWS A1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J (Joyce) van Tellingen Vervoer: nvt
23 mrt. om 15:00Regio '72 F2 vs Spirit F313:50
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Wieken, Vaassen (Route)
Scheidsrechter: B. (Bernadet) van der Haar Vervoer: vdBorn, vdBrink
23 mrt. om 17:50Juventa 1 vs Spirit 115:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Beek, Hardenberg (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
23 mrt. om 17:20Exakwa 4 vs Spirit 415:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum De Koploper, Lelystad (Route)
Scheidsrechter: S. (Steven) Knol Vervoer: nvt
23 mrt. om 11:00Dindoa C3 vs Spirit C309:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Dindoa-hal, Ermelo (Route)
Scheidsrechter: K J (Karen) Odding Vervoer: vLooijengoed, Blankestijn, vHamburg RES.SHIRTS
23 mrt. om 18:30De Meeuwen 4 vs Spirit 217:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Meeuwen-hal, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
23 mrt. om 16:20MIA 5 vs Spirit 314:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
23 mrt. om 09:00Sparta (N) D1 vs Spirit D110:50
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Watergoor, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: W (Wouter) van den Brom Vervoer: vGolen, Geresteijn, Slingerland
23 mrt. om 11:00Spirit B2 vs Telstar/dé Register Makelaar B2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: D. (Djino) Mota Vervoer: nvt
23 mrt. om 09:00Spirit E5 vs Wageningen E5
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: D. (Davita) van Elten Vervoer: nvt
23 mrt. om 09:00Spirit E1 vs MIA E1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Justin) Korf Vervoer: nvt
23 mrt. om 10:00Spirit E4 vs Unitas/Perspectief E6
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: R (Rosanne) van den Top Vervoer: nvt
23 mrt. om 09:00Spirit D4 vs Sparta (N) D3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelle) Bangma Vervoer: nvt
23 mrt. om 10:00Unitas/Perspectief E5 vs Spirit E308:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Sypel, Harderwijk (Route)
Scheidsrechter: T. (Twan) Hop Vervoer: vdBrink, vVliet
23 mrt. om 10:00Sparta (N) C3 vs Spirit C408:50
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Watergoor, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: R (Ronald) van Boven Vervoer: vdGeest, Strijk, vDijk
23 mrt. om 10:00Spirit B3 vs EKVA B2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: D (Danny) van Burken Vervoer: nvt
23 mrt. om 10:00Spirit F2 vs Tweemaal Zes F2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Joël) Fennema Vervoer: nvt
27 mrt. om 19:00DWS MW1 vs Spirit MW1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: G (Gerard) van den Brink Vervoer: nvt
30 mrt. om 15:10Spirit A1 vs ODIK A1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
30 mrt. om 15:00DKOD E2 vs Spirit E413:50
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: MFC Doelum, Renkum (Route)
Scheidsrechter: R. (Ruben) Isarin Vervoer: vSloten, dVries
30 mrt. om 14:05Spirit B1 vs EKVA B1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
30 mrt. om 13:05De Meeuwen B3 vs Spirit B212:05
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Meeuwen-hal, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vDuijn, vEssen, vReenen
30 mrt. om 13:05Spirit B3 vs Victum B2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: M (Michel) Kieft Vervoer: nvt
30 mrt. om 20:05Spirit 1 vs Rigtersbleek/Cottus 1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
30 mrt. om 18:45Spirit 2 vs Rigtersbleek/Cottus 2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
30 mrt. om 12:05Spirit C1 vs Woudenberg C1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
30 mrt. om 17:35Spirit 3 vs Wageningen 7
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
30 mrt. om 16:25Spirit 4 vs Unitas/Perspectief 5
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E (Erik) van Beek Vervoer: nvt
30 mrt. om 16:00Exakwa A2 vs Spirit A213:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum De Koploper, Lelystad (Route)
Scheidsrechter: R. (René) Kochen Vervoer: Redert, Westenbrink, Bangma
30 mrt. om 15:45Antilopen/Lancyr Deelen D1 vs Spirit D114:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum Buiningpark, Leusden (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vGolen, vdHeuvel, Hooyer
30 mrt. om 10:00Spirit E6 vs Unitas/Perspectief E8
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Joël) Fennema Vervoer: nvt
30 mrt. om 09:00Dindoa E1 vs Spirit E108:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Dindoa-hal, Ermelo (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vGeresteijn, Besselsen RES.SHIRTS
30 mrt. om 09:00Spirit D3 vs Antilopen/Lancyr Deelen D3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: M. (Melvin) van den Hudding Vervoer: nvt
30 mrt. om 09:00Spirit F3 vs ODIK F3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A (Arjanne) Davelaar - Pluim Vervoer: nvt
30 mrt. om 09:00Spirit E3 vs Sparta (N) E4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelle) Bangma Vervoer: nvt
30 mrt. om 10:00Spirit F1 vs DOS Kampen/Veltman F1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A. (Arthur) Lakerveld Vervoer: nvt
30 mrt. om 10:00Spirit C4 vs DWS C2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: M (Michelle) van de Beek Vervoer: nvt
30 mrt. om 11:00ODIK F2 vs Spirit F210:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: R. (Roan) Berkhof Vervoer: vdSteeg, vdRuitenbeek
30 mrt. om 11:00Spirit C2 vs DWS C1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: W. (Willem) Westerhuis Vervoer: nvt
30 mrt. om 10:00ODIK D1 vs Spirit D209:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdHoeven, Versteeg, vVliet, Mostert
30 mrt. om 10:00Hellas '63 D2 vs Spirit D408:35
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Brake, Nunspeet (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdVoort, vManen, Brand, Gosen
30 mrt. om 11:00ODIK E4 vs Spirit E510:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: C.N. (Chrisja) van de Kieft Vervoer: vdHam, dVries

Uitslagen

DatumUitslag
13 feb.Spirit MW1
W
13 - 10
DWS MW1
9 feb.Antilopen/Lancyr Deelen E2
V
12 - 2 (4 - 1)
Spirit E3
9 feb.Unitas/Perspectief F1
V
20 - 16 (2 - 3)
Spirit F1
9 feb.Spirit C3
W
6 - 1
ODIK C3
9 feb.Sparta (Zw) E1
V
17 - 3 (7 - 4)
Spirit E1
9 feb.Spirit E4
V
2 - 20 (5 - 2)
Antilopen/Lancyr Deelen E3
9 feb.Spirit A2
G
9 - 9
De Meeuwen A3
9 feb.Spirit E6
W
9 - 5 (5 - 3)
MIA E5
9 feb.Spirit F3
W
19 - 9 (4 - 0)
Revival F1
9 feb.Spirit D3
V
1 - 14
MIA D2
9 feb.Spirit E5
V
3 - 12 (3 - 3)
SKF E4
9 feb.MIA D3
V
4 - 0
Spirit D4
9 feb.NKC '51 2
W
15 - 22
Spirit 2
9 feb.Woudenberg 3
V
23 - 13
Spirit 3
9 feb.NKC '51 1
V
37 - 22
Spirit 1
9 feb.DWS B1
V
6 - 5
Spirit B2
9 feb.Telstar/dé Register Makelaar B1
W
6 - 14
Spirit B1
9 feb.Exakwa C1
V
14 - 3
Spirit C1
9 feb.Victum A1
V
24 - 17
Spirit A1
9 feb.SKF D3
W
2 - 10
Spirit D2
9 feb.Spirit 4
W
14 - 13
Wolderwijd 1
9 feb.Rood-Wit D1
W
3 - 12
Spirit D1
6 feb.Spirit MW1
W
14 - 12
De Meeuwen MW2
6 feb.De Meeuwen MW1
V
28 - 21
Spirit MW2
2 feb.Spirit D3
V
1 - 7
Wageningen D2
2 feb.MIA F5
W
2 - 20 (3 - 4)
Spirit F3
2 feb.Revival C1
W
4 - 9
Spirit C3
2 feb.De Meeuwen E5
V
20 - 6 (2 - 4)
Spirit E5
2 feb.Spirit D2
W
9 - 3
DVO/Accountor D3
2 feb.Spirit E3
G
3 - 3 (5 - 3)
Unitas/Perspectief E5
2 feb.Spirit F1
W
24 - 23 (1 - 4)
Sparta (Zw) F1
2 feb.Spirit D1
W
10 - 4
Elburg D1
2 feb.Spirit F2
V
6 - 11 (6 - 2)
ODIK F2
2 feb.Spirit D4
V
4 - 7
Unitas/Perspectief D4
2 feb.Spirit E4
W
7 - 4 (2 - 1)
DKOD E2
2 feb.Apeldoorn E3
V
7 - 5 (6 - 3)
Spirit E6
2 feb.Hellas '63 A1
V
17 - 8
Spirit A2
2 feb.Spirit A3
W
11 - 6
Sparta (N) A3
2 feb.Spirit A1
W
12 - 11
MIA A1
2 feb.MIA 7
V
11 - 8
Spirit 4
2 feb.Spirit 1
V
22 - 32
Synergo 1
2 feb.Spirit C4
W
6 - 5
SKF C4
2 feb.Spirit 2
W
18 - 14
Dindoa 3
2 feb.Woudenberg B2
V
11 - 6
Spirit B2
2 feb.Spirit C2
W
9 - 4
Antilopen/Lancyr Deelen C2
2 feb.DOC E1
V
12 - 4 (4 - 0)
Spirit E2
2 feb.Spirit C1
W
13 - 9
SKF C2
2 feb.DOC B1
W
5 - 11
Spirit B3
26 jan.Unitas/Perspectief E8
W
1 - 15 (7 - 7)
Spirit E6
26 jan.Spirit A2
V
7 - 20
Exakwa A2
26 jan.MIA F4
W
6 - 10 (2 - 2)
Spirit F2
26 jan.Dindoa E2
V
25 - 3 (3 - 5)
Spirit E2
26 jan.DWS C2
G
3 - 3
Spirit C4
26 jan.Spirit D2
V
2 - 7
ODIK D1
26 jan.DOS Kampen/Veltman F1
W
6 - 23
Spirit F1
26 jan.MIA E1
V
8 - 7 (5 - 3)
Spirit E1
26 jan.ODIK F3
G
17 - 17 (1 - 3)
Spirit F3
26 jan.Sparta (N) E4
V
6 - 5 (3 - 2)
Spirit E3
26 jan.Spirit B2
W
11 - 5
De Meeuwen B3
26 jan.MIA A3
W
5 - 17
Spirit A3
26 jan.Wageningen 7
V
23 - 15
Spirit 3
26 jan.Unitas/Perspectief 5
V
20 - 15
Spirit 4
26 jan.Rigtersbleek/Cottus 2
W
19 - 28
Spirit 2
26 jan.Rigtersbleek/Cottus 1
W
16 - 17
Spirit 1
26 jan.ODIK A1
W
12 - 20
Spirit A1
26 jan.EKVA B1
W
7 - 24
Spirit B1
26 jan.DWS C1
W
4 - 13
Spirit C2
26 jan.Woudenberg C1
V
12 - 6
Spirit C1
26 jan.Victum B2
W
6 - 8
Spirit B3
26 jan.Antilopen/Lancyr Deelen D3
V
13 - 1
Spirit D3
23 jan.Spirit MW1
V
11 - 15
MIA MW1
19 jan.Spirit C3
W
13 - 3
Dindoa C3
19 jan.Spirit C4
W
6 - 2
Sparta (N) C3
19 jan.De Meeuwen D2
V
6 - 5
Spirit D2
19 jan.Spirit E2
V
4 - 7 (1 - 2)
De Meeuwen E2
19 jan.Spirit F3
W
20 - 5 (2 - 3)
Regio '72 F2
19 jan.Spirit E6
W
9 - 5 (2 - 2)
Wolderwijd E1
19 jan.Spirit F1
W
14 - 7 (3 - 4)
Sparta (N) F2
19 jan.Spirit D1
W
14 - 9
Antilopen/Lancyr Deelen D1
19 jan.Unitas/Perspectief E6
W
2 - 7
Spirit E4
19 jan.Wageningen E5
V
17 - 6 (4 - 2)
Spirit E5
19 jan.Sparta (N) D3
V
7 - 4
Spirit D4
19 jan.MIA A2
V
14 - 12
Spirit A2
19 jan.Spirit 2
W
17 - 14
De Meeuwen 4
19 jan.Spirit 1
W
29 - 15
Juventa 1
19 jan.Spirit 3
W
17 - 15
MIA 5
19 jan.Spirit C1
V
12 - 18
Apeldoorn C1
19 jan.Spirit 4
V
12 - 13
Exakwa 4
19 jan.DWS A1
W
6 - 17
Spirit A3
19 jan.Tweemaal Zes F2
W
2 - 11 (3 - 3)
Spirit F2
19 jan.Spirit B3
W
11 - 5
Sparta (N) B2
19 jan.Spirit B1
W
22 - 4
MIA B1
19 jan.Spirit A1
V
10 - 16
Antilopen/Lancyr Deelen A1
16 jan.Spirit MW2
W
17 - 10
Tweemaal Zes MW2
15 jan.MIA MW1
V
14 - 11
Spirit MW1
12 jan.Dindoa C1
V
21 - 3
Spirit C1
12 jan.Spirit B2
V
6 - 12
MIA B2
12 jan.MIA D2
V
8 - 7
Spirit D3
12 jan.Dindoa E4
G
6 - 6 (1 - 4)
Spirit E6
12 jan.Spirit A3
W
15 - 9
ODIK A3
12 jan.Spirit E1
W
11 - 8 (2 - 4)
Apeldoorn E1
12 jan.Spirit E3
G
8 - 8 (3 - 1)
Soesterkwartier E1
12 jan.Spirit E5
V
7 - 10 (1 - 3)
ODIK E4
12 jan.Spirit F2
G
14 - 14 (3 - 2)
Soesterkwartier F1
12 jan.Spirit D2
W
8 - 4
SKF D3
12 jan.Sparta (N) E2
V
14 - 4 (6 - 2)
Spirit E2
12 jan.DVO/Accountor 6
G
9 - 9
Spirit 3
12 jan.De Meeuwen B2
W
2 - 17
Spirit B1
12 jan.Noviomagum 1
V
27 - 20
Spirit 1
12 jan.Telstar/dé Register Makelaar A1
W
15 - 19
Spirit A1
12 jan.Spirit A2
W
15 - 12
Rood-Wit A2
12 jan.Argus B1
W
5 - 13
Spirit B3
12 jan.Noviomagum 2
V
23 - 18
Spirit 2
12 jan.Hellas '63 F1
W
5 - 9 (1 - 3)
Spirit F1
12 jan.De Meeuwen C6
G
5 - 5
Spirit C4
12 jan.Unitas/Perspectief C3
V
10 - 5
Spirit C3
12 jan.Sparta (N) C2
W
6 - 8
Spirit C2
9 jan.Nova MW1
W
9 - 14
Spirit MW2
9 jan.Revival MW1
V
22 - 7
Spirit MW1
5 jan.Spirit D4
W
5 - 3
Exakwa D4
5 jan.Spirit E2
V
3 - 16 (2 - 6)
Sparta (N) E2
5 jan.De Meeuwen E4
V
18 - 4 (2 - 0)
Spirit E3
5 jan.Spirit E6
V
4 - 11 (2 - 2)
Apeldoorn E3
5 jan.Telstar/dé Register Makelaar F2
W
6 - 9 (4 - 5)
Spirit F2
5 jan.Wageningen D2
V
7 - 2
Spirit D3
5 jan.Arena E2
V
9 - 5 (2 - 4)
Spirit E4
5 jan.Spirit 4
V
9 - 13
Sparta (N) 5
2 jan.Spirit MW2
V
14 - 16
SKF MW1
22 dec.DVO/Accountor D4
W
5 - 6
Spirit D3
22 dec.SKF E4
G
6 - 6 (1 - 1)
Spirit E5
22 dec.Telstar/dé Register Makelaar B2
W
9 - 12
Spirit B2
19 dec.Spirit MW1
W
9 - 8
Soesterkwartier MW1
18 dec.Dalto/Klaverblad Verzekeringen MW1
W
16 - 22
Spirit MW2
15 dec.Spirit C4
V
3 - 10
Telstar/dé Register Makelaar C2
15 dec.MIA E4
V
7 - 4 (1 - 5)
Spirit E4
15 dec.De Meeuwen D5
G
2 - 2
Spirit D4
15 dec.Spirit D1
W
9 - 4
Exakwa D1
15 dec.Spirit F2
W
14 - 12 (6 - 4)
Antilopen/Lancyr Deelen F1
15 dec.Spirit E1
W
16 - 11 (1 - 3)
Unitas/Perspectief E2
15 dec.Spirit C3
W
8 - 7
De Eemvogels C1
15 dec.Spirit D2
V
6 - 14
Antilopen/Lancyr Deelen D2
15 dec.DWS F1
W
2 - 14 (1 - 0)
Spirit F3
15 dec.Spirit E3
V
1 - 7 (1 - 2)
SKF E5
15 dec.Spirit E2
V
8 - 10 (5 - 4)
DOC E1
15 dec.EKVA B2
W
3 - 9
Spirit B3
15 dec.Spirit A1
W
11 - 10
Dindoa A1
15 dec.Spirit 3
W
19 - 15
DWS 3
15 dec.Spirit 2
G
14 - 14
Wageningen 4
15 dec.Spirit 1
W
27 - 18
Revival 1
15 dec.De Meeuwen A4
W
8 - 10
Spirit A3
15 dec.Spirit B1
W
21 - 10
Antilopen/Lancyr Deelen B1
15 dec.Spirit C2
W
8 - 2
De Meeuwen C4
15 dec.DOS Kampen/Veltman A2
V
20 - 8
Spirit A2
15 dec.Spirit C1
V
9 - 18
Wageningen C1
15 dec.Spirit B2
V
10 - 13
Woudenberg B2
12 dec.ODIK MW1
V
24 - 12
Spirit MW1
12 dec.Spirit MW2
W
21 - 13
Woudenberg MW1
8 dec.Telstar/dé Register Makelaar E2
V
13 - 8 (4 - 1)
Spirit E2
8 dec.Woudenberg E2
W
9 - 22
Spirit E1
8 dec.Spirit C3
V
0 - 4
Revival C1
8 dec.DOS Kampen/Veltman D1
V
10 - 3
Spirit D1
8 dec.Spirit D4
V
2 - 8
Hellas '63 D2
8 dec.Spirit F3
W
13 - 0 (1 - 0)
Unitas/Perspectief F3
8 dec.Spirit E4
W
8 - 4 (1 - 3)
ODIK E3
8 dec.Spirit E6
W
9 - 3 (4 - 1)
ODIK E5
8 dec.Spirit D3
V
1 - 9
Telstar/dé Register Makelaar D3
8 dec.Spirit E5
G
8 - 8 (3 - 4)
Sparta (N) E5
8 dec.De Meeuwen F2
W
10 - 15 (3 - 6)
Spirit F1
8 dec.Revival B1
V
8 - 6
Spirit B2
8 dec.Woudenberg B1
V
20 - 16
Spirit B1
8 dec.SKF C4
V
5 - 2
Spirit C4
8 dec.Fiducia 3
V
18 - 16
Spirit 3
8 dec.Telstar/dé Register Makelaar C1
V
10 - 7
Spirit C1
8 dec.Sparta (N) 2
V
23 - 18
Spirit 2
8 dec.Woudenberg A1
V
17 - 15
Spirit A1
8 dec.Antilopen/Lancyr Deelen 6
V
12 - 9
Spirit 4
8 dec.DKOD D1
V
5 - 2
Spirit D2
8 dec.Spirit A3
W
19 - 12
Telstar/dé Register Makelaar A3
8 dec.ODIK C2
V
9 - 6
Spirit C2
8 dec.Sparta (N) 1
G
21 - 21
Spirit 1
1 dec.Revival F1
W
11 - 13 (4 - 1)
Spirit F3
1 dec.Spirit D1
W
8 - 5
Rood-Wit D1
1 dec.MIA E5
W
1 - 8
Spirit E6
1 dec.Spirit E1
V
8 - 19 (2 - 4)
Sparta (Zw) E1
1 dec.Spirit C2
W
6 - 3
SKF C3
1 dec.Spirit F1
G
7 - 7 (3 - 1)
Unitas/Perspectief F1
1 dec.Spirit E3
V
2 - 9 (3 - 3)
Antilopen/Lancyr Deelen E2
1 dec.Huizen B1
G
7 - 7
Spirit B3
1 dec.Spirit F2
W
10 - 5 (2 - 3)
Telstar/dé Register Makelaar F2
1 dec.Dalto/Klaverblad Verzekeringen E4
W
4 - 7 (4 - 3)
Spirit E5
1 dec.Antilopen/Lancyr Deelen E3
V
9 - 3
Spirit E4
1 dec.Spirit D4
V
0 - 5
MIA D3
1 dec.Spirit A1
V
16 - 18
Victum A1
1 dec.Spirit 2
V
16 - 26
NKC '51 2
1 dec.Spirit C1
V
9 - 20
Exakwa C1
1 dec.De Meeuwen A3
V
15 - 8
Spirit A2
1 dec.Spirit 1
V
17 - 29
NKC '51 1
1 dec.Spirit 3
V
12 - 19
Woudenberg 3
1 dec.Spirit B1
W
27 - 18
Telstar/dé Register Makelaar B1
1 dec.ODIK C3
W
4 - 10
Spirit C3
1 dec.Spirit B2
W
6 - 5
DWS B1
1 dec.Wolderwijd 1
W
8 - 17
Spirit 4
1 dec.Sparta (N) A3
W
3 - 13
Spirit A3
28 nov.Spirit MW2
V
11 - 12
De Meeuwen MW1
28 nov.De Meeuwen MW2
V
16 - 14
Spirit MW1
24 nov.Spirit A2
V
9 - 21
Hellas '63 A1
24 nov.Spirit B3
W
9 - 5
DOC B1
24 nov.DVO/Accountor D3
W
5 - 11
Spirit D2
24 nov.Unitas/Perspectief D4
V
9 - 4
Spirit D4
24 nov.Spirit F3
W
10 - 3 (3 - 3)
MIA F5
24 nov.Spirit E4
V
8 - 13 (3 - 6)
MIA E4
24 nov.Spirit E5
W
13 - 5 (2 - 1)
De Meeuwen E5
24 nov.Spirit D3
W
10 - 4
SKF D5
24 nov.Soesterkwartier E1
V
12 - 5 (3 - 1)
Spirit E3
24 nov.Spirit E2
V
4 - 15 (4 - 2)
Unitas/Perspectief E4
24 nov.De Meeuwen C5
V
10 - 5
Spirit C3
24 nov.Synergo 1
V
32 - 26
Spirit 1
24 nov.MIA A1
V
18 - 12
Spirit A1
24 nov.Dindoa 3
V
18 - 13
Spirit 2
24 nov.Antilopen/Lancyr Deelen C2
G
8 - 8
Spirit C2
24 nov.Elburg D1
W
5 - 16
Spirit D1
24 nov.SKF C2
V
14 - 10
Spirit C1
24 nov.Sparta (Zw) F1
V
17 - 4
Spirit F1
24 nov.Spirit 4
W
12 - 8
MIA 7
24 nov.Telstar/dé Register Makelaar E3
V
9 - 8 (4 - 4)
Spirit E6
21 nov.Spirit MW1
V
6 - 10
Revival MW1
21 nov.Tweemaal Zes MW2
W
10 - 19
Spirit MW2
27 okt.Spirit C1
V
2 - 23
ASVD C1
27 okt.SKF A2
W
12 - 13
Spirit A1
27 okt.VEO 3
V
11 - 9
Spirit 2
27 okt.OVVO/De Kroon A2
V
21 - 6
Spirit A2
27 okt.HKC (He) 1
V
17 - 16
Spirit 1
27 okt.Spirit 3
V
3 - 7
Tiel '72 4
20 okt.Heerenveen C1
V
31 - 5
Spirit C1
20 okt.Spirit A2
V
7 - 19
Antilopen/Lancyr Deelen A2
20 okt.Spirit F1
W
17 - 4 (4 - 2)
Telstar/dé Register Makelaar F2
20 okt.MIA 5
V
17 - 7
Spirit 3
20 okt.Spirit 1
W
26 - 17
Sporting West 1
20 okt.Spirit A1
W
16 - 15
Reehorst '45 A1
20 okt.Spirit 2
W
20 - 17
Noviomagum 3
17 okt.Spirit MW2
V
13 - 17
Elburg MW1
17 okt.Spirit MW1
V
9 - 11
De Meeuwen MW2
15 okt.Telstar/dé Register Makelaar D3
W
6 - 12
Spirit D3
13 okt.Spirit D3
V
3 - 9
Telstar/dé Register Makelaar D3
13 okt.Sparta (N) D1
V
10 - 5
Spirit D1
13 okt.Unitas/Perspectief E3
W
3 - 28 (5 - 2)
Spirit E1
13 okt.Telstar/dé Register Makelaar F2
W
7 - 22 (2 - 3)
Spirit F1
13 okt.ODIK C2
V
9 - 6
Spirit C2
13 okt.MIA E5
W
2 - 5 (2 - 2)
Spirit E5
13 okt.Spirit E3
V
2 - 6 (2 - 4)
De Meeuwen E4
13 okt.De Meeuwen A4
W
6 - 7
Spirit A3
13 okt.Spirit D2
W
8 - 3
De Meeuwen D3
13 okt.Spirit E2
W
5 - 2 (4 - 4)
Sparta (N) E5
13 okt.De Meeuwen D4
V
8 - 3
Spirit D4
13 okt.Spirit F2
V
10 - 13 (4 - 2)
Woudenberg F2
13 okt.Spirit 4
V
5 - 10
Dindoa 7
13 okt.Spirit C4
W
6 - 0
ODIK C3
13 okt.Nova A1
V
22 - 11
Spirit A2
13 okt.ASVD 2
V
20 - 15
Spirit 2
13 okt.Spirit 3
V
9 - 18
HKC (U) 3
13 okt.Revival 1
G
16 - 16
Spirit 1
13 okt.Spirit B2
W
14 - 12
DWS B1
13 okt.MIA B1
W
7 - 20
Spirit B1
13 okt.Hellas '63 B3
W
5 - 8
Spirit B3
13 okt.Wolderwijd E1
G
4 - 4 (1 - 2)
Spirit E4
13 okt.Oost-Arnhem A2
W
10 - 17
Spirit A1
13 okt.Spirit C1
V
2 - 31
LDODK/Rinsma Modeplein C1
13 okt.Revival C1
V
5 - 4
Spirit C3
10 okt.Hellas '63 MW1
W
7 - 13
Spirit MW1
10 okt.De Meeuwen MW1
V
16 - 12
Spirit MW2
6 okt.Spirit E1
W
20 - 3 (1 - 4)
Telstar/dé Register Makelaar E2
6 okt.Spirit D1
W
16 - 4
De Meeuwen D2
6 okt.Spirit E5
V
2 - 3 (2 - 1)
ODIK E4
6 okt.De Eemvogels F1
W
2 - 16 (0 - 1)
Spirit F2
6 okt.Sparta (N) D4
W
1 - 9
Spirit D3
6 okt.Spirit E4
W
15 - 0 (1 - 3)
Unitas/Perspectief E7
6 okt.Spirit B1
W
18 - 14
Telstar/dé Register Makelaar B1
6 okt.Spirit A2
V
4 - 13
Tweemaal Zes A1
6 okt.Spirit D4
V
4 - 8
Antilopen/Lancyr Deelen D4
6 okt.ODIK E2
V
6 - 3 (4 - 4)
Spirit E2
6 okt.Apeldoorn D2
W
3 - 14
Spirit D2
6 okt.Sparta (N) E2
V
16 - 1 (3 - 2)
Spirit E3
6 okt.Unitas/Perspectief 5
V
12 - 8
Spirit 4
6 okt.Spirit C3
V
3 - 7
Sparta (N) C2
6 okt.Spirit 1
W
14 - 11
Zwart Wit 1
6 okt.Spirit A1
W
16 - 10
Synergo A1
6 okt.Spirit 3
V
11 - 12
Fiducia 4
6 okt.Spirit F1
W
18 - 4 (2 - 1)
Dindoa F2
6 okt.Spirit A3
V
10 - 11
Apeldoorn A3
6 okt.Spirit 2
V
16 - 31
Tempo 2
6 okt.Sparta (N) C3
W
0 - 7
Spirit C4
6 okt.KCD B1
V
13 - 10
Spirit B2
6 okt.Spirit C2
W
12 - 4
Unitas/Perspectief C3
6 okt.Spirit B3
W
11 - 6
De Meeuwen B3
6 okt.Spirit C1
V
4 - 32
CSL C1
3 okt.Spirit MW1
W
13 - 9
MIA MW2
3 okt.Spirit MW2
V
18 - 23
Sparta (Zw) MW2
29 sep.MIA D1
W
4 - 11
Spirit D1
29 sep.Spirit E4
W
2 - 1
Dindoa E4
29 sep.Dindoa E2
V
14 - 1 (6 - 3)
Spirit E3
29 sep.De Meeuwen C4
W
2 - 4
Spirit C2
29 sep.Spirit B2
G
7 - 7
DOS (W) B1
29 sep.Spirit E1
V
13 - 19 (2 - 2)
MIA E2
29 sep.Spirit B3
W
19 - 8
Unitas/Perspectief B3
29 sep.Spirit E2
W
22 - 0 (0 - 3)
Unitas/Perspectief E6
29 sep.Spirit F1
W
12 - 4
De Meeuwen F3
29 sep.Spirit D3
W
1 - 0
Revival D2
29 sep.Soesterkwartier F1
W
2 - 6 (0 - 2)
Spirit F2
29 sep.Dindoa D4
W
1 - 7
Spirit D4
29 sep.DWS C2
V
6 - 2
Spirit C4
29 sep.Antilopen/Lancyr Deelen D2
W
4 - 6
Spirit D2
29 sep.Spirit A3
V
4 - 12
ODIK A2
29 sep.Spirit 4
W
14 - 13
De Meeuwen 5
29 sep.MIA 3
V
16 - 14
Spirit 2
29 sep.Swift (A) 1
V
24 - 17
Spirit 1
29 sep.Victum 3
V
15 - 12
Spirit 3
29 sep.Huizen A1
W
8 - 12
Spirit A2
29 sep.KVZ C1
V
14 - 8
Spirit C1
29 sep.De Meeuwen E3
V
12 - 1 (6 - 1)
Spirit E5
29 sep.Spirit B1
W
21 - 12
Dindoa B1
29 sep.Spirit C3
W
8 - 5
De Meeuwen C6
29 sep.DVO/Accountor A3
W
9 - 17
Spirit A1
26 sep.MIA MW2
W
9 - 10
Spirit MW1
25 sep.Sparta (Zw) MW2
W
8 - 11
Spirit MW2
22 sep.Nova B1
V
10 - 8
Spirit B2
22 sep.Spirit E5
W
5 - 4
De Meeuwen E3
22 sep.Spirit D1
W
12 - 6
MIA D1
22 sep.Spirit F2
V
4 - 6 (3 - 2)
Soesterkwartier F1
22 sep.Spirit D4
W
4 - 2
Dindoa D4
22 sep.Revival D2
W
0 - 10
Spirit D3
22 sep.Dindoa B1
W
13 - 26
Spirit B1
22 sep.Spirit D2
V
4 - 8
Antilopen/Lancyr Deelen D2
22 sep.Unitas/Perspectief E6
W
0 - 15 (5 - 2)
Spirit E2
22 sep.De Meeuwen F3
W
5 - 11 (2 - 2)
Spirit F1
22 sep.Dindoa E4
W
2 - 3 (1 - 3)
Spirit E4
22 sep.De Meeuwen C6
W
3 - 6
Spirit C3
22 sep.Spirit E3
V
2 - 19 (1 - 5)
Dindoa E2
22 sep.De Meeuwen 5
V
8 - 6
Spirit 4
22 sep.Unitas/Perspectief B3
W
5 - 14
Spirit B3
22 sep.Spirit 2
G
19 - 19
DOS Kampen/Veltman 2
22 sep.Spirit 1
W
11 - 9
Haarlem 1
22 sep.Spirit A2
V
6 - 30
Exakwa A1
22 sep.OVVO/De Kroon 4
V
16 - 7
Spirit 3
22 sep.Spirit A1
W
13 - 7
Wageningen A2
22 sep.ODIK A2
V
9 - 2
Spirit A3
22 sep.DOS '46 C1
V
12 - 6
Spirit C1
22 sep.Spirit C4
G
2 - 2
DWS C2
22 sep.MIA E2
W
10 - 19 (3 - 2)
Spirit E1
22 sep.Spirit C2
V
5 - 7
De Meeuwen C4
19 sep.Elburg MW1
W
9 - 19
Spirit MW2
19 sep.De Meeuwen MW2
W
7 - 8
Spirit MW1
15 sep.Spirit C1
V
2 - 20
De Meeuwen C1
15 sep.Spirit E4
W
8 - 1 (3 - 4)
Wolderwijd E1
15 sep.De Meeuwen E4
G
3 - 3 (5 - 4)
Spirit E3
15 sep.Woudenberg F2
V
16 - 11 (2 - 3)
Spirit F2
15 sep.Spirit D1
W
6 - 5
Sparta (N) D1
15 sep.Spirit E1
W
12 - 4 (3 - 4)
Unitas/Perspectief E3
15 sep.Spirit D4
V
0 - 12
De Meeuwen D4
15 sep.Sparta (N) E5
W
1 - 10 (3 - 3)
Spirit E2
15 sep.Spirit C2
V
4 - 5
ODIK C2
15 sep.Spirit E5
W
8 - 6 (1 - 1)
MIA E5
15 sep.De Meeuwen D3
W
6 - 7
Spirit D2
15 sep.Sparta (N) A1
V
20 - 7
Spirit A2
15 sep.Spirit A3
W
16 - 9
De Meeuwen A4
15 sep.Antilopen/Lancyr Deelen 2
V
15 - 8
Spirit 2
15 sep.ALO 1
V
21 - 18
Spirit 1
15 sep.Spirit C3
W
9 - 3
Revival C1
15 sep.Spirit B1
W
23 - 9
MIA B1
15 sep.Dindoa 7
V
7 - 5
Spirit 4
15 sep.ODIK C3
W
1 - 5
Spirit C4
15 sep.Sparta (N) B2
W
6 - 19
Spirit B2
15 sep.Spirit B3
W
11 - 1
Hellas '63 B3
15 sep.Rheko A1
W
6 - 7
Spirit A1
13 sep.Spirit E2
W
6 - 5 (4 - 2)
ODIK E2
12 sep.Spirit MW1
W
14 - 12
Hellas '63 MW1
12 sep.Spirit MW2
W
24 - 15
De Meeuwen MW1
8 sep.Unitas/Perspectief E7
W
0 - 4 (2 - 4)
Spirit E4
8 sep.Sparta (N) C2
V
8 - 3
Spirit C3
8 sep.De Meeuwen B3
W
3 - 8
Spirit B3
8 sep.Spirit A2
V
6 - 16
OVVO/De Kroon A2
8 sep.Dindoa F2
W
2 - 23 (2 - 2)
Spirit F1
8 sep.Spirit D3
W
3 - 0
Sparta (N) D4
8 sep.Spirit D2
W
8 - 3
Apeldoorn D2
8 sep.De Meeuwen D2
W
3 - 17
Spirit D1
8 sep.Spirit B2
V
3 - 12
Dindoa B2
8 sep.Spirit F2
W
14 - 3 (1 - 1)
De Eemvogels F1
8 sep.ODIK E4
V
5 - 4 (2 - 1)
Spirit E5
8 sep.Apeldoorn A3
V
10 - 2
Spirit A3
8 sep.Unitas/Perspectief C3
G
3 - 3
Spirit C2
8 sep.Telstar/dé Register Makelaar E2
W
8 - 16 (2 - 1)
Spirit E1
8 sep.Spirit 2
W
17 - 13
VEO 3
8 sep.Spirit 1
W
18 - 11
HKC (He) 1
8 sep.Spirit 4
W
16 - 10
Unitas/Perspectief 5
8 sep.ASVD C1
V
21 - 2
Spirit C1
8 sep.Antilopen/Lancyr Deelen D4
V
3 - 0
Spirit D4
8 sep.Telstar/dé Register Makelaar B1
W
7 - 15
Spirit B1
8 sep.Spirit C4
W
2 - 0
Sparta (N) C3
8 sep.Spirit A1
W
12 - 7
SKF A2
8 sep.Tiel '72 4
V
10 - 6
Spirit 3

Team

William OddingSpeler
Herman VerbeekSpeler
Marcel VermeerSpeler
Alinde VersteegSpeler
Patrick HuurdemanSpeler
Jacqueline HamSpeler
Johan van de BorSpeler
Tamara BruinekreeftSpeler
Femke van DijkSpeler
Judith HagenSpeler
AfgeschermdSpeler

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
Geen stand bekend
Team W P G G V D
.