Team

Spirit C4

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
11 mei om 10:15Spirit C4 vs De Eemvogels C1
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E. (Elsa) van Elten Vervoer: nvt
18 mei om 10:00Spirit C4 vs Sparta (N) C2
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: R. (Rens) Terpstra Vervoer: nvt
25 mei om 11:30Sparta (N) C2 vs Spirit C410:25
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportpark Luxool, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: C (Carina) Brasser Vervoer: Brunekreeft,Lvdkamp,Brandsen
1 jun. om 09:30Spirit C4 vs Revival C1
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: W. (Wiebe) Westerhuis Vervoer: nvt
15 jun. om 11:45De Eemvogels C1 vs Spirit C410:25
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex de Blaeck, Soest (Route)
Scheidsrechter: J.E. (Jeremi) Mast Vervoer: vdGeest,Strijk,vDijk

Uitslagen

DatumUitslag
20 apr.Revival C1
V
4 - 0
Spirit C4
30 mrt.Spirit C4
W
4 - 3
DWS C2
23 mrt.Sparta (N) C3
V
4 - 3
Spirit C4
16 mrt.Spirit C4
W
8 - 4
De Meeuwen C6
9 mrt.MIA C3
V
8 - 1
Spirit C4
2 mrt.Telstar/dé Register Makelaar C2
V
6 - 3
Spirit C4
16 feb.Spirit C4
V
6 - 9
MIA C3
2 feb.Spirit C4
W
6 - 5
SKF C4
26 jan.DWS C2
G
3 - 3
Spirit C4
19 jan.Spirit C4
W
6 - 2
Sparta (N) C3
12 jan.De Meeuwen C6
G
5 - 5
Spirit C4
15 dec.Spirit C4
V
3 - 10
Telstar/dé Register Makelaar C2
8 dec.SKF C4
V
5 - 2
Spirit C4

Team

Willemijn van DijkSpeler
Esmee van KootenSpeler
Isa ZegersSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
Mirte WestenbrinkTechnische staf
Hariëtte RedertTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. De Eemvogels C1 1 2 1 0 0 11
2. Revival C1 1 2 1 0 0 4
3. Spirit C4 1 0 0 0 1 -4
4. Sparta (N) C2 1 0 0 0 1 -11

Poule: C-059   Klasse: C-jeugd BK vj

Team W P G G V D
1. Telstar/dé Register Makelaar C2 12 22 11 0 1 64
2. SKF C4 12 18 9 0 3 26
3. MIA C3 12 15 7 1 4 14
4. Spirit C4 12 10 4 2 6 -14
5. DWS C2 12 9 4 1 7 0
6. Sparta (N) C3 12 5 2 1 9 -44
7. De Meeuwen C6 12 5 2 1 9 -46

Poule: C-051   Klasse: C-jeugd BK