Team

Spirit C1

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
11 mei om 13:00Spirit C1 vs DOS '46 C1
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: G (Gerrit) van der Beek Vervoer: nvt
18 mei om 10:15Spirit C1 vs KVZ C1
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: W (Wiljo) Klein Wolterink Vervoer: nvt
25 mei om 12:30CSL C1 vs Spirit C110:00
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Britsenburgh, Britsum (Route)
Scheidsrechter: Afgeschermd Vervoer: Batenburg, BaatenburgdeJong, vEffrink
1 jun. om 12:30LDODK/Rinsma Modeplein C1 vs Spirit C110:15
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportpark Kortezwaag, Gorredijk (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Willemsen,RvBeek,vdVoort
8 jun. om 10:30Spirit C1 vs Heerenveen C1
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
20 apr.De Meeuwen C1
V
20 - 8
Spirit C1
30 mrt.Spirit C1
W
10 - 8
Woudenberg C1
23 mrt.Apeldoorn C1
V
23 - 9
Spirit C1
16 mrt.Spirit C1
V
8 - 19
Dindoa C1
9 mrt.Wageningen C1
V
10 - 7
Spirit C1
16 feb.Spirit C1
V
11 - 12
Telstar/dé Register Makelaar C1
9 feb.Exakwa C1
V
14 - 3
Spirit C1
2 feb.Spirit C1
W
13 - 9
SKF C2
26 jan.Woudenberg C1
V
12 - 6
Spirit C1
19 jan.Spirit C1
V
12 - 18
Apeldoorn C1
12 jan.Dindoa C1
V
21 - 3
Spirit C1
15 dec.Spirit C1
V
9 - 18
Wageningen C1
8 dec.Telstar/dé Register Makelaar C1
V
10 - 7
Spirit C1
1 dec.Spirit C1
V
9 - 20
Exakwa C1
24 nov.SKF C2
V
14 - 10
Spirit C1

Team

Jaran BatenburgSpeler
Naomi VermeerSpeler
Nathan van der VoortSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
Martijn van den TopTechnische staf
Henry BeitlerTechnische staf
Corné Baatenburg de JongTechnische staf
AfgeschermdTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. CSL C1 8 14 8 0 0 84
2. Heerenveen C1 9 14 7 0 2 54
3. LDODK/Rinsma Modeplein C1 9 13 6 1 2 55
4. De Meeuwen C1 9 10 5 0 4 27
5. ASVD C1 9 9 4 1 4 31
6. DOS ’46 C1 9 6 3 0 6 -35
7. KVZ C1 8 2 1 0 7 -51
8. Spirit C1 9 0 0 0 9 -165

Poule: CHKA   Klasse: C-jeugd hoofdklasse

Team W P G G V D
1. Exakwa C1 14 27 13 1 0 135
2. Dindoa C1 14 24 12 0 2 140
3. Apeldoorn C1 14 21 10 1 3 75
4. Wageningen C1 14 16 8 0 6 7
5. Telstar/dé Register Makelaar C1 14 10 5 0 9 -80
6. Woudenberg C1 14 6 3 0 11 -73
7. Spirit C1 14 4 2 0 12 -91
8. SKF C2 14 4 2 0 12 -113

Poule: C1B   Klasse: C-jeugd 1e klasse