Team

Spirit A3

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
11 mei om 11:15Spirit A3 vs De Meeuwen A4
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: F (Fenna) Versteeg - Meerveld Vervoer: nvt
18 mei om 12:30Spirit A3 vs Huizen A2
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J. (Joost) Buijtenhuis Vervoer: nvt
25 mei om 11:00Huizen A2 vs Spirit A309:25
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Veld KV Huizen, Huizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Korf, Zwart, Vlijm
1 jun. om 17:00Spirit A3 vs Sparta (N) A2
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E (Erik) van de Kuilen Vervoer: nvt
15 jun. om 13:00De Meeuwen A4 vs Spirit A311:45
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportpark Putter Eng, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: BaatenburgdeJong, vdHoek, Hartog

Uitslagen

DatumUitslag
20 apr.Sparta (N) A2
V
11 - 9
Spirit A3
23 mrt.Spirit A3
W
15 - 6
DWS A1
16 mrt.ODIK A3
W
3 - 13
Spirit A3
9 mrt.Spirit A3
W
10 - 7
De Meeuwen A4
2 mrt.Spirit A3
W
8 - 2
MIA A3
23 feb.Telstar/dé Register Makelaar A3
W
8 - 9
Spirit A3
2 feb.Spirit A3
W
11 - 6
Sparta (N) A3
26 jan.MIA A3
W
5 - 17
Spirit A3
19 jan.DWS A1
W
6 - 17
Spirit A3
12 jan.Spirit A3
W
15 - 9
ODIK A3
15 dec.De Meeuwen A4
W
8 - 10
Spirit A3
8 dec.Spirit A3
W
19 - 12
Telstar/dé Register Makelaar A3
1 dec.Sparta (N) A3
W
3 - 13
Spirit A3

Team

Esmee van den HoekSpeler
Guusje KorfSpeler
Morris VlijmSpeler
Jelena ZwartSpeler
AfgeschermdSpeler
Che HartogSpeler
AfgeschermdSpeler
Luca van DrieSpeler
Anne Marijn Baatenburg de JongSpeler
AfgeschermdSpeler
Ineke van RamshorstTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. Sparta (N) A2 1 2 1 0 0 2
2. De Meeuwen A4 1 2 1 0 0 2
3. Spirit A3 1 0 0 0 1 -2
4. Huizen A2 1 0 0 0 1 -2

Poule: A-052   Klasse: A-jeugd BK vj

Team W P G G V D
1. Spirit A3 12 24 12 0 0 82
2. De Meeuwen A4 12 14 7 0 5 48
3. Sparta (N) A3 12 14 7 0 5 1
4. MIA A3 12 14 7 0 5 2
5. ODIK A3 12 7 3 1 8 -43
6. DWS A1 12 6 3 0 9 -41
7. Telstar/dé Register Makelaar A3 12 5 2 1 9 -49

Poule: A-047   Klasse: A-jeugd BK