Team

Spirit D1

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
8 dec. om 11:00DOS Kampen/Veltman D1 vs Spirit D109:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Reeve, Kampen (Route)
Scheidsrechter: E. (Esmée) van den Berg Vervoer: vHoef, vdKuilen, vBeek
15 dec. om 10:00Spirit D1 vs Exakwa D1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: R. (Rosalie) van der Stege Vervoer: nvt
19 jan. om 09:00Spirit D1 vs Antilopen/Lancyr Deelen D1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Joost) Buijtenhuis Vervoer: nvt
26 jan. om 12:00Sparta (N) D1 vs Spirit D110:50
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Watergoor, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: W (Wouter) van den Brom Vervoer: vGolen, Geresteijn, Slingerland
2 feb. om 12:35Spirit D1 vs Elburg D1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: R (Rutger) Sloothaak Vervoer: nvt
9 feb. om 15:00Rood-Wit D1 vs Spirit D113:20
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Erica Terpstrahal, Wezep (Route)
Scheidsrechter: S (Sabine) Krooneman Vervoer: vdLangemeen, Hooyer, vHoef
16 feb. om 10:00Spirit D1 vs DOS Kampen/Veltman D1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelle) Bangma Vervoer: nvt
23 feb. om 10:00Spirit D1 vs Sparta (N) D1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelle) Bangma Vervoer: nvt
9 mrt. om 11:00Exakwa D1 vs Spirit D109:10
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum De Koploper, Lelystad (Route)
Scheidsrechter: J.C. (Jesper) Ruiter Vervoer: Niesing, vGeresteijn, vdLangemeen
30 mrt. om 15:45Antilopen/Lancyr Deelen D1 vs Spirit D114:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum Buiningpark, Leusden (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vGolen, vdHeuvel, Hooyer

Uitslagen

DatumUitslag
1 dec.Spirit D1
W
8 - 5
Rood-Wit D1
24 nov.Elburg D1
W
5 - 16
Spirit D1
13 okt.Sparta (N) D1
V
10 - 5
Spirit D1
6 okt.Spirit D1
W
16 - 4
De Meeuwen D2
29 sep.MIA D1
W
4 - 11
Spirit D1
22 sep.Spirit D1
W
12 - 6
MIA D1
15 sep.Spirit D1
W
6 - 5
Sparta (N) D1
8 sep.De Meeuwen D2
W
3 - 17
Spirit D1

Team

Ilse van GolenSpeler
Sven SlingerlandSpeler
Kim van de KuilenSpeler
Irith van de LangemeenSpeler
AfgeschermdSpeler
Thijmen van BeekSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
Ruben NiesingSpeler
Henry BeitlerTechnische staf
Daniëlla GroeneveldTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. Sparta (N) D1 6 10 5 0 1 41
2. Spirit D1 6 10 5 0 1 35
3. MIA D1 6 4 2 0 4 -16
4. De Meeuwen D2 6 0 0 0 6 -60

Poule: D-009   Klasse: D-jeugd BK nj

Team W P G G V D
1. Spirit D1 2 4 2 0 0 14
2. Sparta (N) D1 1 2 1 0 0 6
3. Exakwa D1 1 2 1 0 0 1
4. DOS Kampen/Veltman D1 0 0 0 0 0 0
5. Rood-Wit D1 2 0 0 0 2 -4
6. Antilopen/Lancyr Deelen D1 1 0 0 0 1 -6
7. Elburg D1 1 0 0 0 1 -11

Poule: D-004   Klasse: D-jeugd BK