Team

Spirit E2

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
8 dec. om 10:00Telstar/dé Register Makelaar E2 vs Spirit E209:10
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Ridderspoor, Hoevelaken (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdBraak, Bunt
15 dec. om 10:00Spirit E2 vs DOC E1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A.M. (Anne Marijn) Baatenburg de Jong Vervoer: nvt
5 jan. om 10:00Spirit E2 vs Sparta (N) E2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: T. (Talitha) Jansen Vervoer: nvt
12 jan. om 09:00Sparta (N) E2 vs Spirit E208:05
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Watergoor, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: A. (Annick) de Vos Vervoer: vdHoorn, Versteeg
19 jan. om 09:00Spirit E2 vs De Meeuwen E2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Z. (Zeger) van den Hudding Vervoer: nvt
26 jan. om 10:00Dindoa E2 vs Spirit E209:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Dindoa-hal, Ermelo (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vSloten, Willemsen RES.SHIRTS
2 feb. om 14:30DOC E1 vs Spirit E213:20
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Zandzee, Bussum (Route)
Scheidsrechter: L. (Linda) Kremers Vervoer: vdBraak, Bunt
16 feb. om 11:00Unitas/Perspectief E4 vs Spirit E209:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Bogen, Harderwijk (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdHoorn, Versteeg
23 feb. om 09:00Spirit E2 vs Dindoa E2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E. (Elsa) van Elten Vervoer: nvt
2 mrt. om 09:00De Meeuwen E2 vs Spirit E208:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Meeuwen-hal, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vSloten,Willemsen
16 mrt. om 09:00Spirit E2 vs Telstar/dé Register Makelaar E2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelena) Zwart Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
24 nov.Spirit E2
V
4 - 15
Unitas/Perspectief E4
13 okt.Spirit E2
W
5 - 2
Sparta (N) E5
6 okt.ODIK E2
V
6 - 3
Spirit E2
29 sep.Spirit E2
W
22 - 0
Unitas/Perspectief E6
22 sep.Unitas/Perspectief E6
W
0 - 15
Spirit E2
15 sep.Sparta (N) E5
W
1 - 10
Spirit E2
13 sep.Spirit E2
W
6 - 5
ODIK E2

Team

Carlijn van den HoornSpeler
Daan van SlotenSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
Jelle BoersmaTechnische staf
Melvin van den HuddingTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. Spirit E2 6 10 5 0 1 47
2. ODIK E2 6 10 5 0 1 36
3. Sparta (N) E5 6 4 2 0 4 -7
4. Unitas/Perspectief E6 6 0 0 0 6 -76

Poule: E-124   Klasse: E-jeugd nj

Team W P G G V D
1. Unitas/Perspectief E4 2 3 1 1 0 11
2. Dindoa E2 1 2 1 0 0 12
3. Telstar/dé Register Makelaar E2 1 2 1 0 0 11
4. DOC E1 1 1 0 1 0 0
5. Sparta (N) E2 1 0 0 0 1 -11
6. Spirit E2 1 0 0 0 1 -11
7. De Meeuwen E2 1 0 0 0 1 -12

Poule: E-033   Klasse: E-jeugd BK