Team

Spirit 3

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
8 dec. om 15:10Fiducia 3 vs Spirit 313:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Europahal, Vleuten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
15 dec. om 18:25Spirit 3 vs DWS 3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
12 jan. om 21:00DVO/Accountor 6 vs Spirit 319:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: DVO-hal, Bennekom (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
19 jan. om 20:15Spirit 3 vs MIA 5
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
26 jan. om 20:10Wageningen 7 vs Spirit 318:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Het Binnenveld, Wageningen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
9 feb. om 17:35Woudenberg 3 vs Spirit 316:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Camp, Woudenberg (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
16 feb. om 18:25Spirit 3 vs Fiducia 3
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
9 mrt. om 16:20DWS 3 vs Spirit 315:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Veluwehal, Barneveld (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
16 mrt. om 16:45Spirit 3 vs DVO/Accountor 6
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
23 mrt. om 16:20MIA 5 vs Spirit 314:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Fit Academie Bokkeduinen, Amersfoort (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
30 mrt. om 17:35Spirit 3 vs Wageningen 7
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
1 dec.Spirit 3
V
12 - 19
Woudenberg 3
27 okt.Spirit 3
V
3 - 7
Tiel '72 4
20 okt.MIA 5
V
17 - 7
Spirit 3
13 okt.Spirit 3
V
9 - 18
HKC (U) 3
6 okt.Spirit 3
V
11 - 12
Fiducia 4
29 sep.Victum 3
V
15 - 12
Spirit 3
22 sep.OVVO/De Kroon 4
V
16 - 7
Spirit 3
8 sep.Tiel '72 4
V
10 - 6
Spirit 3

Team

Jolanda HorjusSpeler
Edwin KootSpeler
Ineke van RamshorstSpeler
Gerrieta BakkerSpeler
Ruben van GeresteijnSpeler
Michelle van de BeekSpeler
Egbert BrinkSpeler
Daan ZeveringSpeler
René HogewegTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. HKC (U) 3 6 12 6 0 0 37
2. Tiel ’72 4 7 12 6 0 1 16
3. OVVO/De Kroon 4 7 8 4 0 3 12
4. Victum 3 7 6 3 0 4 -1
5. Fiducia 4 7 6 3 0 4 -12
6. MIA 5 7 4 2 0 5 -12
7. Spirit 3 7 0 0 0 7 -40

Poule: R3P   Klasse: Reserve 3e klasse

Team W P G G V D
1. Wageningen 7 2 4 2 0 0 17
2. Woudenberg 3 2 4 2 0 0 14
3. MIA 5 2 2 1 0 1 4
4. Fiducia 3 2 2 1 0 1 -3
5. DWS 3 1 0 0 0 1 -7
6. Spirit 3 1 0 0 0 1 -7
7. DVO/Accountor 6 2 0 0 0 2 -18

Poule: R3J   Klasse: Reserve 3e klasse