Team

Spirit 1

Programma

DatumTeamsAanwezig
29 sep om 15:30Swift (A) 1 vs Spirit 113:00
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Parkschouwburg terrein, Amsterdam (Route)
Scheidsrechter: A. (Agnes) de Boer Vervoer: nvt
6 okt om 15:00Spirit 1 vs Zwart Wit 1
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: G. (Geert) Teeuwissen Vervoer: nvt
13 okt om 15:30Revival 1 vs Spirit 114:00
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportpark Overbeek, Terschuur (Route)
Scheidsrechter: B (Ben) Melgers Vervoer: nvt
20 okt om 15:30Spirit 1 vs Sporting West 1
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen (Route)
Scheidsrechter: H.M.G. (Hans) Bruns Vervoer: nvt
27 okt om 15:30HKC (He) 1 vs Spirit 113:00
Meer info
Competitie: Veld Locatie: Sportterrein 't Wilbert, Hengelo Ov (Route)
Scheidsrechter: Onbekend Vervoer: nvt

Uitslagen

DatumUitslag
22 sepSpirit 1
W
11 - 9
Haarlem 1
15 sepALO 1
V
21 - 18
Spirit 1
8 sepSpirit 1
W
18 - 11
HKC (He) 1

Team

Michel KieftSpeler
Anneke van PuurveenSpeler
Rutger SloothaakSpeler
Rosalie van der StegeSpeler
Eline Kieft - van PuurveenSpeler
Yvette van den HuddingSpeler
Danny van BurkenSpeler
Richard van BeekSpeler
Marco DruijffOverige staf
Anne-Bertien Slingerland - de VenteOverige staf
Henk van den HuddingOverige staf
Ferry HakstegeTechnische staf

Standen

Veld

Zaal

TeamWPGGVD
1. Swift (A) 13630022
2. ALO 1363007
3. Spirit 1342016
4. Haarlem 1342013
5. Zwart Wit 132102-8
6. HKC (He) 132102-8
7. Sporting West 130003-6
8. Revival 130003-16

Poule: 2E   Klasse: 2e klasse

TeamWPGGVD
Geen stand bekend