Team

Spirit E4

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
11 mei om 09:00Sparta (N) E4 vs Spirit E408:10
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportpark Luxool, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: Afgeschermd Vervoer: vSloten, dVries
18 mei om 10:00Spirit E4 vs De Meeuwen E4
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A (Anouk) Looyé Vervoer: nvt
25 mei om 09:00De Meeuwen E4 vs Spirit E408:15
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportpark Putter Eng, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Liefting, vdRuitenbeek
1 jun. om 11:00Unitas/Perspectief E4 vs Spirit E410:00
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Het Slingerbos, Harderwijk (Route)
Scheidsrechter: J.H (Jonathan) Rekers Vervoer: Schut, vSloten
15 jun. om 09:00Spirit E4 vs Sparta (N) E4
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelena) Zwart Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
20 apr.Spirit E4
V
8 - 10 (4 - 4)
Unitas/Perspectief E4
30 mrt.DKOD E2
W
5 - 9
Spirit E4
23 mrt.Spirit E4
W
7 - 2 (4 - 1)
Unitas/Perspectief E6
9 mrt.Spirit E4
V
7 - 8 (2 - 2)
Arena E2
16 feb.ODIK E3
W
4 - 7 (2 - 4)
Spirit E4
9 feb.Spirit E4
V
2 - 20 (5 - 2)
Antilopen/Lancyr Deelen E3
2 feb.Spirit E4
W
7 - 4 (2 - 1)
DKOD E2
19 jan.Unitas/Perspectief E6
W
2 - 7
Spirit E4
5 jan.Arena E2
V
9 - 5 (2 - 4)
Spirit E4
15 dec.MIA E4
V
7 - 4 (1 - 5)
Spirit E4
8 dec.Spirit E4
W
8 - 4 (1 - 3)
ODIK E3
1 dec.Antilopen/Lancyr Deelen E3
V
9 - 3
Spirit E4
24 nov.Spirit E4
V
8 - 13 (3 - 6)
MIA E4

Team

Lynn van DasselaarSpeler
Merel van SlotenSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
Lara van de GlindTechnische staf
Alieke LegemaatTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. Spirit E4 6 11 5 1 0 28
2. Wolderwijd E1 6 7 3 1 2 8
3. Dindoa E4 6 6 3 0 3 5
4. Unitas/Perspectief E7 6 0 0 0 6 -41

Poule: E-157   Klasse: E-jeugd nj

Team W P G G V D
1. Antilopen/Lancyr Deelen E3 12 24 12 0 0 116
2. Arena E2 12 18 8 2 2 55
3. MIA E4 12 17 8 1 3 55
4. Spirit E4 12 12 6 0 6 -13
5. DKOD E2 12 7 3 1 8 -48
6. Unitas/Perspectief E6 12 6 3 0 9 -83
7. ODIK E3 12 0 0 0 12 -82

Poule: E-087   Klasse: E-jeugd BK