Team

Spirit C3

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
8 dec. om 11:00Spirit C3 vs Revival C1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: R. (Rick) van de Kamp Vervoer: nvt
15 dec. om 12:05Spirit C3 vs De Eemvogels C1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: G (Gerrieta) Bakker Vervoer: nvt
12 jan. om 14:00Unitas/Perspectief C3 vs Spirit C312:40
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Sypel, Harderwijk (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Kamphuis, Looijengoed, vDuijn
19 jan. om 11:00Spirit C3 vs Dindoa C3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Y. (Yvette) van den Hudding Vervoer: nvt
2 feb. om 11:00Revival C1 vs Spirit C310:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: M. (Martin) Verkerk Vervoer: vHamburg, Ceelen, vdBrink
9 feb. om 10:00Spirit C3 vs ODIK C3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A (Anne) van Lagen Vervoer: nvt
16 feb. om 12:05Spirit C3 vs De Meeuwen C5
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: D. (Daniëlla) Groeneveld Vervoer: nvt
9 mrt. om 12:45De Eemvogels C1 vs Spirit C311:25
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportboulevard De Engh, Soest (Route)
Scheidsrechter: J.B. (John) van den Boom Vervoer: Blankestijn, EvdBeek, Kamphuis
16 mrt. om 10:10Spirit C3 vs Unitas/Perspectief C3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E. (Edwin) Koot Vervoer: nvt
23 mrt. om 11:00Dindoa C3 vs Spirit C309:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Dindoa-hal, Ermelo (Route)
Scheidsrechter: K J (Karen) Odding Vervoer: vLooijengoed, Blankestijn, vHamburg RES.SHIRTS

Uitslagen

DatumUitslag
1 dec.ODIK C3
W
4 - 10
Spirit C3
24 nov.De Meeuwen C5
V
10 - 5
Spirit C3
13 okt.Revival C1
V
5 - 4
Spirit C3
6 okt.Spirit C3
V
3 - 7
Sparta (N) C2
29 sep.Spirit C3
W
8 - 5
De Meeuwen C6
22 sep.De Meeuwen C6
W
3 - 6
Spirit C3
15 sep.Spirit C3
W
9 - 3
Revival C1
8 sep.Sparta (N) C2
V
8 - 3
Spirit C3

Team

Sanne BlankestijnSpeler
Lianne van den BrinkSpeler
Rebecca van LooijengoedSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
Mart van der StegeTechnische staf
Gera HooyerTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. Sparta (N) C2 6 12 6 0 0 38
2. Spirit C3 6 6 3 0 3 2
3. Revival C1 6 6 3 0 3 -2
4. De Meeuwen C6 6 0 0 0 6 -38

Poule: C-079   Klasse: C-jeugd BK nj

Team W P G G V D
1. Unitas/Perspectief C3 2 4 2 0 0 5
2. De Meeuwen C5 2 2 1 0 1 4
3. Revival C1 1 2 1 0 0 1
4. De Eemvogels C1 2 2 1 0 1 -1
5. Spirit C3 2 2 1 0 1 1
6. Dindoa C3 1 0 0 0 1 -2
7. ODIK C3 2 0 0 0 2 -8

Poule: C-041   Klasse: C-jeugd BK