Team

Spirit E1

Programma

DatumTeamsAanwezig
14 dec. om 11:30Sparta (N) E1 vs Spirit E110:35
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Watergoor, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: C. (Carmen) Barends Vervoer: vSloten, vBeek
11 jan. om 09:00Spirit E1 vs MIA E3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: G. (Gera) Hooyer Vervoer: nvt
25 jan. om 10:00ODIK E1 vs Spirit E109:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Brink, vdHoorn
1 feb. om 12:00Unitas/Perspectief E3 vs Spirit E110:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Bogen, Harderwijk (Route)
Scheidsrechter: D (Danella) van Drunen Vervoer: Bunt, Groenevelt
8 feb. om 10:00Spirit E1 vs Exakwa E2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: R. (Reijnalda) Jansen Vervoer: nvt
15 feb. om 10:00De Meeuwen E3 vs Spirit E109:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Meeuwen-hal, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vSloten, Brink
7 mrt. om 10:00Spirit E1 vs Sparta (N) E1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E (Erik) van de Kuilen Vervoer: nvt
21 mrt. om 10:00MIA E3 vs Spirit E109:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vBeek, vdHoorn
28 mrt. om 09:00Spirit E1 vs ODIK E1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: G. (Guusje) Korf Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
7 dec.Spirit E1
W
17 - 1 (3 - 5)
De Meeuwen E3
30 nov.Exakwa E2
W
0 - 11 (2 - 3)
Spirit E1
23 nov.Spirit E1
W
22 - 4 (3 - 3)
Unitas/Perspectief E3
12 okt.Spirit E1
W
6 - 4 (4 - 2)
ODIK E1
5 okt.De Meeuwen E4
W
2 - 20 (1 - 4)
Spirit E1
28 sep.Spirit E1
W
19 - 3 (4 - 2)
Unitas/Perspectief E3
21 sep.Unitas/Perspectief E3
W
4 - 11 (3 - 2)
Spirit E1
14 sep.ODIK E1
G
7 - 7 (0 - 2)
Spirit E1
7 sep.Spirit E1
W
28 - 0 (4 - 3)
De Meeuwen E4

Team

Rosa BrinkSpeler
Carlijn van den HoornSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
Daan van SlotenSpeler
Jelle BoersmaTechnische staf
Dana MulderTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. Spirit E1 6 11 5 1 0 71
2. ODIK E1 6 9 4 1 1 66
3. Unitas/Perspectief E3 6 4 2 0 4 -34
4. De Meeuwen E4 6 0 0 0 6 -103

Poule: E-050   Klasse: E-jeugd nj

Team W P G G V D
1. Spirit E1 3 6 3 0 0 45
2. ODIK E1 2 4 2 0 0 32
3. MIA E3 2 4 2 0 0 17
4. Unitas/Perspectief E3 3 2 1 0 2 -37
5. Sparta (N) E1 2 0 0 0 2 -14
6. De Meeuwen E3 2 0 0 0 2 -20
7. Exakwa E2 2 0 0 0 2 -23

Poule: E-034   Klasse: E-jeugd BK