Team

Spirit 2

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
11 mei om 14:00DOS Kampen/Veltman 2 vs Spirit 212:00
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportpark De Maten, Kampen (Route)
Scheidsrechter: C. (Kees) Ruizendaal Vervoer: nvt
18 mei om 14:00Spirit 2 vs MIA 3
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: E. (Evert) Bos Vervoer: nvt
25 mei om 11:15Tempo 2 vs Spirit 209:15
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Zegersloot, Alphen Aan Den Rijn (Route)
Scheidsrechter: M. (Matthijs) Welter Vervoer: nvt
1 jun. om 14:00Spirit 2 vs ASVD 2
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
15 jun. om 17:00Noviomagum 3 vs Spirit 215:00
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportpark dAlmarasweg-zuid, Nijmegen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
20 apr.Spirit 2
V
18 - 19
Antilopen/Lancyr Deelen 2
30 mrt.Spirit 2
W
20 - 10
Rigtersbleek/Cottus 2
23 mrt.De Meeuwen 4
G
19 - 19
Spirit 2
16 mrt.Spirit 2
W
22 - 18
Noviomagum 2
9 mrt.Wageningen 4
W
13 - 20
Spirit 2
16 feb.Spirit 2
V
16 - 17
Sparta (N) 2
9 feb.NKC '51 2
W
15 - 22
Spirit 2
2 feb.Spirit 2
W
18 - 14
Dindoa 3
26 jan.Rigtersbleek/Cottus 2
W
19 - 28
Spirit 2
19 jan.Spirit 2
W
17 - 14
De Meeuwen 4
12 jan.Noviomagum 2
V
23 - 18
Spirit 2
15 dec.Spirit 2
G
14 - 14
Wageningen 4
8 dec.Sparta (N) 2
V
23 - 18
Spirit 2
1 dec.Spirit 2
V
16 - 26
NKC '51 2
24 nov.Dindoa 3
V
18 - 13
Spirit 2

Team

Rens TerpstraSpeler
Martijn van den TopSpeler
Rosanne van den TopSpeler
Willem WesterhuisSpeler
Lizzy RozendaalSpeler
Anneke van PuurveenSpeler
Djino MotaSpeler
Anouk LooyéSpeler
Henk van den HuddingOverige staf
Jarno van den HuddingOverige staf
Marco DruijffOverige staf
Ferry HakstegeTechnische staf
Erik TerpstraTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. Tempo 2 9 16 8 0 1 79
2. MIA 3 9 13 6 1 2 0
3. Antilopen/Lancyr Deelen 2 9 10 5 0 4 7
4. ASVD 2 9 10 4 2 3 -1
5. VEO 3 9 8 3 2 4 -11
6. Spirit 2 9 5 2 1 6 -25
7. DOS Kampen/Veltman 2 9 5 2 1 6 -31
8. Noviomagum 3 9 5 2 1 6 -18

Poule: R1C   Klasse: Reserve 1e klasse

Team W P G G V D
1. Noviomagum 2 14 21 10 1 3 59
2. Sparta (N) 2 14 18 9 0 5 24
3. NKC ’51 2 14 16 8 0 6 18
4. Spirit 2 14 16 7 2 5 18
5. De Meeuwen 4 14 13 6 2 6 -2
6. Wageningen 4 14 12 5 2 7 -5
7. Dindoa 3 14 12 5 2 7 -19
8. Rigtersbleek/Cottus 2 14 3 1 1 12 -93

Poule: R2G   Klasse: Reserve 2e klasse