Commissies

01. Bestuur

  • Fenna Versteeg – Meerveld
    Verenigingszaken
  • Arno Doest
    Communicatie
  • Jos Mijnarends
    Korfbalzaken
  • Gerrieta Bakker
    Secretariaat
  • Tjitte Boersma
    Complexbeheer
  • Corné Baatenburg de Jong
    Voorzitter
  • Remco van der Geest
    Penningmeester

02. Ledenadministratie

  • Henny Snijder
    0342-474813

03. Communicatie & Sponsoring

  • Arno Doest
    06 27342333 bestuurslid Communicatie
  • Sander Schattenberg
    06-22616079

04. Kantine- en Complexbeheer

  • Rijk van de Kraats
    Coördinator Groengroep en meer
  • Eddy van Burken
    Veldkeurmeester
  • Marco Druijff
    Sleutelmanager en meer
  • Erik van Beek
    Contactpersoon
  • Tjitte Boersma
    Bestuurslid Complexbeheer

05. Technische Commissie

TC

  • Elly van der Heijden
    Wedstrijdzaken
  • Johan van Donkersgoed
    Selectie korfbal
  • Henry Beitler
    Jeugdkorfbal
  • Ineke van Ramshorst
    Verenigingskorfbal
  • Jos Mijnarends
    Voorzitter
  • Inge Schattenberg-Kluin
    Opleiding
  • Afgeschermd

06. Selectie-TC

Selectie-TC (S1, S2, S3, A1, A2, oefenwedstrijden)

  • Johan van Donkersgoed
    Coördinator Doelgroep Selectie

07. Vereniging-TC

Vereniging-TC (S4, S5, A3, MW, Recr, G-team)

  • Reijnalda Jansen
    Coördinator G-korfbal
  • Ineke van Ramshorst
    Coördinator Doelgroep Vereniging S3,S4,S5,A3,MW,Recr,G-team

08. Jeugd-TC

Jeugd Technische Commissie (JTC)

  • Egbert Brink
    Contactpersoon B-jeugd
  • Sandra van de Kuilen-van Middendorp
    Contactpersoon C-jeugd
  • Henry Beitler
    Voorzitter en TC-lid
  • Wilma Mijnarends – Legemaat
    Contactpersoon D-jeugd en trainingstijden
  • Marianne van de Kuilen
    Contactpersoon E-jeugd
  • Arthur Lakerveld
    Contactpersoon F-jeugd
  • Inge Druijff
    Secretariaat JTC en wedstrijdsecretaresse

09. Opleiding-TC

  • Inge Schattenberg-Kluin
    Opleidingscoördinator

10. Scheidsrechter-TC

  • René Hogeweg
    Scheidsrechters begeleider
  • Afgeschermd

11. Wedstrijdsecretariaat

Wedstrijd-TC

  • Elly van der Heijden
    06-10064074 | Coördinator Wedstrijdzaken/Senioren veld
  • Erica Beukhof – Bos
    06-11448083 | Midweek
  • Inge Druijff
    0342-474470 | Jeugd A en B veld / zaal
  • Agnieta Tertoogen
    0342-473533 | Jeugd C veld / zaal
  • Thea Niesing
    0342-843578 | Jeugd D en E en F veld / zaal

12. Oefenwedstrijden

  • Femke Boersma

13. Jeugd Commissie

  • Fenna Versteeg – Meerveld
    Bestuurslid jeugdzaken
  • Joyce van Tellingen
  • Sharone van Elten
  • Monique van de Hudding

14. Actie Commissie

  • Michelle van Geresteijn
  • Wilma Mijnarends – Legemaat

15. Feest Commissie

  • Erik van Beek
  • Richard van Beek
  • Anneke van Puurveen
  • Yvette van den Hudding

16. Blauwe Legioen

  • Danny van Burken
  • Ad Grunewald
  • Raymond de Vries
  • Bas van Dusschoten

17. Website & Nieuwsbrief

  • Hilbert Davelaar
  • Stan Willemse