Team

Spirit 4

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
8 dec. om 12:10Antilopen/Lancyr Deelen 6 vs Spirit 410:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum Buiningpark, Leusden (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
5 jan. om 12:00Spirit 4 vs Sparta (N) 5
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E (Erik) van de Kuilen Vervoer: nvt
19 jan. om 16:20Spirit 4 vs Exakwa 4
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: M (Martijn) Brus Vervoer: nvt
26 jan. om 17:10Unitas/Perspectief 5 vs Spirit 415:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Sypel, Harderwijk (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
2 feb. om 19:50MIA 7 vs Spirit 418:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
9 feb. om 12:15Spirit 4 vs Wolderwijd 1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E (Erik) van de Kuilen Vervoer: nvt
9 mrt. om 17:30Sparta (N) 5 vs Spirit 416:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Watergoor, Nijkerk Gld (Route)
Scheidsrechter: M (Marieke) van de Kraats Vervoer: nvt
16 mrt. om 20:40Spirit 4 vs Antilopen/Lancyr Deelen 6
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: R (Rutger) Sloothaak Vervoer: nvt
23 mrt. om 17:20Exakwa 4 vs Spirit 415:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Sportcentrum De Koploper, Lelystad (Route)
Scheidsrechter: S. (Steven) Knol Vervoer: nvt
30 mrt. om 16:25Spirit 4 vs Unitas/Perspectief 5
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E (Erik) van Beek Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
1 dec.Wolderwijd 1
W
8 - 17
Spirit 4
24 nov.Spirit 4
W
12 - 8
MIA 7
13 okt.Spirit 4
V
5 - 10
Dindoa 7
6 okt.Unitas/Perspectief 5
V
12 - 8
Spirit 4
29 sep.Spirit 4
W
14 - 13
De Meeuwen 5
22 sep.De Meeuwen 5
V
8 - 6
Spirit 4
15 sep.Dindoa 7
V
7 - 5
Spirit 4
8 sep.Spirit 4
W
16 - 10
Unitas/Perspectief 5

Team

Anne van LagenSpeler
Marinka SpruytSpeler
Gerald TopSpeler
Antoinette van VeldhuizenSpeler
Justin KorfSpeler
Gerco KleijerSpeler
Reijnalda JansenSpeler
Talitha JansenSpeler
Lotte van de BorSpeler
René HogewegTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. Dindoa 7 6 12 6 0 0 42
2. De Meeuwen 5 6 6 3 0 3 -6
3. Spirit 4 6 4 2 0 4 -6
4. Unitas/Perspectief 5 6 2 1 0 5 -30

Poule: S-043   Klasse: Senioren BK nj

Team W P G G V D
1. Spirit 4 2 4 2 0 0 13
2. Wolderwijd 1 2 2 1 0 1 -4
3. Unitas/Perspectief 5 1 2 1 0 0 3
4. Exakwa 4 2 2 1 0 1 0
5. Sparta (N) 5 2 2 1 0 1 -2
6. MIA 7 1 0 0 0 1 -4
7. Antilopen/Lancyr Deelen 6 2 0 0 0 2 -6

Poule: S-033   Klasse: Senioren BK