Team

Spirit B2

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
4 mei om 11:15Soesterkwartier B1 vs Spirit B210:00
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Veld Soesterkwartier, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: P (Patrick) Winter Vervoer: vGolen, vHoef, Slingerland
11 mei om 09:15Spirit B2 vs ODIK B2
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Afgeschermd Vervoer: nvt
18 mei om 11:15Antilopen/Lancyr Deelen B4 vs Spirit B210:00
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Burgermeester Buiningpark, Leusden (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vEssen, Klarenbeek, vReenen
25 mei om 14:00Spirit B2 vs Antilopen/Lancyr Deelen B4
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: S. (Sander) Schattenberg Vervoer: nvt
1 jun. om 11:30Spirit B2 vs Soesterkwartier B1
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E (Eline) Kieft - van Puurveen Vervoer: nvt
15 jun. om 11:00ODIK B2 vs Spirit B209:45
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportpark Oosterbos, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: H (Herman) van den Berkt Vervoer: FIETS

Uitslagen

DatumUitslag
30 mrt.De Meeuwen B3
W
6 - 13
Spirit B2
23 mrt.Spirit B2
W
9 - 7
Telstar/dé Register Makelaar B2
9 mrt.MIA B2
W
8 - 10
Spirit B2
16 feb.Spirit B2
W
7 - 5
Revival B1
9 feb.DWS B1
V
6 - 5
Spirit B2
2 feb.Woudenberg B2
V
11 - 6
Spirit B2
26 jan.Spirit B2
W
11 - 5
De Meeuwen B3
12 jan.Spirit B2
V
6 - 12
MIA B2
22 dec.Telstar/dé Register Makelaar B2
W
9 - 12
Spirit B2
15 dec.Spirit B2
V
10 - 13
Woudenberg B2
8 dec.Revival B1
V
8 - 6
Spirit B2
1 dec.Spirit B2
W
6 - 5
DWS B1

Team

Rik van de KuilenSpeler
Rens van ReenenSpeler
Daan SlingerlandSpeler
AfgeschermdSpeler
Hans van HoefSpeler
AfgeschermdSpeler
Dewi van GolenSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
Yvette van den HuddingTechnische staf
Jarno van den HuddingTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. ODIK B2 1 2 1 0 0 8
2. Soesterkwartier B1 0 0 0 0 0 0
3. Spirit B2 0 0 0 0 0 0
4. Antilopen/Lancyr Deelen B4 1 0 0 0 1 -8

Poule: B-037   Klasse: B-jeugd BK vj

Team W P G G V D
1. MIA B2 12 20 10 0 2 28
2. Woudenberg B2 12 18 9 0 3 58
3. DWS B1 12 14 6 2 4 20
4. Spirit B2 12 14 7 0 5 6
5. Revival B1 12 13 6 1 5 1
6. Telstar/dé Register Makelaar B2 12 5 2 1 9 -15
7. De Meeuwen B3 12 0 0 0 12 -98

Poule: B-017   Klasse: B-jeugd BK