Team

Spirit F2

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
11 mei om 11:00ODIK F2 vs Spirit F210:15
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportpark Oosterbos, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vGeresteijn, vBeek
18 mei om 09:00Sparta (N) F2 vs Spirit F208:05
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportpark Luxool, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: N. (Nathan) Mostert Vervoer: Mohle, Niesing
25 mei om 09:00Spirit F2 vs Sparta (N) F2
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E (Erica) Beukhof - Bos Vervoer: nvt
1 jun. om 11:00De Meeuwen F3 vs Spirit F210:15
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportpark Putter Eng, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdSteeg, vdRuitenbeek
15 jun. om 09:00Spirit F2 vs ODIK F2
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelmer) Bos Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
20 apr.Spirit F2
G
8 - 8 (2 - 1)
De Meeuwen F3
30 mrt.ODIK F2
V
17 - 4 (2 - 2)
Spirit F2
23 mrt.Spirit F2
W
14 - 6 (5 - 1)
Tweemaal Zes F2
16 mrt.Soesterkwartier F1
W
11 - 12 (1 - 3)
Spirit F2
9 mrt.Antilopen/Lancyr Deelen F1
V
13 - 9 (5 - 3)
Spirit F2
16 feb.Spirit F2
W
24 - 5 (2 - 6)
MIA F4
2 feb.Spirit F2
V
6 - 11 (6 - 2)
ODIK F2
26 jan.MIA F4
W
6 - 10 (2 - 2)
Spirit F2
19 jan.Tweemaal Zes F2
W
2 - 11 (3 - 3)
Spirit F2
12 jan.Spirit F2
G
14 - 14 (3 - 2)
Soesterkwartier F1
5 jan.Telstar/dé Register Makelaar F2
W
6 - 9 (4 - 5)
Spirit F2
15 dec.Spirit F2
W
14 - 12 (6 - 4)
Antilopen/Lancyr Deelen F1
1 dec.Spirit F2
W
10 - 5 (2 - 3)
Telstar/dé Register Makelaar F2

Team

AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
Merel MulderTechnische staf
Anne Marijn Baatenburg de JongTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. ODIK F2 1 2 1 0 0 4
2. De Meeuwen F3 1 1 0 1 0 0
3. Spirit F2 1 1 0 1 0 0
4. Sparta (N) F2 1 0 0 0 1 -4

Poule: F-046   Klasse: F-jeugd BK vj

Team W P G G V D
1. ODIK F2 12 22 11 0 1 110
2. Spirit F2 12 17 8 1 3 29
3. Telstar/dé Register Makelaar F2 12 15 7 1 4 18
4. Antilopen/Lancyr Deelen F1 12 13 6 1 5 41
5. Soesterkwartier F1 12 9 4 1 7 -39
6. MIA F4 12 6 3 0 9 -66
7. Tweemaal Zes F2 12 2 1 0 11 -93

Poule: F-052   Klasse: F-jeugd BK