Team

Spirit 4

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
11 mei om 14:30Unitas/Perspectief 5 vs Spirit 413:15
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Het Slingerbos, Harderwijk (Route)
Scheidsrechter: G.J.M (Matté) Lipke Vervoer: nvt
18 mei om 15:30MIA 7 vs Spirit 414:00
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Veld MIA, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
25 mei om 15:30Spirit 4 vs MIA 7
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: R (Rosanne) van den Top Vervoer: nvt
1 jun. om 13:00Wolderwijd 1 vs Spirit 411:30
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Veld Wolderwijd, Zeewolde (Route)
Scheidsrechter: Y K E (Yvonne) Meetsma-Roozeboom Vervoer: nvt
15 jun. om 16:15Spirit 4 vs Unitas/Perspectief 5
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E (Erik) van de Kuilen Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
20 apr.Spirit 4
V
9 - 13
Wolderwijd 1
30 mrt.Spirit 4
V
10 - 11
Unitas/Perspectief 5
23 mrt.Exakwa 4
V
12 - 7
Spirit 4
16 mrt.Spirit 4
W
14 - 12
Antilopen/Lancyr Deelen 6
9 mrt.Sparta (N) 5
W
7 - 10
Spirit 4
9 feb.Spirit 4
W
14 - 13
Wolderwijd 1
2 feb.MIA 7
V
11 - 8
Spirit 4
26 jan.Unitas/Perspectief 5
V
20 - 15
Spirit 4
19 jan.Spirit 4
V
12 - 13
Exakwa 4
5 jan.Spirit 4
V
9 - 13
Sparta (N) 5
8 dec.Antilopen/Lancyr Deelen 6
V
12 - 9
Spirit 4
1 dec.Wolderwijd 1
W
8 - 17
Spirit 4
24 nov.Spirit 4
W
12 - 8
MIA 7

Team

Anne van LagenSpeler
Justin KorfSpeler
Marinka SpruytSpeler
Gerald TopSpeler
Antoinette van VeldhuizenSpeler
Gerco KleijerSpeler
Talitha JansenSpeler
Joël FennemaSpeler
Lotte van de BorSpeler
Reijnalda JansenSpeler
Joost BuijtenhuisSpeler
René HogewegTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. Wolderwijd 1 1 2 1 0 0 4
2. Unitas/Perspectief 5 1 2 1 0 0 2
3. MIA 7 1 0 0 0 1 -2
4. Spirit 4 1 0 0 0 1 -4

Poule: S-062   Klasse: Senioren BK vj

Team W P G G V D
1. Wolderwijd 1 12 17 8 1 3 18
2. Unitas/Perspectief 5 12 16 8 0 4 16
3. MIA 7 12 14 7 0 5 11
4. Exakwa 4 12 13 6 1 5 -6
5. Sparta (N) 5 12 12 6 0 6 0
6. Spirit 4 12 10 5 0 7 -3
7. Antilopen/Lancyr Deelen 6 12 2 1 0 11 -36

Poule: S-033   Klasse: Senioren BK