Team

Spirit 1

Programma

DatumTeamsAanwezig
14 dec. om 15:10Spirit 1 vs RWA 1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: R A L (Rolf) Meijborg Vervoer: nvt
11 jan. om 17:40Fiducia 1 vs Spirit 115:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Europahal, Vleuten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
18 jan. om 19:40Spirit 1 vs Excelsior (D) 1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
25 jan. om 19:30Victum 1 vs Spirit 117:30
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Weteringhoek, Houten (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
1 feb. om 20:50Spirit 1 vs Synergo 1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
8 feb. om 18:40BEP 1 vs Spirit 116:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: MFSA de Beuk, Purmerend (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
15 feb. om 19:40Spirit 1 vs ZKV (Za) 1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
7 mrt. om 16:00RWA 1 vs Spirit 113:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: Rhoon, Rhoon (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
14 mrt. om 20:50Spirit 1 vs Fiducia 1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
21 mrt. om 17:50Excelsior (D) 1 vs Spirit 115:00
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Buitenhof, Delft (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt
28 mrt. om 20:25Spirit 1 vs Victum 1
Meer info
Competitie: Zaal Locatie: De Voorde, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
7 dec.ZKV (Za) 1
V
23 - 20
Spirit 1
30 nov.Spirit 1
V
19 - 23
BEP 1
23 nov.Synergo 1
V
20 - 14
Spirit 1
26 okt.Spirit 1
W
14 - 13
ZKC '31 1
19 okt.DES (D) 1
W
14 - 18
Spirit 1
12 okt.Spirit 1
W
29 - 21
Haarlem 1
5 okt.Atlantis 1
W
12 - 17
Spirit 1
28 sep.Spirit 1
W
18 - 12
Vitesse (Ba) 1
21 sep.GKV (H) 1
W
11 - 27
Spirit 1
14 sep.Spirit 1
W
26 - 19
Fortissimo 1
7 sep.ZKC '31 1
W
16 - 18
Spirit 1

Team

Rens TerpstraSpeler
Desiree VisscherSpeler
Wiebe WesterhuisSpeler
Willem WesterhuisSpeler
Rosalie van der StegeSpeler
Rutger SloothaakSpeler
Yvette van den HuddingSpeler
Anneke van PuurveenSpeler
Henk van den HuddingOverige staf
Marco DruijffOverige staf
Ferry HakstegeTechnische staf
Jurrie SteenkampTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

Team W P G G V D
1. Spirit 1 8 16 8 0 0 49
2. DES (D) 1 8 12 6 0 2 33
3. Vitesse (Ba) 1 8 11 5 1 2 16
4. ZKC ’31 1 8 10 5 0 3 31
5. Atlantis 1 8 6 3 0 5 -15
6. Haarlem 1 8 5 1 3 4 -22
7. GKV (H) 1 8 3 1 1 6 -56
8. Fortissimo 1 8 1 0 1 7 -36

Poule: 2G   Klasse: 2e klasse

Team W P G G V D
1. ZKV (Za) 1 3 6 3 0 0 22
2. BEP 1 3 4 2 0 1 6
3. Excelsior (D) 1 3 4 2 0 1 3
4. Synergo 1 3 4 2 0 1 3
5. Victum 1 3 2 1 0 2 -3
6. RWA 1 3 2 1 0 2 -4
7. Fiducia 1 3 2 1 0 2 -14
8. Spirit 1 3 0 0 0 3 -13

Poule: 1C   Klasse: 1e klasse