Team

Spirit F2

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
16 feb. om 10:00Spirit F2 vs MIA F4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Afgeschermd Vervoer: nvt
9 mrt. om 10:00Antilopen/Lancyr Deelen F1 vs Spirit F209:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum Buiningpark, Leusden (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vanBeek, Mohle
16 mrt. om 09:00Soesterkwartier F1 vs Spirit F208:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Midland, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: R. (Rik) Viëtor Vervoer: vGeresteijn, Niesing
23 mrt. om 10:00Spirit F2 vs Tweemaal Zes F2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Joël) Fennema Vervoer: nvt
30 mrt. om 11:00ODIK F2 vs Spirit F210:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: R. (Roan) Berkhof Vervoer: vdSteeg, vdRuitenbeek

Uitslagen

DatumUitslag
2 feb.Spirit F2
V
6 - 11 (6 - 2)
ODIK F2
26 jan.MIA F4
W
6 - 10 (2 - 2)
Spirit F2
19 jan.Tweemaal Zes F2
W
2 - 11 (3 - 3)
Spirit F2
12 jan.Spirit F2
G
14 - 14 (3 - 2)
Soesterkwartier F1
5 jan.Telstar/dé Register Makelaar F2
W
6 - 9 (4 - 5)
Spirit F2
15 dec.Spirit F2
W
14 - 12 (6 - 4)
Antilopen/Lancyr Deelen F1
1 dec.Spirit F2
W
10 - 5 (2 - 3)
Telstar/dé Register Makelaar F2

Team

AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
Merel MulderTechnische staf
Anne Marijn Baatenburg de JongTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. Woudenberg F2 6 12 6 0 0 50
2. Spirit F2 6 6 3 0 3 19
3. Soesterkwartier F1 6 5 2 1 3 -5
4. De Eemvogels F1 6 1 0 1 5 -64

Poule: F-080   Klasse: F-jeugd nj

Team W P G G V D
1. ODIK F2 7 12 6 0 1 59
2. Spirit F2 7 11 5 1 1 18
3. Telstar/dé Register Makelaar F2 7 9 4 1 2 9
4. Antilopen/Lancyr Deelen F1 7 7 3 1 3 30
5. Soesterkwartier F1 8 7 3 1 4 -13
6. MIA F4 7 4 2 0 5 -37
7. Tweemaal Zes F2 7 0 0 0 7 -66

Poule: F-052   Klasse: F-jeugd BK