Team

Spirit A2

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
15 dec. om 14:00DOS Kampen/Veltman A2 vs Spirit A212:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Reeve, Kampen (Route)
Scheidsrechter: W (Wim) Brandenburg Vervoer: vdTop, vEffrink, vdHudding
12 jan. om 12:15Spirit A2 vs Rood-Wit A2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: C. (Cato) Overeem Vervoer: nvt
19 jan. om 15:30MIA A2 vs Spirit A214:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: J (Joris) Bos Vervoer: Redert, Westenbrink, vdKuilen
26 jan. om 11:00Spirit A2 vs Exakwa A2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: S. (Sander) Schattenberg Vervoer: nvt
2 feb. om 15:45Hellas '63 A1 vs Spirit A214:05
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Brake, Nunspeet (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Mulder, Bangma, Bos
9 feb. om 11:00Spirit A2 vs De Meeuwen A3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: M (Michelle) van Beek - van Geresteijn Vervoer: nvt
23 feb. om 12:05Spirit A2 vs DOS Kampen/Veltman A2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: R. (Rosalie) van der Stege Vervoer: nvt
9 mrt. om 12:15Spirit A2 vs MIA A2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: P (Peter) van der Heijden Vervoer: nvt
16 mrt. om 14:00Rood-Wit A2 vs Spirit A212:10
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Erica Terpstrahal, Wezep (Route)
Scheidsrechter: G H (Harold) Nagel Vervoer: Groeneveld, vdTop, vEffrink
30 mrt. om 16:00Exakwa A2 vs Spirit A213:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum De Koploper, Lelystad (Route)
Scheidsrechter: R. (René) Kochen Vervoer: Redert, Westenbrink, Bangma

Uitslagen

DatumUitslag
1 dec.De Meeuwen A3
V
15 - 8
Spirit A2
24 nov.Spirit A2
V
9 - 21
Hellas '63 A1
27 okt.OVVO/De Kroon A2
V
21 - 6
Spirit A2
20 okt.Spirit A2
V
7 - 19
Antilopen/Lancyr Deelen A2
13 okt.Nova A1
V
22 - 11
Spirit A2
6 okt.Spirit A2
V
4 - 13
Tweemaal Zes A1
29 sep.Huizen A1
W
8 - 12
Spirit A2
22 sep.Spirit A2
V
6 - 30
Exakwa A1
15 sep.Sparta (N) A1
V
20 - 7
Spirit A2
8 sep.Spirit A2
V
6 - 16
OVVO/De Kroon A2

Team

Merel MulderSpeler
Hariëtte RedertSpeler
Grietje van den TopSpeler
Mirte WestenbrinkSpeler
Niels van de KuilenSpeler
Remco van den HuddingSpeler
Nick van EffrinkSpeler
Jelle BangmaSpeler
Martine GroeneveldSpeler
Jelmer BosSpeler
Ruben van GeresteijnTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. Exakwa A1 8 14 7 0 1 88
2. OVVO/De Kroon A2 8 14 7 0 1 68
3. Tweemaal Zes A1 8 10 5 0 3 -4
4. Antilopen/Lancyr Deelen A2 8 9 4 1 3 -7
5. Nova A1 8 8 4 0 4 -13
6. Sparta (N) A1 8 7 3 1 4 5
7. Spirit A2 8 2 1 0 7 -90
8. Huizen A1 8 0 0 0 8 -47

Poule: A2E   Klasse: A-jeugd 2e klasse

Team W P G G V D
1. DOS Kampen/Veltman A2 2 4 2 0 0 7
2. Hellas ’63 A1 1 2 1 0 0 12
3. Exakwa A2 2 2 1 0 1 10
4. De Meeuwen A3 1 2 1 0 0 7
5. Rood-Wit A2 2 2 1 0 1 0
6. MIA A2 2 0 0 0 2 -17
7. Spirit A2 2 0 0 0 2 -19

Poule: A-003   Klasse: A-jeugd BK