Team

Spirit E3

Programma

DatumTeamsAanwezig
14 dec. om 10:00Spirit E3 vs Dindoa E4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: D. (Daniëlla) Groeneveld Vervoer: nvt
18 jan. om 10:00De Meeuwen E4 vs Spirit E309:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Meeuwen-hal, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdBraak, Besselsen
25 jan. om 10:00Spirit E3 vs MIA E7
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A. (Anouk) van de Kuilen Vervoer: nvt
1 feb. om 12:00DWS E1 vs Spirit E311:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Kamphuis, Kootwijkerbroek (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: dVries, dGeus
8 feb. om 10:00Spirit E3 vs Unitas/Perspectief E8
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: L (Lizzy) Rozendaal Vervoer: nvt
15 feb. om 09:00Spirit E3 vs Wolderwijd E2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelena) Zwart Vervoer: nvt
22 feb. om 09:55MIA E7 vs Spirit E308:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdHeuvel, vGeresteijn
29 feb. om 09:00Dindoa E4 vs Spirit E308:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Dindoa-hal, Ermelo (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdBraak, Besselsen RES. SHIRTS
21 mrt. om 09:00Spirit E3 vs De Meeuwen E4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A. (Anouk) van de Kuilen Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
7 dec.Wolderwijd E2
V
10 - 6 (4 - 3)
Spirit E3
30 nov.Unitas/Perspectief E8
W
2 - 4 (1 - 6)
Spirit E3
23 nov.Spirit E3
V
3 - 5 (1 - 3)
DWS E1
12 okt.Dindoa E4
W
4 - 5 (4 - 3)
Spirit E3
5 okt.Spirit E3
W
7 - 5 (5 - 4)
Sparta (N) E3
28 sep.Antilopen/Lancyr Deelen E1
V
8 - 2 (4 - 2)
Spirit E3
21 sep.Spirit E3
V
2 - 11 (2 - 1)
Antilopen/Lancyr Deelen E1
14 sep.Spirit E3
W
9 - 3 (2 - 3)
Dindoa E4
7 sep.Sparta (N) E3
W
4 - 13 (0 - 3)
Spirit E3

Team

Maud van den HeuvelSpeler
Jeike de VriesSpeler
AfgeschermdSpeler
Joshua de GeusSpeler
Julia van de BraakSpeler
AfgeschermdSpeler
Alieke LegemaatTechnische staf
Jesse van de KuilenTechnische staf
AfgeschermdTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. Antilopen/Lancyr Deelen E1 6 12 6 0 0 61
2. Spirit E3 6 8 4 0 2 3
3. Sparta (N) E3 6 2 1 0 5 -31
4. Dindoa E4 6 2 1 0 5 -33

Poule: E-095   Klasse: E-jeugd nj

Team W P G G V D
1. De Meeuwen E4 2 4 2 0 0 9
2. DWS E1 3 4 2 0 1 7
3. Wolderwijd E2 3 4 2 0 1 3
4. Spirit E3 3 2 1 0 2 -4
5. MIA E7 3 2 1 0 2 -11
6. Dindoa E4 1 0 0 0 1 -2
7. Unitas/Perspectief E8 1 0 0 0 1 -2

Poule: E-037   Klasse: E-jeugd BK