Team

Spirit B1

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
16 feb. om 16:10Spirit B1 vs Woudenberg B1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J (Jeroen) Brouwer Vervoer: nvt
9 mrt. om 12:15Antilopen/Lancyr Deelen B1 vs Spirit B111:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum Buiningpark, Leusden (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vElten, vPutten, Bruinekreeft
16 mrt. om 14:25Spirit B1 vs De Meeuwen B2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
23 mrt. om 12:00MIA B1 vs Spirit B110:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Klok, vdKuilen, Zevering
30 mrt. om 14:05Spirit B1 vs EKVA B1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
9 feb.Telstar/dé Register Makelaar B1
W
6 - 14
Spirit B1
26 jan.EKVA B1
W
7 - 24
Spirit B1
19 jan.Spirit B1
W
22 - 4
MIA B1
12 jan.De Meeuwen B2
W
2 - 17
Spirit B1
15 dec.Spirit B1
W
21 - 10
Antilopen/Lancyr Deelen B1
8 dec.Woudenberg B1
V
20 - 16
Spirit B1
1 dec.Spirit B1
W
27 - 18
Telstar/dé Register Makelaar B1

Team

Jesse van de KuilenSpeler
Dana MulderSpeler
Eline van PuttenSpeler
AfgeschermdSpeler
Merijn TerpstraSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
AfgeschermdSpeler
Anneke van PuurveenTechnische staf
Arjan van de KuilenTechnische staf
Eline Kieft - van PuurveenTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. Spirit B1 6 12 6 0 0 61
2. Dindoa B1 6 8 4 0 2 19
3. Telstar/dé Register Makelaar B1 6 4 2 0 4 -23
4. MIA B1 6 0 0 0 6 -57

Poule: B1E   Klasse: B-jeugd 1e klasse

Team W P G G V D
1. Woudenberg B1 8 15 7 1 0 97
2. Spirit B1 7 12 6 0 1 74
3. Telstar/dé Register Makelaar B1 8 9 4 1 3 -6
4. Antilopen/Lancyr Deelen B1 7 8 4 0 3 18
5. MIA B1 8 8 4 0 4 -35
6. EKVA B1 8 2 1 0 7 -73
7. De Meeuwen B2 8 0 0 0 8 -75

Poule: B1C   Klasse: B-jeugd 1e klasse