Team

Spirit D3

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
8 dec. om 09:00Spirit D3 vs Telstar/dé Register Makelaar D3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Afgeschermd Vervoer: nvt
22 dec. om 10:30DVO/Accountor D4 vs Spirit D309:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: DVO-hal, Bennekom (Route)
Scheidsrechter: N. (Nathan) Korsten Vervoer: Janssen, vdKamp, JvLeeuwen, MvLeeuwen
5 jan. om 13:20Wageningen D2 vs Spirit D312:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Het Binnenveld, Wageningen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdVeen, Zegers, Janssen, vdKamp RES.SHIRTS
12 jan. om 10:00MIA D2 vs Spirit D308:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: G.J. (Gert-Jan) van Eck Vervoer: JvLeeuwen, MvLeeuwen, Messelink, Smits
26 jan. om 13:20Antilopen/Lancyr Deelen D3 vs Spirit D312:05
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum Buiningpark, Leusden (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vBeek, Ceelen, vdVeen, Zegers
2 feb. om 10:30Spirit D3 vs Wageningen D2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: W. (Wiebe) Westerhuis Vervoer: nvt
9 feb. om 09:00Spirit D3 vs MIA D2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelle) Bangma Vervoer: nvt
23 feb. om 12:00SKF D5 vs Spirit D310:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: SKF-hal, Veenendaal (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Stapelbroek, Zegers, Janssen, vdVeen
9 mrt. om 10:00Spirit D3 vs DVO/Accountor D4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A (Anouk) Looyé Vervoer: nvt
16 mrt. om 15:00Telstar/dé Register Makelaar D3 vs Spirit D313:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Slag, Hoevelaken (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdKamp, JvLeeuwen, MvLeeuwen, Messelink
30 mrt. om 09:00Spirit D3 vs Antilopen/Lancyr Deelen D3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: M. (Melvin) van den Hudding Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
24 nov.Spirit D3
W
10 - 4
SKF D5
15 okt.Telstar/dé Register Makelaar D3
W
6 - 12
Spirit D3
13 okt.Spirit D3
V
3 - 9
Telstar/dé Register Makelaar D3
6 okt.Sparta (N) D4
W
1 - 9
Spirit D3
29 sep.Spirit D3
W
1 - 0
Revival D2
22 sep.Revival D2
W
0 - 10
Spirit D3
8 sep.Spirit D3
W
3 - 0
Sparta (N) D4

Team

Marijn JanssenSpeler
Joah van LeeuwenSpeler
Meike SmitsSpeler
Renate StapelbroekSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
Els van de VeenSpeler
Remco van den HuddingTechnische staf
Grietje van den TopTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. Telstar/dé Register Makelaar D3 6 10 5 0 1 50
2. Spirit D3 6 10 5 0 1 22
3. Revival D2 6 2 1 0 5 -27
4. Sparta (N) D4 6 2 1 0 5 -45

Poule: D-114   Klasse: D-jeugd BK nj

Team W P G G V D
1. MIA D2 1 2 1 0 0 14
2. Spirit D3 1 2 1 0 0 6
3. Telstar/dé Register Makelaar D3 1 2 1 0 0 2
4. Antilopen/Lancyr Deelen D3 2 2 1 0 1 2
5. Wageningen D2 0 0 0 0 0 0
6. SKF D5 1 0 0 0 1 -6
7. DVO/Accountor D4 2 0 0 0 2 -18

Poule: D-047   Klasse: D-jeugd BK