Commissies

01. Bestuur

  • Fenna Versteeg – Meerveld
    Verenigingszaken
  • Joyca Druijff
    Communicatie
  • Gerrieta Bakker
    Secretariaat
  • Tjitte Boersma
    Complexbeheer
  • Corné Baatenburg de Jong
    Voorzitter
  • Remco van der Geest
    Penningmeester

02. Ledenadministratie

  • Henny Snijder
    0342-474813

03. Sponsoring

  • Sander Schattenberg
    Sponsoring | 06-30617487
  • Gerald Top
    Sponsoring | 06-54796564
  • Afgeschermd
  • Afgeschermd

04. Communicatie

  • Joyca Druijff
    Bestuurslid Communicatie

05. Kantine- en Complexbeheer

  • Rijk van de Kraats
    Coördinator Groengroep en meer
  • Eddy van Burken
    Veldkeurmeester
  • Marco Druijff
    Sleutelmanager en meer
  • Tjitte Boersma
    Bestuurslid Complexbeheer

06. Selectie-TC

Selectie-TC (S1, S2, S3, A1, A2,)

  • Inge Schattenberg-Kluin
    Coördinator Doelgroep Selectie

07. Technische Commissie

TC

  • Elly van der Heijden
    Wedstrijdzaken
  • Henry Beitler
    Jeugdkorfbal
  • Ineke van Ramshorst
    Verenigingskorfbal
  • Ruben van Geresteijn
    Scheidsrechters
  • Inge Schattenberg-Kluin
    Selectiekorfbal / Opleidingen

08. Jeugd-TC

Jeugd Technische Commissie (JTC)

  • Egbert Brink
    Contactpersoon B-jeugd
  • Sandra van de Kuilen-van Middendorp
    Contactpersoon D | jeugd
  • Henry Beitler
    Voorzitter en TC lid
  • Wilma Mijnarends – Legemaat
    Contactpersoon C | jeugd en trainingstijden
  • Marianne van de Kuilen
    Contactpersoon E-jeugd
  • Arthur Lakerveld
    Contactpersoon F-jeugd
  • Inge Druijff
    Secretariaat JTC en wedstrijdsecretaresse

09. Opleiding-TC

  • Inge Schattenberg-Kluin
    Opleidingscoördinator

10. Wedstrijdsecretariaat

Wedstrijd-TC

  • Elly van der Heijden
    06-10064074 | Coördinator Wedstrijdzaken/Senioren veld
  • Erica Beukhof – Bos
    06-11448083 | Midweek
  • Talitha Jansen
    06-11890853 | Senioren zaal
  • Inge Druijff
    0342-474470 | Jeugd A en B veld / zaal
  • Agnieta Tertoogen
    0342-473533 | Jeugd C veld / zaal
  • Thea Niesing
    0342-843578 | Jeugd E en F veld
  • Ciska van Golen
    06-51390554 | Jeugd D veld / zaal
  • Alice van Sloten
    06-51389680 | Jeugd E / zaal
  • Jacqueline de Vries
    06-37339365 | Jeugd F / zaal

11. Vereniging-TC

Vereniging-TC (S4, A3, MW, Recr, G-team)

  • Reijnalda Jansen
    Coördinator G-korfbal
  • Ineke van Ramshorst
    Coördinator Doelgroep Vereniging S3,S4,A3,MW,Recr,G-team, 6.4

12. Oefenwedstrijden

  • Esmée Druijff

13. Jeugd Commissie

  • Eline van Vliet
  • Djino Mota
  • Jessica Heuvingh – Prins
  • Jelle Bangma
  • Henriëtte van den Heuvel – Brouwer
  • Afgeschermd

14. Scheidsrechter-TC

  • René Hogeweg
    Scheidsrechters begeleider
  • Ruben van Geresteijn
    Coördinator Scheidsrechters

15. Actie Commissie

  • Wilma Mijnarends – Legemaat
  • Marinka Spruyt
  • Lotte van de Bor
  • Rosalie van der Stege

16. Feest Commissie

  • Erik van Beek
  • Anneke van Puurveen

17. Website & Nieuwsbrief

  • Danny van Burken
    Webmaster
  • Joyca Druijff
    Bestuurslid Communicatie

18. Blauwe Legioen

  • Melvin van den Hudding
  • Remco van den Hudding
  • Mart van der Stege
  • Anouk van de Kuilen
  • Gera Hooyer
  • Ruben van Geresteijn
  • Djino Mota
  • Jelle Boersma
  • Rick van de Kamp
  • Jelle Bangma