Team

Spirit C2

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
11 mei om 10:00ODIK C2 vs Spirit C209:00
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportpark Oosterbos, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Mom,vdBorn,Ploeg
18 mei om 11:15Apeldoorn C2 vs Spirit C210:00
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportpark Orderbos, Apeldoorn (Route)
Scheidsrechter: N. (Nathalie) Verhoeven Vervoer: DvBeek,Laanstra,RvBeek
25 mei om 11:15Spirit C2 vs Apeldoorn C2
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Y. (Yvette) van den Hudding Vervoer: nvt
1 jun. om 10:00KVZ C2 vs Spirit C208:20
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Zuidveen, Zutphen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: CvdBeek,Willemsen,Mom
15 jun. om 11:00Spirit C2 vs ODIK C2
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: H (Hendry) Bakker Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
20 apr.Spirit C2
V
4 - 6
KVZ C2
30 mrt.Spirit C2
W
8 - 7
DWS C1
16 mrt.Spirit C2
W
13 - 5
Sparta (N) C2
9 mrt.SKF C3
W
4 - 13
Spirit C2
2 mrt.De Meeuwen C4
G
4 - 4
Spirit C2
16 feb.Spirit C2
V
5 - 9
ODIK C2
2 feb.Spirit C2
W
9 - 4
Antilopen/Lancyr Deelen C2
26 jan.DWS C1
W
4 - 13
Spirit C2
12 jan.Sparta (N) C2
W
6 - 8
Spirit C2
15 dec.Spirit C2
W
8 - 2
De Meeuwen C4
8 dec.ODIK C2
V
9 - 6
Spirit C2
1 dec.Spirit C2
W
6 - 3
SKF C3
24 nov.Antilopen/Lancyr Deelen C2
G
8 - 8
Spirit C2

Team

AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
Rick van BeekSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
Linda van PuurveenTechnische staf
Anouk LooyéTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. KVZ C2 1 2 1 0 0 2
2. Apeldoorn C2 1 2 1 0 0 1
3. ODIK C2 1 0 0 0 1 -1
4. Spirit C2 1 0 0 0 1 -2

Poule: C-024   Klasse: C-jeugd BK vj

Team W P G G V D
1. ODIK C2 12 21 10 1 1 40
2. Spirit C2 12 18 8 2 2 36
3. Antilopen/Lancyr Deelen C2 12 12 5 2 5 -4
4. De Meeuwen C4 12 9 4 1 7 -10
5. DWS C1 12 8 4 0 8 -11
6. SKF C3 12 8 4 0 8 -24
7. Sparta (N) C2 12 8 4 0 8 -27

Poule: C-027   Klasse: C-jeugd BK