Team

Spirit D3

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
11 mei om 09:15Spirit D3 vs Sparta (N) D1
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelle) Bangma Vervoer: nvt
18 mei om 11:15Antilopen/Lancyr Deelen D3 vs Spirit D310:00
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Burgermeester Buiningpark, Leusden (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Zegers, JvLeeuwen, MvLeeuwen, Stapelbroek
25 mei om 09:15Spirit D3 vs Antilopen/Lancyr Deelen D3
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelmer) Bos Vervoer: nvt
1 jun. om 09:00Spirit D3 vs MIA D3
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: R. (Rick) van de Kamp Vervoer: nvt
15 jun. om 09:30Sparta (N) D1 vs Spirit D308:25
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportpark Luxool, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: F (Francis) Mulder Vervoer: Stapelbroek, vd Veen, Janssen, vd Kamp

Uitslagen

DatumUitslag
20 apr.MIA D3
V
10 - 9
Spirit D3
30 mrt.Spirit D3
V
3 - 8
Antilopen/Lancyr Deelen D3
16 mrt.Telstar/dé Register Makelaar D3
V
14 - 3
Spirit D3
9 mrt.Spirit D3
V
2 - 7
DVO/Accountor D4
23 feb.SKF D5
V
8 - 2
Spirit D3
9 feb.Spirit D3
V
1 - 14
MIA D2
2 feb.Spirit D3
V
1 - 7
Wageningen D2
26 jan.Antilopen/Lancyr Deelen D3
V
13 - 1
Spirit D3
12 jan.MIA D2
V
8 - 7
Spirit D3
5 jan.Wageningen D2
V
7 - 2
Spirit D3
22 dec.DVO/Accountor D4
W
5 - 6
Spirit D3
8 dec.Spirit D3
V
1 - 9
Telstar/dé Register Makelaar D3
24 nov.Spirit D3
W
10 - 4
SKF D5

Team

Marijn JanssenSpeler
Joah van LeeuwenSpeler
Meike SmitsSpeler
Renate StapelbroekSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
Els van de VeenSpeler
Remco van den HuddingTechnische staf
Grietje van den TopTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. MIA D3 1 2 1 0 0 1
2. Antilopen/Lancyr Deelen D3 1 2 1 0 0 1
3. Spirit D3 1 0 0 0 1 -1
4. Sparta (N) D1 1 0 0 0 1 -1

Poule: D-091   Klasse: D-jeugd BK vj

Team W P G G V D
1. Telstar/dé Register Makelaar D3 12 19 9 1 2 52
2. MIA D2 12 19 9 1 2 55
3. Wageningen D2 12 18 9 0 3 40
4. Antilopen/Lancyr Deelen D3 12 15 7 1 4 29
5. DVO/Accountor D4 12 6 3 0 9 -52
6. Spirit D3 12 4 2 0 10 -65
7. SKF D5 12 3 1 1 10 -59

Poule: D-047   Klasse: D-jeugd BK