Team

Spirit E5

Programma

DatumTeamsAanwezig
14 dec. om 10:00Wit-Blauw/Green Organics E2 vs Spirit E508:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Reeve, Kampen (Route)
Scheidsrechter: N. (Natanja) de Roode Vervoer: Zandbergen, Smit
18 jan. om 09:00Spirit E5 vs Unitas/Perspectief E6
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: G (Gert) van Effrink Vervoer: nvt
25 jan. om 09:00De Meeuwen E5 vs Spirit E508:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Meeuwen-hal, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vMiddendorp, vdFliert
1 feb. om 09:00Dindoa E7 vs Spirit E508:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Dindoa-hal, Ermelo (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Zwart, Beukhof, RES. SHIRTS
8 feb. om 09:00Spirit E5 vs Sparta (Zw) E6
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Afgeschermd Vervoer: nvt
15 feb. om 09:30Hellas '63 E1 vs Spirit E508:20
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Brake, Nunspeet (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Zandbergen, Smit
7 mrt. om 09:00Spirit E5 vs Wit-Blauw/Green Organics E2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Z. (Zeger) van den Hudding Vervoer: nvt
21 mrt. om 09:00Unitas/Perspectief E6 vs Spirit E507:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Sypel, Harderwijk (Route)
Scheidsrechter: R.W. (Roos) Lipke Vervoer: vMiddendorp, vdFliert
28 mrt. om 09:00Spirit E5 vs De Meeuwen E5
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A. (Alieke) Legemaat Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
7 dec.Spirit E5
W
7 - 6 (4 - 2)
Hellas '63 E1
30 nov.Sparta (Zw) E6
W
1 - 3 (0 - 3)
Spirit E5
23 nov.Spirit E5
V
4 - 11 (2 - 2)
Dindoa E7
12 okt.ODIK E4
W
1 - 8 (1 - 2)
Spirit E5
5 okt.Spirit E5
W
3 - 2 (3 - 3)
Woudenberg E5
28 sep.MIA E7
V
5 - 2
Spirit E5
21 sep.Spirit E5
V
1 - 8 (1 - 0)
MIA E7
14 sep.Spirit E5
W
6 - 0 (3 - 2)
ODIK E4
7 sep.Woudenberg E5
W
0 - 6 (5 - 2)
Spirit E5

Team

Anouk ZandbergenSpeler
Thom ZwartSpeler
Elise van de FliertSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
Martine GroeneveldTechnische staf
AfgeschermdTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. MIA E7 6 12 6 0 0 33
2. Spirit E5 6 8 4 0 2 10
3. Woudenberg E5 6 4 2 0 4 -10
4. ODIK E4 6 0 0 0 6 -33

Poule: E-173   Klasse: E-jeugd nj

Team W P G G V D
1. Wit-Blauw/Green Organics E2 2 4 2 0 0 23
2. De Meeuwen E5 3 4 2 0 1 2
3. Spirit E5 3 4 2 0 1 -4
4. Hellas ’63 E1 2 2 1 0 1 4
5. Dindoa E7 2 2 1 0 1 -1
6. Sparta (Zw) E6 2 0 0 0 2 -7
7. Unitas/Perspectief E6 2 0 0 0 2 -17

Poule: E-038   Klasse: E-jeugd BK