Team

Spirit B3

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
15 dec. om 12:15EKVA B2 vs Spirit B310:50
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: FBK hal, Almere (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Mulder, vSteenis, Fokkema RES.SHIRTS
12 jan. om 18:05Argus B1 vs Spirit B316:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Aetsveld, Weesp (Route)
Scheidsrechter: B (Bart) Everts Vervoer: vEe, vdHoeven, vdRuitenbeek
19 jan. om 13:05Spirit B3 vs Sparta (N) B2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: H (Hendry) Bakker Vervoer: nvt
26 jan. om 13:10Victum B2 vs Spirit B311:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Weteringhoek, Houten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Mulder, vRheenen, Kleijer
2 feb. om 15:30DOC B1 vs Spirit B314:05
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Zandzee, Bussum (Route)
Scheidsrechter: M (Marijke) Bogaards Vervoer: Mom, vSteenis, Koutstaal
23 feb. om 11:00Spirit B3 vs Huizen B1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Afgeschermd Vervoer: nvt
9 mrt. om 12:00Sparta (N) B2 vs Spirit B310:50
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Watergoor, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: N. (Nina) Brandsma Vervoer: vEe, Fokkema, vdRuitenbeek
16 mrt. om 13:25Spirit B3 vs Argus B1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E (Erik) van de Kuilen Vervoer: nvt
23 mrt. om 10:00Spirit B3 vs EKVA B2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: D (Danny) van Burken Vervoer: nvt
30 mrt. om 13:05Spirit B3 vs Victum B2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: M (Michel) Kieft Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
1 dec.Huizen B1
G
7 - 7
Spirit B3
24 nov.Spirit B3
W
9 - 5
DOC B1
13 okt.Hellas '63 B3
W
5 - 8
Spirit B3
6 okt.Spirit B3
W
11 - 6
De Meeuwen B3
29 sep.Spirit B3
W
19 - 8
Unitas/Perspectief B3
22 sep.Unitas/Perspectief B3
W
5 - 14
Spirit B3
15 sep.Spirit B3
W
11 - 1
Hellas '63 B3
8 sep.De Meeuwen B3
W
3 - 8
Spirit B3

Team

Lydia van RheenenSpeler
Bas FokkemaSpeler
Sophie van den HoevenSpeler
Thijs KleijerSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
Marit MulderSpeler
Rens van BeekTechnische staf
Ronan BruinekreeftTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. Spirit B3 6 12 6 0 0 43
2. De Meeuwen B3 6 8 4 0 2 13
3. Hellas ’63 B3 6 2 1 0 5 -17
4. Unitas/Perspectief B3 6 2 1 0 5 -39

Poule: B-066   Klasse: B-jeugd BK nj

Team W P G G V D
1. Victum B2 2 4 2 0 0 18
2. Argus B1 2 3 1 1 0 9
3. Spirit B3 2 3 1 1 0 4
4. Huizen B1 1 1 0 1 0 0
5. Sparta (N) B2 2 1 0 1 1 -12
6. DOC B1 1 0 0 0 1 -4
7. EKVA B2 2 0 0 0 2 -15

Poule: B-026   Klasse: B-jeugd BK