Team

Spirit 1

Programma

Op zoek naar de oefenwedstrijden? Download het schema.
DatumTeamsAanwezig
11 mei om 15:30Haarlem 1 vs Spirit 113:00
Meer info
Competitie: Veld Locatie: HAARLEM, Haarlem (Route)
Scheidsrechter: M (Marcel) Wijkstra Vervoer: nvt
18 mei om 15:30Spirit 1 vs Swift (A) 1
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: J M (John) Puhl Vervoer: nvt
25 mei om 15:30Zwart Wit 1 vs Spirit 113:15
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex De Mors, Delden (Route)
Scheidsrechter: P (Pedro) Okken Vervoer: nvt
1 jun. om 15:30Spirit 1 vs Revival 1
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
15 jun. om 15:30Sporting West 1 vs Spirit 113:15
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Westerpark-Klönneplein, Amsterdam (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
20 apr.Spirit 1
V
15 - 20
ALO 1
30 mrt.Spirit 1
V
15 - 17
Rigtersbleek/Cottus 1
23 mrt.Juventa 1
V
25 - 24
Spirit 1
16 mrt.Spirit 1
V
18 - 19
Noviomagum 1
9 mrt.Revival 1
W
23 - 26
Spirit 1
16 feb.Spirit 1
W
22 - 15
Sparta (N) 1
9 feb.NKC '51 1
V
37 - 22
Spirit 1
2 feb.Spirit 1
V
22 - 32
Synergo 1
26 jan.Rigtersbleek/Cottus 1
W
16 - 17
Spirit 1
19 jan.Spirit 1
W
29 - 15
Juventa 1
12 jan.Noviomagum 1
V
27 - 20
Spirit 1
15 dec.Spirit 1
W
27 - 18
Revival 1
8 dec.Sparta (N) 1
G
21 - 21
Spirit 1
1 dec.Spirit 1
V
17 - 29
NKC '51 1
24 nov.Synergo 1
V
32 - 26
Spirit 1

Team

Michel KieftSpeler
Linda van PuurveenSpeler
Rutger SloothaakSpeler
Rosalie van der StegeSpeler
Eline Kieft - van PuurveenSpeler
Yvette van den HuddingSpeler
Richard van BeekSpeler
Danny van BurkenSpeler
Marco DruijffOverige staf
Henk van den HuddingOverige staf
Ferry HakstegeTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. Swift (A) 1 9 18 9 0 0 66
2. ALO 1 9 15 7 1 1 18
3. Haarlem 1 9 10 5 0 4 2
4. Spirit 1 9 9 4 1 4 5
5. Revival 1 9 6 2 2 5 -16
6. Zwart Wit 1 9 6 2 2 5 -20
7. Sporting West 1 9 4 2 0 7 -16
8. HKC (He) 1 9 4 2 0 7 -39

Poule: 2E   Klasse: 2e klasse

Team W P G G V D
1. NKC ’51 1 14 27 13 1 0 185
2. Synergo 1 14 21 10 1 3 73
3. Rigtersbleek/Cottus 1 14 19 9 1 4 28
4. Noviomagum 1 14 17 8 1 5 25
5. Spirit 1 14 11 5 1 8 -20
6. Juventa 1 14 10 5 0 9 -46
7. Sparta (N) 1 14 7 3 1 10 -67
8. Revival 1 14 0 0 0 14 -178

Poule: 1D   Klasse: 1e klasse