Team

Spirit A3

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
8 dec. om 12:05Spirit A3 vs Telstar/dé Register Makelaar A3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E (Erik) van de Kuilen Vervoer: nvt
15 dec. om 17:05De Meeuwen A4 vs Spirit A315:50
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Meeuwen-hal, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdHoek, vMeerveld, vLeeuwen
12 jan. om 11:00Spirit A3 vs ODIK A3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E (Erik) van de Kuilen Vervoer: nvt
19 jan. om 15:10DWS A1 vs Spirit A313:40
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: FIETS
26 jan. om 14:00MIA A3 vs Spirit A312:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: T (Tom) Schonewille Vervoer: vDrie, Korf, Hartog
2 feb. om 16:40Spirit A3 vs Sparta (N) A3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: C. (Cato) Overeem Vervoer: nvt
23 feb. om 13:05Telstar/dé Register Makelaar A3 vs Spirit A311:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Slag, Hoevelaken (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdHoek, Zwart, Vlijm
2 mrt. om 10:00Spirit A3 vs MIA A3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: G. (Gerco) Kleijer Vervoer: nvt
9 mrt. om 11:00Spirit A3 vs De Meeuwen A4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E (Erik) van de Kuilen Vervoer: nvt
16 mrt. om 13:00ODIK A3 vs Spirit A311:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: FIETS
23 mrt. om 12:05Spirit A3 vs DWS A1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J (Joyce) van Tellingen Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
1 dec.Sparta (N) A3
W
3 - 13
Spirit A3
13 okt.De Meeuwen A4
W
6 - 7
Spirit A3
6 okt.Spirit A3
V
10 - 11
Apeldoorn A3
29 sep.Spirit A3
V
4 - 12
ODIK A2
22 sep.ODIK A2
V
9 - 2
Spirit A3
15 sep.Spirit A3
W
16 - 9
De Meeuwen A4
8 sep.Apeldoorn A3
V
10 - 2
Spirit A3

Team

Guusje KorfSpeler
Morris VlijmSpeler
Jelena ZwartSpeler
Esmee van den HoekSpeler
Che HartogSpeler
AfgeschermdSpeler
Anne Marijn Baatenburg de JongSpeler
Luca van DrieSpeler
AfgeschermdSpeler

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. ODIK A2 6 10 5 0 1 33
2. Apeldoorn A3 6 10 5 0 1 22
3. Spirit A3 6 4 2 0 4 -16
4. De Meeuwen A4 6 0 0 0 6 -39

Poule: A-051   Klasse: A-jeugd BK nj

Team W P G G V D
1. Spirit A3 1 2 1 0 0 10
2. Telstar/dé Register Makelaar A3 1 2 1 0 0 4
3. MIA A3 2 2 1 0 1 3
4. DWS A1 2 2 1 0 1 1
5. De Meeuwen A4 0 0 0 0 0 0
6. ODIK A3 1 0 0 0 1 -8
7. Sparta (N) A3 1 0 0 0 1 -10

Poule: A-047   Klasse: A-jeugd BK