Team

Spirit E1

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
8 dec. om 10:00Woudenberg E2 vs Spirit E109:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Camp, Woudenberg (Route)
Scheidsrechter: C. (Cassandra) van Waveren Vervoer: vGeresteijn, Besselsen
15 dec. om 09:00Spirit E1 vs Unitas/Perspectief E2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelle) Boersma Vervoer: nvt
12 jan. om 10:00Spirit E1 vs Apeldoorn E1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A. (Arthur) Lakerveld Vervoer: nvt
26 jan. om 12:00MIA E1 vs Spirit E111:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: W. (Willem) Tigelaar Vervoer: vdBrink, Rense
9 feb. om 10:30Sparta (Zw) E1 vs Spirit E109:05
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Windesheim, Zwolle (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vGeresteijn, BaatenburgdJong RES.SHIRTS
16 feb. om 10:00Spirit E1 vs Woudenberg E2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: G (Gert) van Effrink Vervoer: nvt
23 feb. om 09:00Spirit E1 vs Dindoa E1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: N. (Niels) van de Kuilen Vervoer: nvt
9 mrt. om 13:00Unitas/Perspectief E2 vs Spirit E111:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Sypel, Harderwijk (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Besselsen, vdBrink
16 mrt. om 09:30Apeldoorn E1 vs Spirit E108:25
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Zuiderpark, Apeldoorn (Route)
Scheidsrechter: P (Petra) Adriaansen-Soeting Vervoer: Rense, BaatenburgdJong RES.SHIRTS
23 mrt. om 09:00Spirit E1 vs MIA E1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: 't Trefpunt, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Justin) Korf Vervoer: nvt
30 mrt. om 09:00Dindoa E1 vs Spirit E108:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Dindoa-hal, Ermelo (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vGeresteijn, Besselsen RES.SHIRTS

Uitslagen

DatumUitslag
1 dec.Spirit E1
V
8 - 19
Sparta (Zw) E1
13 okt.Unitas/Perspectief E3
W
3 - 28
Spirit E1
6 okt.Spirit E1
W
20 - 3
Telstar/dé Register Makelaar E2
29 sep.Spirit E1
V
13 - 19
MIA E2
22 sep.MIA E2
W
10 - 19
Spirit E1
15 sep.Spirit E1
W
12 - 4
Unitas/Perspectief E3
8 sep.Telstar/dé Register Makelaar E2
W
8 - 16
Spirit E1

Team

Amber van den BrinkSpeler
Cato RenseSpeler
AfgeschermdSpeler
Kim BesselsenSpeler
AfgeschermdSpeler
Djino MotaTechnische staf
AfgeschermdTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. Spirit E1 6 10 5 0 1 61
2. MIA E2 6 10 5 0 1 32
3. Telstar/dé Register Makelaar E2 6 2 1 0 5 -37
4. Unitas/Perspectief E3 6 2 1 0 5 -56

Poule: E-020   Klasse: E-jeugd nj

Team W P G G V D
1. Dindoa E1 2 4 2 0 0 15
2. Sparta (Zw) E1 2 3 1 1 0 11
3. MIA E1 2 2 1 0 1 3
4. Apeldoorn E1 2 2 1 0 1 1
5. Unitas/Perspectief E2 1 1 0 1 0 0
6. Spirit E1 1 0 0 0 1 -11
7. Woudenberg E2 2 0 0 0 2 -19

Poule: E-010   Klasse: E-jeugd BK