Team

Spirit 2

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
16 feb. om 19:35Spirit 2 vs Sparta (N) 2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: A.P. (André) Korf de Gidts Vervoer: nvt
9 mrt. om 21:20Wageningen 4 vs Spirit 219:45
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Het Binnenveld, Wageningen (Route)
Scheidsrechter: J. (Jeroen) Reupkes Vervoer: nvt
16 mrt. om 17:55Spirit 2 vs Noviomagum 2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
23 mrt. om 18:30De Meeuwen 4 vs Spirit 217:15
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Meeuwen-hal, Putten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
30 mrt. om 18:45Spirit 2 vs Rigtersbleek/Cottus 2
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
9 feb.NKC '51 2
W
15 - 22
Spirit 2
2 feb.Spirit 2
W
18 - 14
Dindoa 3
26 jan.Rigtersbleek/Cottus 2
W
19 - 28
Spirit 2
19 jan.Spirit 2
W
17 - 14
De Meeuwen 4
12 jan.Noviomagum 2
V
23 - 18
Spirit 2
15 dec.Spirit 2
G
14 - 14
Wageningen 4
8 dec.Sparta (N) 2
V
23 - 18
Spirit 2
1 dec.Spirit 2
V
16 - 26
NKC '51 2
24 nov.Dindoa 3
V
18 - 13
Spirit 2

Team

Djino MotaSpeler
Lizzy RozendaalSpeler
Rens TerpstraSpeler
Martijn van den TopSpeler
Anouk LooyéSpeler
Jarno van den HuddingSpeler
Leanne van BruggenSpeler
Daniëlla GroeneveldSpeler
Marco DruijffOverige staf
Henk van den HuddingOverige staf
Ferry HakstegeTechnische staf
Erik TerpstraTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. Tempo 2 8 16 8 0 0 81
2. MIA 3 8 11 5 1 2 -2
3. Antilopen/Lancyr Deelen 2 8 8 4 0 4 6
4. ASVD 2 8 8 3 2 3 -5
5. VEO 3 8 8 3 2 3 -7
6. Spirit 2 8 5 2 1 5 -24
7. DOS Kampen/Veltman 2 8 5 2 1 5 -25
8. Noviomagum 3 8 3 1 1 6 -24

Poule: R1C   Klasse: Reserve 1e klasse

Team W P G G V D
1. Noviomagum 2 9 13 6 1 2 34
2. NKC ’51 2 9 12 6 0 3 20
3. Sparta (N) 2 9 10 5 0 4 11
4. Dindoa 3 9 9 4 1 4 -10
5. Spirit 2 9 9 4 1 4 -2
6. Wageningen 4 9 8 3 2 4 -3
7. De Meeuwen 4 9 7 4 0 5 -3
8. Rigtersbleek/Cottus 2 9 3 1 1 7 -47

Poule: R2G   Klasse: Reserve 2e klasse