Team

Spirit A1

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
16 feb. om 17:10Spirit A1 vs Woudenberg A1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: P.A. (Marvin) Dor Vervoer: nvt
9 mrt. om 15:05Dindoa A1 vs Spirit A113:35
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Dindoa-hal, Ermelo (Route)
Scheidsrechter: M. (Mark) Hulleman Vervoer: vdKuilen, vdHudding, vdKamp RES.SHIRTS
16 mrt. om 15:35Spirit A1 vs Telstar/dé Register Makelaar A1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
23 mrt. om 12:00Antilopen/Lancyr Deelen A1 vs Spirit A110:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum Buiningpark, Leusden (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Brandsen, Boersma, Westerhuis
30 mrt. om 15:10Spirit A1 vs ODIK A1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
9 feb.Victum A1
V
24 - 17
Spirit A1
2 feb.Spirit A1
W
12 - 11
MIA A1
26 jan.ODIK A1
W
12 - 20
Spirit A1
19 jan.Spirit A1
V
10 - 16
Antilopen/Lancyr Deelen A1
12 jan.Telstar/dé Register Makelaar A1
W
15 - 19
Spirit A1
15 dec.Spirit A1
W
11 - 10
Dindoa A1
8 dec.Woudenberg A1
V
17 - 15
Spirit A1
1 dec.Spirit A1
V
16 - 18
Victum A1
24 nov.MIA A1
V
18 - 12
Spirit A1

Team

Alieke LegemaatSpeler
Mart van der StegeSpeler
Wiebe WesterhuisSpeler
Anouk van de KuilenSpeler
Rick van de KampSpeler
Lara van de GlindSpeler
Melvin van den HuddingSpeler
Danique BrandsenSpeler
Michelle van Beek - van GeresteijnOverige staf
Reinier RenseTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. Spirit A1 8 16 8 0 0 35
2. Wageningen A2 8 10 5 0 3 14
3. Reehorst ’45 A1 8 9 4 1 3 5
4. Rheko A1 8 8 4 0 4 -1
5. DVO/Accountor A3 8 7 3 1 4 -8
6. SKF A2 8 6 3 0 5 -2
7. Oost-Arnhem A2 8 6 3 0 5 -7
8. Synergo A1 8 2 1 0 7 -36

Poule: A2F   Klasse: A-jeugd 2e klasse

Team W P G G V D
1. Victum A1 9 17 8 1 0 58
2. Woudenberg A1 9 16 7 2 0 68
3. Antilopen/Lancyr Deelen A1 9 15 7 1 1 60
4. Spirit A1 9 8 4 0 5 -9
5. MIA A1 9 7 3 1 5 0
6. Dindoa A1 9 4 2 0 7 -13
7. ODIK A1 9 3 1 1 7 -55
8. Telstar/dé Register Makelaar A1 9 2 1 0 8 -109

Poule: A1C   Klasse: A-jeugd 1e klasse