Team

Spirit A1

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
8 dec. om 15:15Woudenberg A1 vs Spirit A113:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Camp, Woudenberg (Route)
Scheidsrechter: G (Gijsbert) de Rooij Vervoer: Brandsen, Boersma, vdHudding
15 dec. om 17:10Spirit A1 vs Dindoa A1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: P. (Peter) van Bekkum Vervoer: nvt
12 jan. om 18:15Telstar/dé Register Makelaar A1 vs Spirit A116:55
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Slag, Hoevelaken (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Legemaat, vdKamp, Westerhuis
19 jan. om 15:10Spirit A1 vs Antilopen/Lancyr Deelen A1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
26 jan. om 15:30ODIK A1 vs Spirit A114:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: FIETS
2 feb. om 17:50Spirit A1 vs MIA A1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
9 feb. om 16:45Victum A1 vs Spirit A115:05
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Weteringhoek, Houten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Fleddérus, vdKuilen, vdStege
16 feb. om 17:10Spirit A1 vs Woudenberg A1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
9 mrt. om 15:05Dindoa A1 vs Spirit A113:35
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Dindoa-hal, Ermelo (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: vdKuilen, vdHudding, vdKamp RES.SHIRTS
16 mrt. om 15:35Spirit A1 vs Telstar/dé Register Makelaar A1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
23 mrt. om 12:00Antilopen/Lancyr Deelen A1 vs Spirit A110:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum Buiningpark, Leusden (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: Brandsen, Boersma, Westerhuis
30 mrt. om 15:10Spirit A1 vs ODIK A1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
1 dec.Spirit A1
V
16 - 18
Victum A1
24 nov.MIA A1
V
18 - 12
Spirit A1
27 okt.SKF A2
W
12 - 13
Spirit A1
20 okt.Spirit A1
W
16 - 15
Reehorst '45 A1
13 okt.Oost-Arnhem A2
W
10 - 17
Spirit A1
6 okt.Spirit A1
W
16 - 10
Synergo A1
29 sep.DVO/Accountor A3
W
9 - 17
Spirit A1
22 sep.Spirit A1
W
13 - 7
Wageningen A2
15 sep.Rheko A1
W
6 - 7
Spirit A1
8 sep.Spirit A1
W
12 - 7
SKF A2

Team

Alieke LegemaatSpeler
Mart van der StegeSpeler
Wiebe WesterhuisSpeler
Anouk van de KuilenSpeler
Rick van de KampSpeler
Lara van de GlindSpeler
Melvin van den HuddingSpeler
Danique BrandsenSpeler
Michelle van Beek - van GeresteijnOverige staf
Reinier RenseTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. Spirit A1 8 16 8 0 0 35
2. Wageningen A2 8 10 5 0 3 14
3. Reehorst ’45 A1 8 9 4 1 3 5
4. Rheko A1 8 8 4 0 4 -1
5. DVO/Accountor A3 8 7 3 1 4 -8
6. SKF A2 8 6 3 0 5 -2
7. Oost-Arnhem A2 8 6 3 0 5 -7
8. Synergo A1 8 2 1 0 7 -36

Poule: A2F   Klasse: A-jeugd 2e klasse

Team W P G G V D
1. Woudenberg A1 2 4 2 0 0 31
2. Antilopen/Lancyr Deelen A1 2 4 2 0 0 20
3. Victum A1 2 4 2 0 0 7
4. Dindoa A1 2 2 1 0 1 -3
5. MIA A1 2 2 1 0 1 4
6. Spirit A1 2 0 0 0 2 -8
7. ODIK A1 2 0 0 0 2 -13
8. Telstar/dé Register Makelaar A1 2 0 0 0 2 -38

Poule: A1C   Klasse: A-jeugd 1e klasse