Team

Spirit F3

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
11 mei om 09:00Spirit F3 vs Dindoa F2
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A.M. (Anne Marijn) Baatenburg de Jong Vervoer: nvt
18 mei om 09:00Spirit F3 vs Telstar/dé Register Makelaar F2
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Justin) Korf Vervoer: nvt
25 mei om 10:00Telstar/dé Register Makelaar F2 vs Spirit F309:10
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportpark Middelaar, Hoevelaken (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vEssen, vMiddendorp
1 jun. om 09:00Spirit F3 vs Antilopen/Lancyr Deelen F1
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: R J (Rens) van Beek Vervoer: nvt
15 jun. om 09:30Dindoa F2 vs Spirit F308:30
Meer info
Competitie: Veld Locatie: De Zanderij (Dindoa), Ermelo (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Zandbergen, vdBrink RES.SHIRTS

Uitslagen

DatumUitslag
20 apr.Antilopen/Lancyr Deelen F1
W
11 - 12 (2 - 0)
Spirit F3
30 mrt.Spirit F3
W
37 - 3 (2 - 3)
ODIK F3
23 mrt.Regio '72 F2
W
4 - 30
Spirit F3
9 mrt.Spirit F3
W
15 - 10
DWS F1
16 feb.Unitas/Perspectief F3
W
3 - 22 (2 - 1)
Spirit F3
9 feb.Spirit F3
W
19 - 9 (4 - 0)
Revival F1
2 feb.MIA F5
W
2 - 20 (3 - 4)
Spirit F3
26 jan.ODIK F3
G
17 - 17 (1 - 3)
Spirit F3
19 jan.Spirit F3
W
20 - 5 (2 - 3)
Regio '72 F2
15 dec.DWS F1
W
2 - 14 (1 - 0)
Spirit F3
8 dec.Spirit F3
W
13 - 0 (1 - 0)
Unitas/Perspectief F3
1 dec.Revival F1
W
11 - 13 (4 - 1)
Spirit F3
24 nov.Spirit F3
W
10 - 3 (3 - 3)
MIA F5

Team

AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
Martine GroeneveldTechnische staf
AfgeschermdTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. Dindoa F2 1 2 1 0 0 6
2. Spirit F3 1 2 1 0 0 1
3. Antilopen/Lancyr Deelen F1 1 0 0 0 1 -1
4. Telstar/dé Register Makelaar F2 1 0 0 0 1 -6

Poule: F-065   Klasse: F-jeugd BK vj

Team W P G G V D
1. Spirit F3 12 23 11 1 0 161
2. ODIK F3 12 16 7 2 3 12
3. MIA F5 12 14 6 2 4 -12
4. Revival F1 12 13 6 1 5 2
5. Unitas/Perspectief F3 12 10 4 2 6 -35
6. DWS F1 12 8 4 0 8 -44
7. Regio ’72 F2 12 0 0 0 12 -84

Poule: F-070   Klasse: F-jeugd BK