Team

Spirit B1

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
8 dec. om 14:15Woudenberg B1 vs Spirit B113:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Camp, Woudenberg (Route)
Scheidsrechter: T (Tino) van Diest Vervoer: Mulder, vPutten, Bruinekreeft
15 dec. om 16:10Spirit B1 vs Antilopen/Lancyr Deelen B1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J (Jeroen) Brouwer Vervoer: nvt
12 jan. om 16:00De Meeuwen B2 vs Spirit B115:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Meeuwen-hal, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vElten, Klok, vdKuilen
19 jan. om 14:05Spirit B1 vs MIA B1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
26 jan. om 12:15EKVA B1 vs Spirit B110:50
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: FBK hal, Almere (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Klok, vPutten, vdKuilen, RES.SHIRTS
9 feb. om 18:00Telstar/dé Register Makelaar B1 vs Spirit B116:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Slag, Hoevelaken (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Mulder, Mota, Zevering
16 feb. om 16:10Spirit B1 vs Woudenberg B1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
9 mrt. om 12:15Antilopen/Lancyr Deelen B1 vs Spirit B111:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum Buiningpark, Leusden (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vElten, vPutten, Bruinekreeft
16 mrt. om 14:25Spirit B1 vs De Meeuwen B2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
23 mrt. om 12:00MIA B1 vs Spirit B110:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Klok, vdKuilen, Zevering
30 mrt. om 14:05Spirit B1 vs EKVA B1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
1 dec.Spirit B1
W
27 - 18
Telstar/dé Register Makelaar B1
13 okt.MIA B1
W
7 - 20
Spirit B1
6 okt.Spirit B1
W
18 - 14
Telstar/dé Register Makelaar B1
29 sep.Spirit B1
W
21 - 12
Dindoa B1
22 sep.Dindoa B1
W
13 - 26
Spirit B1
15 sep.Spirit B1
W
23 - 9
MIA B1
8 sep.Telstar/dé Register Makelaar B1
W
7 - 15
Spirit B1

Team

Jesse van de KuilenSpeler
Dana MulderSpeler
Merijn TerpstraSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
Anneke van PuurveenTechnische staf
Eline Kieft - van PuurveenTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. Spirit B1 6 12 6 0 0 61
2. Dindoa B1 6 8 4 0 2 19
3. Telstar/dé Register Makelaar B1 6 4 2 0 4 -23
4. MIA B1 6 0 0 0 6 -57

Poule: B1E   Klasse: B-jeugd 1e klasse

Team W P G G V D
1. Woudenberg B1 2 4 2 0 0 39
2. MIA B1 2 4 2 0 0 7
3. Spirit B1 1 2 1 0 0 9
4. Antilopen/Lancyr Deelen B1 1 2 1 0 0 8
5. Telstar/dé Register Makelaar B1 2 0 0 0 2 -17
6. De Meeuwen B2 2 0 0 0 2 -23
7. EKVA B1 2 0 0 0 2 -23

Poule: B1C   Klasse: B-jeugd 1e klasse