Team

Spirit D4

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
8 dec. om 10:00Spirit D4 vs Hellas '63 D2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: R (Rosanne) van den Top Vervoer: nvt
15 dec. om 11:00De Meeuwen D5 vs Spirit D410:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Meeuwen-hal, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Brink, Gosen, vManen, vdVoort
5 jan. om 11:00Spirit D4 vs Exakwa D4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelmer) Bos Vervoer: nvt
19 jan. om 10:00Sparta (N) D3 vs Spirit D408:50
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Watergoor, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: M (Marianne) Heimensen Vervoer: Brand, Gosen, vdHeuvel, Huising
2 feb. om 09:30Spirit D4 vs Unitas/Perspectief D4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: P (Peter) van der Heijden Vervoer: nvt
9 feb. om 09:00MIA D3 vs Spirit D407:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vDasselaar, Blankespoor, Jansen, Lokhorst
9 mrt. om 09:00Spirit D4 vs De Meeuwen D5
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: W. (Wiebe) Westerhuis Vervoer: nvt
16 mrt. om 11:00Exakwa D4 vs Spirit D409:20
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum De Koploper, Lelystad (Route)
Scheidsrechter: M.C. (Maarten) Doeswijk Vervoer: Brink, vManen, vdVoort, vDasselaar
23 mrt. om 09:00Spirit D4 vs Sparta (N) D3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelle) Bangma Vervoer: nvt
30 mrt. om 10:00Hellas '63 D2 vs Spirit D408:35
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Brake, Nunspeet (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdVoort, vManen, Brand, Gosen

Uitslagen

DatumUitslag
1 dec.Spirit D4
V
0 - 5
MIA D3
24 nov.Unitas/Perspectief D4
V
9 - 4
Spirit D4
13 okt.De Meeuwen D4
V
8 - 3
Spirit D4
6 okt.Spirit D4
V
4 - 8
Antilopen/Lancyr Deelen D4
29 sep.Dindoa D4
W
1 - 7
Spirit D4
22 sep.Spirit D4
W
4 - 2
Dindoa D4
15 sep.Spirit D4
V
0 - 12
De Meeuwen D4
8 sep.Antilopen/Lancyr Deelen D4
V
3 - 0
Spirit D4

Team

Sacha van DasselaarSpeler
Jennifer GosenSpeler
Naomi HuisingSpeler
Hadassa van der VoortSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
Esmee van den HoekTechnische staf
Morris VlijmTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. De Meeuwen D4 6 12 6 0 0 62
2. Antilopen/Lancyr Deelen D4 6 8 4 0 2 11
3. Spirit D4 6 4 2 0 4 -16
4. Dindoa D4 6 0 0 0 6 -57

Poule: D-073   Klasse: D-jeugd BK nj

Team W P G G V D
1. Unitas/Perspectief D4 2 4 2 0 0 10
2. Hellas ’63 D2 1 2 1 0 0 8
3. Sparta (N) D3 1 2 1 0 0 6
4. MIA D3 1 2 1 0 0 5
5. De Meeuwen D5 1 0 0 0 1 -5
6. Spirit D4 2 0 0 0 2 -10
7. Exakwa D4 2 0 0 0 2 -14

Poule: D-050   Klasse: D-jeugd BK