Team

Spirit E2

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
11 mei om 09:00De Meeuwen E3 vs Spirit E208:15
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportpark Putter Eng, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdHoorn, vSloten
18 mei om 11:00Unitas/Perspectief E2 vs Spirit E210:00
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Het Slingerbos, Harderwijk (Route)
Scheidsrechter: Afgeschermd Vervoer: Willemsen, Versteeg
25 mei om 10:00Spirit E2 vs Unitas/Perspectief E2
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: G (Gert) van Effrink Vervoer: nvt
1 jun. om 10:00ODIK E4 vs Spirit E209:15
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportpark Oosterbos, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdBraak, Bunt
15 jun. om 10:00Spirit E2 vs De Meeuwen E3
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: L. (Linda) van Puurveen Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
20 apr.Spirit E2
W
13 - 4 (5 - 4)
ODIK E4
16 mrt.Spirit E2
W
9 - 8 (2 - 7)
Telstar/dé Register Makelaar E2
2 mrt.De Meeuwen E2
V
8 - 4 (4 - 3)
Spirit E2
23 feb.Spirit E2
V
3 - 7
Dindoa E2
16 feb.Unitas/Perspectief E4
W
3 - 11 (3 - 4)
Spirit E2
2 feb.DOC E1
V
12 - 4 (4 - 0)
Spirit E2
26 jan.Dindoa E2
V
25 - 3 (3 - 5)
Spirit E2
19 jan.Spirit E2
V
4 - 7 (1 - 2)
De Meeuwen E2
12 jan.Sparta (N) E2
V
14 - 4 (6 - 2)
Spirit E2
5 jan.Spirit E2
V
3 - 16 (2 - 6)
Sparta (N) E2
15 dec.Spirit E2
V
8 - 10 (5 - 4)
DOC E1
8 dec.Telstar/dé Register Makelaar E2
V
13 - 8 (4 - 1)
Spirit E2
24 nov.Spirit E2
V
4 - 15 (4 - 2)
Unitas/Perspectief E4

Team

Carlijn van den HoornSpeler
Daan van SlotenSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
Jelle BoersmaTechnische staf
Melvin van den HuddingTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. Spirit E2 6 10 5 0 1 47
2. ODIK E2 6 10 5 0 1 36
3. Sparta (N) E5 6 4 2 0 4 -7
4. Unitas/Perspectief E6 6 0 0 0 6 -76

Poule: E-124   Klasse: E-jeugd nj

Team W P G G V D
1. Dindoa E2 12 22 11 0 1 88
2. De Meeuwen E2 12 18 9 0 3 25
3. Sparta (N) E2 12 14 7 0 5 16
4. DOC E1 12 13 6 1 5 2
5. Telstar/dé Register Makelaar E2 12 8 4 0 8 -3
6. Unitas/Perspectief E4 12 5 2 1 9 -55
7. Spirit E2 12 4 2 0 10 -73

Poule: E-033   Klasse: E-jeugd BK