Team

Spirit D2

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
11 mei om 09:30Dindoa D2 vs Spirit D208:15
Meer info
Competitie: Veld Locatie: De Zanderij (Dindoa), Ermelo (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Mostert,Versteeg, vd Ham, v Hamburg RES. SHIRT
18 mei om 09:15De Meeuwen D3 vs Spirit D208:15
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportpark Putter Eng, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vd Hoorn, Kamphorst, Aubrey, Brink
25 mei om 10:15Spirit D2 vs De Meeuwen D3
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Janique) van Elten Vervoer: nvt
1 jun. om 11:00Unitas/Perspectief D2 vs Spirit D209:45
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Het Slingerbos, Harderwijk (Route)
Scheidsrechter: I. (Ineke) de Boer Vervoer: Klok, v Vliet, vd Hoeven, vd Ham
15 jun. om 09:00Spirit D2 vs Dindoa D2
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelle) Bangma Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
20 apr.Spirit D2
G
6 - 6
Unitas/Perspectief D2
30 mrt.ODIK D1
V
8 - 7
Spirit D2
9 mrt.Antilopen/Lancyr Deelen D2
W
10 - 12
Spirit D2
2 mrt.Spirit D2
V
3 - 13
De Meeuwen D2
16 feb.Spirit D2
V
6 - 8
DKOD D1
9 feb.SKF D3
W
2 - 10
Spirit D2
2 feb.Spirit D2
W
9 - 3
DVO/Accountor D3
26 jan.Spirit D2
V
2 - 7
ODIK D1
19 jan.De Meeuwen D2
V
6 - 5
Spirit D2
12 jan.Spirit D2
W
8 - 4
SKF D3
15 dec.Spirit D2
V
6 - 14
Antilopen/Lancyr Deelen D2
8 dec.DKOD D1
V
5 - 2
Spirit D2
24 nov.DVO/Accountor D3
W
5 - 11
Spirit D2

Team

AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
Nienke van den HoornSpeler
Aniek MostertSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
Edwin KootTechnische staf
Anouk van de KuilenTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. De Meeuwen D3 1 2 1 0 0 1
2. Spirit D2 1 1 0 1 0 0
3. Unitas/Perspectief D2 1 1 0 1 0 0
4. Dindoa D2 1 0 0 0 1 -1

Poule: D-028   Klasse: D-jeugd BK vj

Team W P G G V D
1. ODIK D1 12 21 10 1 1 53
2. DKOD D1 12 19 9 1 2 46
3. De Meeuwen D2 12 19 9 1 2 55
4. Spirit D2 12 10 5 0 7 -4
5. Antilopen/Lancyr Deelen D2 12 9 4 1 7 -12
6. DVO/Accountor D3 12 6 3 0 9 -49
7. SKF D3 12 0 0 0 12 -89

Poule: D-017   Klasse: D-jeugd BK