Team

Spirit E3

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
15 dec. om 10:00Spirit E3 vs SKF E5
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: M. (Marianne) van de Kuilen Vervoer: nvt
5 jan. om 09:00De Meeuwen E4 vs Spirit E308:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Meeuwen-hal, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Redert, Slingerland
12 jan. om 10:00Spirit E3 vs Soesterkwartier E1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: D (Danny) van Burken Vervoer: nvt
26 jan. om 09:00Sparta (N) E4 vs Spirit E308:05
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Watergoor, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: Afgeschermd Vervoer: vdBrink, vVliet
2 feb. om 09:00Spirit E3 vs Unitas/Perspectief E5
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: M (Marco) Druijff Vervoer: nvt
9 feb. om 10:00Antilopen/Lancyr Deelen E2 vs Spirit E309:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum Buiningpark, Leusden (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Brink, Groenevelt
16 feb. om 09:00Spirit E3 vs De Meeuwen E4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: M. (Morris) Vlijm Vervoer: nvt
2 mrt. om 10:00SKF E5 vs Spirit E309:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: SKF-hal, Veenendaal (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Redert, Slingerland
23 mrt. om 10:00Unitas/Perspectief E5 vs Spirit E308:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Sypel, Harderwijk (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdBrink, vVliet
30 mrt. om 09:00Spirit E3 vs Sparta (N) E4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelle) Bangma Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
1 dec.Spirit E3
V
2 - 9
Antilopen/Lancyr Deelen E2
24 nov.Soesterkwartier E1
V
12 - 5
Spirit E3
13 okt.Spirit E3
V
2 - 6
De Meeuwen E4
6 okt.Sparta (N) E2
V
16 - 1
Spirit E3
29 sep.Dindoa E2
V
14 - 1
Spirit E3
22 sep.Spirit E3
V
2 - 19
Dindoa E2
15 sep.De Meeuwen E4
G
3 - 3
Spirit E3
8 sep.Spirit E3
V
3 - 9
Sparta (N) E2

Team

Marleen RedertSpeler
AfgeschermdSpeler
Wilco van den BrinkSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
Jelena ZwartTechnische staf
Guusje KorfTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. Sparta (N) E2 6 11 5 1 0 49
2. Dindoa E2 6 9 4 1 1 57
3. De Meeuwen E4 6 3 1 1 4 -51
4. Spirit E3 6 1 0 1 5 -55

Poule: E-076   Klasse: E-jeugd nj

Team W P G G V D
1. Antilopen/Lancyr Deelen E2 2 4 2 0 0 9
2. Soesterkwartier E1 2 2 1 0 1 6
3. Sparta (N) E4 2 2 0 2 0 0
4. SKF E5 2 2 1 0 1 -1
5. De Meeuwen E4 1 1 0 1 0 0
6. Unitas/Perspectief E5 1 1 0 1 0 0
7. Spirit E3 2 0 0 0 2 -14

Poule: E-058   Klasse: E-jeugd BK