Team

Spirit E1

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
16 feb. om 10:00Spirit E1 vs Woudenberg E2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: G (Gert) van Effrink Vervoer: nvt
23 feb. om 09:00Spirit E1 vs Dindoa E1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: N. (Niels) van de Kuilen Vervoer: nvt
9 mrt. om 13:00Unitas/Perspectief E2 vs Spirit E111:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Sypel, Harderwijk (Route)
Scheidsrechter: L (Lotte) van der Beek Vervoer: Besselsen, vdBrink
16 mrt. om 09:30Apeldoorn E1 vs Spirit E108:25
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Zuiderpark, Apeldoorn (Route)
Scheidsrechter: P (Petra) Adriaansen-Soeting Vervoer: Rense, BaatenburgdJong RES.SHIRTS
23 mrt. om 09:00Spirit E1 vs MIA E1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Justin) Korf Vervoer: nvt
30 mrt. om 09:00Dindoa E1 vs Spirit E108:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Dindoa-hal, Ermelo (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vGeresteijn, Besselsen RES.SHIRTS

Uitslagen

DatumUitslag
9 feb.Sparta (Zw) E1
V
17 - 3 (7 - 4)
Spirit E1
26 jan.MIA E1
V
8 - 7 (5 - 3)
Spirit E1
12 jan.Spirit E1
W
11 - 8 (2 - 4)
Apeldoorn E1
15 dec.Spirit E1
W
16 - 11 (1 - 3)
Unitas/Perspectief E2
8 dec.Woudenberg E2
W
9 - 22
Spirit E1
1 dec.Spirit E1
V
8 - 19 (2 - 4)
Sparta (Zw) E1

Team

Amber van den BrinkSpeler
Cato RenseSpeler
AfgeschermdSpeler
Kim BesselsenSpeler
AfgeschermdSpeler
Djino MotaTechnische staf
AfgeschermdTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. Spirit E1 6 10 5 0 1 61
2. MIA E2 6 10 5 0 1 32
3. Telstar/dé Register Makelaar E2 6 2 1 0 5 -37
4. Unitas/Perspectief E3 6 2 1 0 5 -56

Poule: E-020   Klasse: E-jeugd nj

Team W P G G V D
1. Sparta (Zw) E1 9 15 7 1 1 112
2. MIA E1 8 12 6 0 2 52
3. Unitas/Perspectief E2 7 9 4 1 2 4
4. Dindoa E1 7 8 4 0 3 10
5. Spirit E1 6 6 3 0 3 -5
6. Apeldoorn E1 8 4 2 0 6 -23
7. Woudenberg E2 9 0 0 0 9 -150

Poule: E-010   Klasse: E-jeugd BK