Team

Spirit F1

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
8 dec. om 09:00De Meeuwen F2 vs Spirit F108:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Meeuwen-hal, Putten (Route)
Scheidsrechter: L. (Lennard) Kik Vervoer: Groenevelt, vdHeuvel
12 jan. om 12:45Hellas '63 F1 vs Spirit F111:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Brake, Nunspeet (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdBraak, dVries
19 jan. om 09:00Spirit F1 vs Sparta (N) F2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: L (Lizzy) Rozendaal Vervoer: nvt
26 jan. om 10:00DOS Kampen/Veltman F1 vs Spirit F108:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Cellesbroek, Kampen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Beukhof, dVries
2 feb. om 10:00Spirit F1 vs Sparta (Zw) F1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J (Joyca) Druijff Vervoer: nvt
9 feb. om 10:00Unitas/Perspectief F1 vs Spirit F108:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Sypel, Harderwijk (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdHeuvel, vdBraak
16 feb. om 09:00Spirit F1 vs De Meeuwen F2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A (Anouk) Looyé Vervoer: nvt
2 mrt. om 09:00Sparta (N) F2 vs Spirit F108:05
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Watergoor, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: Afgeschermd Vervoer: Groenevelt, dVries
16 mrt. om 10:00Spirit F1 vs Hellas '63 F1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E. (Eline) van Vliet Vervoer: nvt
30 mrt. om 10:00Spirit F1 vs DOS Kampen/Veltman F1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A. (Arthur) Lakerveld Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
1 dec.Spirit F1
G
7 - 7
Unitas/Perspectief F1
24 nov.Sparta (Zw) F1
V
17 - 4
Spirit F1
20 okt.Spirit F1
W
17 - 4
Telstar/dé Register Makelaar F2
13 okt.Telstar/dé Register Makelaar F2
W
7 - 22
Spirit F1
6 okt.Spirit F1
W
18 - 4
Dindoa F2
29 sep.Spirit F1
W
12 - 4
De Meeuwen F3
22 sep.De Meeuwen F3
W
5 - 11
Spirit F1
8 sep.Dindoa F2
W
2 - 23
Spirit F1

Team

AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
Nick van EffrinkTechnische staf
Luca van DrieTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. Spirit F1 6 12 6 0 0 77
2. De Meeuwen F3 6 8 4 0 2 15
3. Telstar/dé Register Makelaar F2 6 3 1 1 4 -44
4. Dindoa F2 6 1 0 1 5 -48

Poule: F-059   Klasse: F-jeugd nj

Team W P G G V D
1. Sparta (Zw) F1 1 2 1 0 0 13
2. De Meeuwen F2 1 2 1 0 0 2
3. Hellas ’63 F1 1 2 1 0 0 1
4. Sparta (N) F2 2 2 1 0 1 3
5. Unitas/Perspectief F1 1 1 0 1 0 0
6. Spirit F1 2 1 0 1 1 -13
7. DOS Kampen/Veltman F1 2 0 0 0 2 -6

Poule: F-014   Klasse: F-jeugd BK