Team

Spirit C4

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
8 dec. om 15:00SKF C4 vs Spirit C413:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: SKF-hal, Veenendaal (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Zegers, MvdKamp, Brunekreeft
15 dec. om 11:00Spirit C4 vs Telstar/dé Register Makelaar C2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Afgeschermd Vervoer: nvt
12 jan. om 13:00De Meeuwen C6 vs Spirit C412:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Meeuwen-hal, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: LvdKamp, Brandsen, vdGeest
19 jan. om 10:00Spirit C4 vs Sparta (N) C3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Afgeschermd Vervoer: nvt
26 jan. om 12:00DWS C2 vs Spirit C411:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Brandsen, Strijk, vDijk RES.SHIRTS
2 feb. om 13:35Spirit C4 vs SKF C4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
16 feb. om 11:00Spirit C4 vs MIA C3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: R. (Rick) van de Kamp Vervoer: nvt
2 mrt. om 13:40Telstar/dé Register Makelaar C2 vs Spirit C412:35
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Slag, Hoevelaken (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vKooten, Zegers, MvdKamp
9 mrt. om 09:00MIA C3 vs Spirit C407:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Brunekreeft, LvdKamp, Brandsen
16 mrt. om 09:10Spirit C4 vs De Meeuwen C6
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: R. (Reijnalda) Jansen Vervoer: nvt
23 mrt. om 10:00Sparta (N) C3 vs Spirit C408:50
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Watergoor, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: R (Ronald) van Boven Vervoer: vdGeest, Strijk, vDijk
30 mrt. om 10:00Spirit C4 vs DWS C2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: M (Michelle) van de Beek Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
13 okt.Spirit C4
W
6 - 0
ODIK C3
6 okt.Sparta (N) C3
W
0 - 7
Spirit C4
29 sep.DWS C2
V
6 - 2
Spirit C4
22 sep.Spirit C4
G
2 - 2
DWS C2
15 sep.ODIK C3
W
1 - 5
Spirit C4
8 sep.Spirit C4
W
2 - 0
Sparta (N) C3

Team

Willemijn van DijkSpeler
Esmee van KootenSpeler
Isa ZegersSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
Mirte WestenbrinkTechnische staf
Hariëtte RedertTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. DWS C2 6 11 5 1 0 21
2. Spirit C4 6 9 4 1 1 15
3. ODIK C3 6 4 2 0 4 -13
4. Sparta (N) C3 6 0 0 0 6 -23

Poule: C-087   Klasse: C-jeugd BK nj

Team W P G G V D
1. DWS C2 2 4 2 0 0 7
2. SKF C4 2 2 1 0 1 5
3. Telstar/dé Register Makelaar C2 1 2 1 0 0 5
4. Spirit C4 0 0 0 0 0 0
5. Sparta (N) C3 1 0 0 0 1 -3
6. MIA C3 1 0 0 0 1 -5
7. De Meeuwen C6 1 0 0 0 1 -9

Poule: C-051   Klasse: C-jeugd BK