Team

Spirit B3

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
11 mei om 13:45SKF B3 vs Spirit B312:30
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportpark De Groene Velden, Veenendaal (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdHoeven, Mulder, Kleijer
18 mei om 14:00Spirit B3 vs Woudenberg B2
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelle) Bangma Vervoer: nvt
22 mei om 19:00Spirit B3 vs DOS (W) B1
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jelle) Bangma Vervoer: nvt
25 mei om 11:00Woudenberg B2 vs Spirit B309:45
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportpark De Grift, Woudenberg (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Mom, vRheenen, Fokkema
1 jun. om 11:30DOS (W) B1 vs Spirit B310:05
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Veld DOS (W), Westbroek (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vEe, vSteenis, Koutstaal
15 jun. om 12:00Spirit B3 vs SKF B3
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A (Anne) van Lagen Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
30 mrt.Spirit B3
V
7 - 8
Victum B2
23 mrt.Spirit B3
W
12 - 5
EKVA B2
16 mrt.Spirit B3
W
11 - 6
Argus B1
9 mrt.Sparta (N) B2
W
5 - 18
Spirit B3
23 feb.Spirit B3
G
10 - 10
Huizen B1
2 feb.DOC B1
W
5 - 11
Spirit B3
26 jan.Victum B2
W
6 - 8
Spirit B3
19 jan.Spirit B3
W
11 - 5
Sparta (N) B2
12 jan.Argus B1
W
5 - 13
Spirit B3
15 dec.EKVA B2
W
3 - 9
Spirit B3
1 dec.Huizen B1
G
7 - 7
Spirit B3
24 nov.Spirit B3
W
9 - 5
DOC B1

Team

Lydia van RheenenSpeler
Bas FokkemaSpeler
Sophie van den HoevenSpeler
Thijs KleijerSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
Marit MulderSpeler
Rens van BeekTechnische staf
Ronan BruinekreeftTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. DOS (W) B1 0 0 0 0 0 0
2. SKF B3 0 0 0 0 0 0
3. Spirit B3 0 0 0 0 0 0
4. Woudenberg B2 0 0 0 0 0 0

Poule: B-038   Klasse: B-jeugd BK vj

Team W P G G V D
1. Spirit B3 12 20 9 2 1 56
2. Victum B2 12 20 10 0 2 84
3. Huizen B1 12 15 6 3 3 5
4. Argus B1 12 14 6 2 4 -3
5. EKVA B2 12 6 3 0 9 -46
6. Sparta (N) B2 12 5 2 1 9 -59
7. DOC B1 12 4 2 0 10 -37

Poule: B-026   Klasse: B-jeugd BK